Ako vyrobiť zápich do torty + [6 Trikov ako si uľahčiť prácu]

Ako vyrobiť zápich do torty + [6 Trikov ako si uľahčiť prácu]
10 October, 2020

AKO VYROBIŤ ZÁPICH DO TORTY

                    Ako vyrobiť zápich na tortu

Lámete si hlavu nad tým ako vyrobiť čísla na tortu prípadne ako vyrobiť zápich do torty doma a jednoducho? :-) Vzhľadom na množstvo mailov ktoré dostávame na túto tému rozhodli sme sa pre Vás pripraviť jednoduchý postup. Dúfame že postup Vám bude nápomocný a vy si budete môcť vyrobiť vlastný zápich do torty podľa svojich predstáv :-) Prajeme veľa zábavy s vystrihovaním. 

Čo budeme potrebovať na výrobu:

1. Trblietavý papier
2. Lepidlo
3. Nožnice
4. Tlačiareň alebo šablónku
5. Paličky ( Najlepšie bambusové špajdle)
6. Lepiacu pásku
7. Potravinárske farby (volitelné)

Ako vyrobiť zápich do torty / Ako vyrobiť čísla na tortu postup:

1. Pripravíme si šablónku na zápich do torty alebo si vytlačíme obrázok zápichu na tlačiarni. V prípade že šablónku nemáte, jednoducho vytlačíte obrázok zápichu ktorý sa Vám páči a obstrihnete si ho nožnicami. Ten bude slúžiť ako šablónka.
2. Pripravenú šablónku položíme a obkreslíme na trblietavý papier. Následne opatrne vystrihnete z trblietavého papiera zápich. Tento proces opakujte 2x. Trblietavý papier (Glitrový) nájdete v každom dobrom papiernictve alebo si ho môžete objednať TU za naše najlepšie ceny :)
3. Pripravte si paličku na zápich. Tá bude slúžiť ako zapichovátko do torty. Kvalitné bambusové zapichovátka si môžete taktiež obstarať TUTO :)
4. Vyberte si správnu veľkosť poprípade si z neho trošku odstrihnite.
5. Zoberte obe časti zápichu, naneste na jednu stranu lepidlo tak aby ste ich mohli zlepiť dokopy. Nezabudnite medzi nich zastrčiť paličku ktorá poslúži ako zapichovátko.
6. Paličku zafarbíme potravinárskou farbou podľa vlastného výber.
7. Váš zápich je hotovy a pripravený na použitie :)


[6 Trikov ako si uľahčiť prácu] ako vyrobiť zapich na tortu

1 -  Potravinársku farbu na farbenie paličky používať samozrejme nemusíte keďže väčšina zápichov do torty používa klasickú nefarbenú bambusovú paličku

2 -  V prípade že sa Vám nepáči palička jednoducho zmeňte zápich do torty na ozdobu tým že paličku nepoužijete :-) jednoducho ho položte na tortu bez paličky :-)

3 -  Bod [5] je možné preskočiť tým že si vystrihneme z trblietavého papiera iba jednu časť - paličku prilepíme lepiacou páskou na zadnú časť a zápich do torty je hotový

4 -  Jeden Trblietavý (Glitrový) papier formátu A4 Vám poslúži na výrobu viacerých zápichov do torty - šablónku obkresľujte z kraja ( nepostriháte si ho tak zbytočne celý)

5 -  Zdá sa Vám že Váš zápich je príliš veľký a palička v strede ho prehýba ? Nevadí! Jednoducho stačí namiesto jednej paličky v strede použiť dve paličky na stranách

6 - Lámete si hlavu nad výberom farby papiera ? Zvoľte zlatú! Zlatou nič nepokazíte :- ) Prajeme Veľa zábavy s vystrihovaním ! ako vyrobiť zápich na tortu

Zhrnutie:

Dúfame že, sme Vám týmto článkom pomohli no v prípade že sa Vám vystihovať nechce alebo jednoducho nemáte čas hotové zápichy do torty a taktiež čísla na tortu nájdete TU :-)  V každom prípade Vám prajeme veľa zábavy s vystrihovaním a príjemnú oslavu ! :-)

Komentáre
mimi
19.10.2020
Zdieľam :-))
MajaM
12.10.2020
Ďakujem článok veľmi pomohol : - ) škoda že sem nemožno pridať aj foto zápichu ktorý som vyrobila PS: nafarbila som aj paličku!
Lina
10.10.2020
Super :-) Konečne článok na túto tému
Pridať komentár