Cukrárske potreby

Cukrárske vrecko na zdobenie 40 cm

Cukrárske vrecko na zdobenie 40cmCukrárske vrecko na zdobenie 40 cm. Látovke zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje k..

3,99€

Skladom

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

10,99€

Skladom

Silikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm

Silikónová podložka na vaľkanie FLEXI 24x33 cmSilikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm je vyrobená z plastu, ktorý je možné rezať nožom bez rizika otupenia. Vďaka ergonomickému praktickému tvaru nezaberie veľa miesta. Pružn..

3,56€

Skladom

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cm

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cmSilikónová podložka veľká XXL 50x70 cm - Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj v..

14,56€

Nie je skladom

Silikónové cukrárske vrecko 30cm

Silikónové cukrárske vrecko 30cmCukrárske vrecko - silikónové 30cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,49€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 40cm

Silikónové cukrárske vrecko 40cmCukrárske vrecko - silikónové 40cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

4,19€

Skladom

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

7,60€

Skladom

Zdobiaca sada na tortu 12ks

Sada na zdobenie torty - špičky 12ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrár..

12,99€

Skladom

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vrecko

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vreckoCukrárska sada na zdobenie - špičky 6ks + silikónové vrecko + adaptér. Univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. ..

5,56€

Skladom

Mriežka na chladenie 25x36 cm

Mriežka na chladenie 25x36 cmMriežka na chladenie. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet a pod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili a..

6,99€

Skladom

Mriežka na chladenie chleba 32cm

Mriežka na chladenie chleba 32cmMriežka na chladenie chleba 32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste..

6,99€

Skladom

Mriežka na koláče 32 cm

Mriežka na koláče 32cmMriežka na koláče  32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili ..

6,99€

Skladom

Mriežka na zákusky 25x25cm

Mriežka na zákusky 25x25 cmMriežka na zákusky 25x25cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbil..

5,99€

Skladom

Sada na zdobenie torty 9ks

Sada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárs..

10,99€

Nie je skladom

Zdobiaca sada na torty 36ks

Zdobiaca sada na torty + špičky 36ks + silikónové vreckoZdobiaca sada na torty - špičky 36ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty.&..

13,29€

Nie je skladom

Cukrárska pinzeta 11,5 cm

p { font-size: 16px; } Cukrárska pinzeta 11,5 cmCukrárska pinzeta - nedoceniteľná pomôcka na zdobenie torty, zákuskov alebo iných sladkých aj nesladkých dezertov. Pomôže ozdobiť tie najdokonalejšie dezerty kde je potrebná precíznosť.&nbs..

3,69€

Skladom

Cukrárska spachtla - nerezový krájač 15cm

Cukrárska špachtľa - nerezový krájač 15cmCukrárska špachtľa - nerezový krájač. Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v ž..

4,50€

Skladom

Cukrárska stierka

Cukrárska stierkaCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám od -40..

1,55€

Nie je skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 10ks + 3x špičky

Vrecká jednorázové 40cm - 10ks + 3x zdobiaca špičkaCukrárske vrecká jednorazové 40 cm 10ks + 3x zdobiaca špička . Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek..

2,89€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 30 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

6,99€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 35cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorazové 35cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 35 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

7,99€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 72ks pevné

Cukrárske vrecko jednorázové 72ks pevnéCukrárske vrecko jednorázové 72ks pevné. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášl..

10,89€

Skladom

Cukrársky nôž rovný 25cm

Cukrársky nôž rovný 25cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 25 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

7,99€

Skladom

Cukrársky nôž zahnutý 25cm

Cukrársky nôž zahnutý 25cmKvalitný Cukrársky nôž zahnutý o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvaro..

6,99€

Skladom

Cukrársky teplomer

Cukrársky teplomerCukrársky teplomer je praktický doplnok pre každého cukrára. Univerzálny LCD teplomer s teplotou na meranie teploty mäsa, tekutín, oleja, vzduchu atď.. Všestranne využitie ako v cukrárskej dielni tak aj v kuchyni. Dlhá živ..

9,99€

Nie je skladom

Dezertový nôž 25 cm

Dezertový nôž 25 cmKvalitný cukrársky nôž o dĺžke 25 centimetrov. S Dezertovým nožom môžete vždy nakrájať rovnomerný kúsok koláča a zároveň ho jednoducho preniesť na tanier. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky ..

5,99€

Skladom

Drevený nôž na maslo

Drevený nôž na masloDrevený nôž na maslo - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu alebo masla. ✓ ..

1,49€

Skladom

Flambovacia pištoľ

Flambovacia pištoľFlambovacia pištoľ je praktický doplnok pre každého cukrára. Vysoko účinný a efektívny horák Vám pomôže pripraviť karamel alebo karamelovú kôrku bez zdĺhavej prípravy. Všestranne využitie ako v cukrárskej dielni ..

11,56€

Skladom

Hladítka na tortu - sada 4ks

Hladítka na tortu - sada 4ksPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov, uhladzovanie krému alebo roztieranie plnky. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímav..

3,29€

Skladom

Hladítko na marcipán

Hladítko na marcipán 10x6 cmPlastové hladítko na marcipán vhodné na uhladzovanie marcipánu alebo fondantu. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje a tým pomáha vytvoriť zaujímavé dezerty. Veľmi praktická sada 2v1. Odolné proti teplotám do 220°C..

4,49€

Skladom

Hladítko na tortu 11cm

Hladítko na tortu 11cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoj..

1,45€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 56 (2 stránok)

Cukrárske potreby a cukrárske pomôcky

V tejto kategórii nájdete lacné cukrárske pomôcky a cukrárske potreby na tortu či výrobu zákuskov. Prácu Vám taktiež uľahčia pomôcky na pečenie torty a dokončovacie práce. Potreby pre cukrárov nájdete v prehľadne rozdelených kategóriách. Cukrarske potreby sú vyrobené z uhlíkovej ocele, plastu alebo potravinárskeho silikónu.