Cukrárske potreby

Cukrárske potreby

Cukrárske potreby / Cukrárske pomôcky

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

15,50€

Silikónové cukrárske vrecko 30cm

Silikónové cukrárske vrecko 30cmCukrárske vrecko - silikónové 30cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,99€

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Špičky nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárskej diel..

4,49€

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Špičky nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárskej diel..

7,60€

Cukrárska spachtla - nerezový krájač 15cm

Cukrárska špachtľa - nerezový krájač 15cmCukrárska špachtľa - nerezový krájač. Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v ž..

4,50€

Cukrárska stierka

Cukrárska stierkaCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám od -40..

2,49€

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko - jednorazové 30 cm. Jednorázove zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite ..

13,99€

Cukrárske vrecko jednorázové 35cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorazové 35cm 100ksCukrárske vrecko - jednorazové 35 cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

15,49€

Cukrársky nôž rovný 25cm

Cukrársky nôž rovný 25cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 25 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

6,49€

Cukrársky nôž rovný 30cm

Cukrársky nôž rovný 30cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

6,99€

Flambovacia pištoľ ORION

Flambovacia pištoľ ORIONFlambovacia pištoľ je praktický doplnok pre každého cukrára. Vysoko účinný a efektívny horák Vám pomôže pripraviť karamel alebo karamelovú kôrku bez zdĺhavej prípravy. Všestranne využitie ako v cukrárskej d..

12,89€

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Hladítka na tortu - sada 4ks

Hladítka na tortu - sada 4ksPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov, uhladzovanie krému alebo roztieranie plnky. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímav..

3,99€

Hladítko na tortu 11cm

Hladítko na tortu 11cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoj..

1,45€

Hladítko na tortu 13.5cm

Hladítko na tortu 13,5cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite sv..

2,19€

Hladítko na tortu 18cm

Hladítko na tortu 18cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou vlniek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju originálnu..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm rovné

Hladítko na tortu 18cm rovnéPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladenie boku a vrchu torty presne do pravého uhla. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém alebo marcipán a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu ..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm špičky

Hladítko na tortu 18cm špičkyPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svo..

2,99€

Hladítko na tortu 18cm vzorové

Hladítko na tortu 18cm vzorovéPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zaoblenia a špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a ..

2,99€

Hladítko na tortu 19cm

Hladítko na tortu 19cmPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladzovanie krému alebo plnky. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Veľmi praktické aj na roztieranie snehu do šablónky na výrobu lasko..

2,25€

Hladítko na tortu 25cm

Hladítko na tortu 25cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju origi..

2,99€

Jednorázová čiapka 100ks

Jednorázová čiapka 100ksSieťka na hlavu / jednorázová čiapka 100 kusov. Určená do gastronomických prevádzok. Čiapka je po celom obvode stiahnutá gumou ktorá vôbec netlačí a preto sadne každému. Vyrobená z hebkej netkanej textílie. Jednoduch..

3,89€

Metlička na šľahanie

p { font-size: 16px; } Metlička na šľahanieMetlička na šľahanie. Šľahacia metlička vhodná na rýchle ľahké šľahanie a miešanie rôznych pokrmov, šľahačiek či krémov. Odolná voči vysokým teplotám a nevadí jej ani umývačka riadu. Má prakt..

3,20€

Palička na med

Palička na medŠikovná palička / lyžica na med vyrobená z odolného plastu je určená hlavne na naberanie, miešanie a dávkovanie tekutého medu. Naberačku jednoducho ponorte do medu a pár krát s ňou otočte kým sa nenabalí dostatok medu. Následne naneste ..

1,40€

Silikónový nôž 20cm

Silikónový nôž 20cmSilikónový nôž - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu, fondantu a iných potravín. Ideálne spojenie s ..

3,19€

Silikónový štetec

Silikónový štetecSilikónový štetec - jednoduchá a nenápadná pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Vhodný na marinády, potieranie mäsa alebo žĺtok na naše milované koláčiky. Vďaka dômyselnému prevedeniu sa môžete štetec zavesiť a tak nezaberie ..

3,19€

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Špajdle 30 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 30 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  30 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

2,10€

Zobrazenie 1 až 29 z 29 (1 stránok)