Cukrárske potreby

Cukrárske potreby a cukrárske pomôcky

Cukrárske potreby / Cukrárske pomôcky na tortu či výrobu zákuskov. Pomôcky na zdobenie torty a dokončovacie práce. Pomôcky na pečenie torty.

Cukrárske vrecko na zdobenie 40 cm

Cukrárske vrecko na zdobenie 40cmCukrárske vrecko na zdobenie 40 cm. Bavlnené zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

3,99€

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

15,50€

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

3,99€

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

7,60€

Mriežka na chladenie

Mriežka na chladenieMriežka na chladenie. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili alebo prile..

6,99€

Sada na zdobenie torty

Sada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárs..

10,99€

Cukrárska spachtla - nerezový krájač 15cm

Cukrárska špachtľa - nerezový krájač 15cmCukrárska špachtľa - nerezový krájač. Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v ž..

4,50€

Cukrárska stierka

Cukrárska stierkaCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám od -40..

2,49€

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 30 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

13,99€

Cukrárske vrecko jednorázové 35cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorazové 35cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 35 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

15,49€

Cukrársky nôž rovný 25cm

Cukrársky nôž rovný 25cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 25 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

6,49€

Cukrársky nôž rovný 30cm

Cukrársky nôž rovný 30cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

6,99€

Cukrársky nôž zahnutý 25cm

Cukrársky nôž zahnutý 25cmKvalitný Cukrársky nôž zahnutý o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvaro..

6,99€

Cukrársky teplomer

Cukrársky teplomerCukrársky teplomer je praktický doplnok pre každého cukrára. Univerzálny LCD teplomer s teplotou na meranie teploty mäsa, tekutín, oleja, vzduchu atď.. Všestranne využitie ako v cukrárskej dielni tak aj v kuchyni. Dlhá živ..

9,99€

Drevený nôž na maslo

Drevený nôž na masloDrevený nôž na maslo - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu alebo masla. ✓ ..

1,99€

Flambovacia pištoľ ORION

Flambovacia pištoľ ORIONFlambovacia pištoľ je praktický doplnok pre každého cukrára. Vysoko účinný a efektívny horák Vám pomôže pripraviť karamel alebo karamelovú kôrku bez zdĺhavej prípravy. Všestranne využitie ako v cukrárskej d..

12,89€

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Hladítka na tortu - sada 4ks

Hladítka na tortu - sada 4ksPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov, uhladzovanie krému alebo roztieranie plnky. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímav..

3,99€

Hladítko na tortu 11cm

Hladítko na tortu 11cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoj..

1,45€

Hladítko na tortu 13.5cm

Hladítko na tortu 13,5cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite sv..

2,19€

Hladítko na tortu 18cm

Hladítko na tortu 18cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou vlniek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju originálnu..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm rovné

Hladítko na tortu 18cm rovnéPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladenie boku a vrchu torty presne do pravého uhla. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém alebo marcipán a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu ..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm špičky

Hladítko na tortu 18cm špičkyPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svo..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm vzorové

Hladítko na tortu 18cm vzorovéPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zaoblenia a špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a ..

2,99€

Hladítko na tortu 19cm

Hladítko na tortu 19cmPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladzovanie krému alebo plnky. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Veľmi praktické aj na roztieranie snehu do šablónky na výrobu lasko..

2,25€

Hladítko na tortu 25cm

Hladítko na tortu 25cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju origi..

2,99€

Metlička na šľahanie

p { font-size: 16px; } Metlička na šľahanieMetlička na šľahanie. Šľahacia metlička vhodná na rýchle ľahké šľahanie a miešanie rôznych pokrmov, šľahačiek či krémov. Odolná voči vysokým teplotám a nevadí jej ani umývačka riadu. Má prakt..

3,20€

Palička na med

Palička na medŠikovná palička / lyžica na med vyrobená z odolného plastu je určená hlavne na naberanie, miešanie a dávkovanie tekutého medu. Naberačku jednoducho ponorte do medu a pár krát s ňou otočte kým sa nenabalí dostatok medu. Následne naneste ..

1,40€

Silikónový nôž 20cm

Silikónový nôž 20cmSilikónový nôž - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu, fondantu a iných potravín. Ideálne spojenie s ..

3,19€

Silikónový štetec - mašlovačka

Silikónový štetec - mašlovačkaSilikónový štetec - jednoduchá a nenápadná mašlovačka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Vhodný na marinády, potieranie mäsa alebo žĺtok na naše milované koláčiky. Vďaka dômyselnému prevedeniu sa môžete štetec zavesiť ..

3,19€

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Špajdle 30 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 30 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  30 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

2,10€

Zobrazenie 1 až 33 z 33 (1 stránok)