Cukrárske potreby

Nerezový krájač 16 cm

 Nerezový krájač 16cmNerezový krájač - Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Môžeme ňo..

4,50€

Skladom

Nerezový krájač 20 cm

 Nerezový krájač 20 cmNerezový krájač - Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Môžeme ň..

5,95€

Skladom

Nerezové hladítka sada A

Nerezové hladítka 18 cmNerezové hladítka na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou vlniek. Vyrobené z odolného nerezu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju origináln..

7,50€

Skladom

Otočný podnos na tortu 28cm

p { font-size: 16px; } Otočný podnos na tortu 28 cmOtočný podnos na tortu 28 cm slúži na zdobenie a jednoduchšiu manipuláciu s korpusom. Taktiež vhodná aj na podávanie pizze, údenín a mnohých iných jedál.✓ Materiál: plast✓ B..

15,50€

Nie je skladom

Cukrárske vrecko na zdobenie 40 cm

Cukrárske vrecko na zdobenie 40cmCukrárske vrecko na zdobenie 40 cm. Látovke zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje k..

3,99€

Nie je skladom

Nerezové hladítka sada B

Hladítka na tortu 18cmSada obsahuje 2x nerezové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zaoblenia a špičiek. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fa..

7,50€

Skladom

Ruské špičky 12ks

Ruské špičky 12ksRuské špičky 12ks - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárskej dieln..

11,49€

Skladom

Ruské špičky 8ks + adapter

Ruské špičky 8ks + adapterRuské špičky 12ks - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárs..

9,29€

Skladom

Silikónová podložka na pečenie 40x50cm

Silikónová podložka na pečenie 40x50cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

6,99€

Skladom

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

10,99€

Skladom

Silikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm

Silikónová podložka na vaľkanie FLEXI 24x33 cmSilikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm je vyrobená z plastu, ktorý je možné rezať nožom bez rizika otupenia. Vďaka ergonomickému praktickému tvaru nezaberie veľa miesta. Pružn..

3,56€

Skladom

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cm

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cmSilikónová podložka veľká XXL 50x70 cm - Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj v..

14,56€

Nie je skladom

Silikónové cukrárske vrecko 30cm

Silikónové cukrárske vrecko 30cmCukrárske vrecko - silikónové 30cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,49€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 40cm

Silikónové cukrárske vrecko 40cmCukrárske vrecko - silikónové 40cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

4,19€

Skladom

Špičky 12ks + vrecko

Špičky 12ks + vreckoZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne ..

4,99€

Skladom

Špičky 9ks + vrecko

Špičky 9ks + vreckoZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne p..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

7,60€

Skladom

Špičky na zdobenie 6ks

Špičky na zdobenie 6ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadn..

3,59€

Skladom

Zdobiaca sada na tortu 12ks

Sada na zdobenie torty - špičky 12ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrár..

12,99€

Skladom

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vrecko

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vreckoCukrárska sada na zdobenie - špičky 6ks + silikónové vrecko + adaptér. Univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. ..

5,56€

Skladom

Mriežka na chladenie 25x36 cm

Mriežka na chladenie 25x36 cmMriežka na chladenie. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet a pod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili a..

6,99€

Nie je skladom

Mriežka na chladenie chleba 32cm

Mriežka na chladenie chleba 32cmMriežka na chladenie chleba 32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste..

6,99€

Skladom

Mriežka na koláče 32 cm

Mriežka na koláče 32cmMriežka na koláče  32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili ..

6,99€

Skladom

Mriežka na zákusky 25x25cm

Mriežka na zákusky 25x25 cmMriežka na zákusky 25x25cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbil..

5,99€

Skladom

Sada na zdobenie torty 9ks

Sada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárs..

10,99€

Nie je skladom

Zdobiaca sada na torty 36ks

Zdobiaca sada na torty + špičky 36ks + silikónové vreckoZdobiaca sada na torty - špičky 36ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty.&..

13,29€

Skladom

Cukrárska pinzeta 11,5 cm

p { font-size: 16px; } Cukrárska pinzeta 11,5 cmCukrárska pinzeta - nedoceniteľná pomôcka na zdobenie torty, zákuskov alebo iných sladkých aj nesladkých dezertov. Pomôže ozdobiť tie najdokonalejšie dezerty kde je potrebná precíznosť.&nbs..

3,69€

Skladom

Cukrárska stierka

Cukrárska stierkaCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám od -40..

1,55€

Skladom

Cukrárska stierka 26 cm

Cukrárska stierka 26 cmCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám ..

2,16€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 10ks + 3x špičky

Vrecká jednorázové 40cm - 10ks + 3x zdobiaca špičkaCukrárske vrecká jednorazové 40 cm 10ks + 3x zdobiaca špička . Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek..

2,89€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 30 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

6,99€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 69 (3 stránok)

Cukrárske potreby a cukrárske pomôcky

V tejto kategórii nájdete lacné cukrárske pomôcky a cukrárske potreby na tortu či výrobu zákuskov. Prácu Vám taktiež uľahčia pomôcky na pečenie torty a dokončovacie práce. Potreby pre cukrárov nájdete v prehľadne rozdelených kategóriách. Cukrarske potreby sú vyrobené z uhlíkovej ocele, plastu alebo potravinárskeho silikónu.