Cukrárske potreby

Cukrárske vrecko na zdobenie 40 cm

Cukrárske vrecko na zdobenie 40cmCukrárske vrecko na zdobenie 40 cm. Látovke zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje k..

4,19€

Skladom

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

10,99€

Nie je skladom

Silikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm

Silikónová podložka na vaľkanie FLEXI 24x33 cmSilikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm je vyrobená z plastu, ktorý je možné rezať nožom bez rizika otupenia. Vďaka ergonomickému praktickému tvaru nezaberie veľa miesta. Pružn..

3,56€

Skladom

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cm

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cmSilikónová podložka veľká XXL 50x70 cm - Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj v..

14,56€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 30cm

Silikónové cukrárske vrecko 30cmCukrárske vrecko - silikónové 30cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,49€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 40cm

Silikónové cukrárske vrecko 40cmCukrárske vrecko - silikónové 40cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

3,99€

Nie je skladom

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

7,60€

Skladom

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vrecko

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vreckoCukrárska sada na zdobenie - špičky 6ks + silikónové vrecko + adaptér. Univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. ..

5,56€

Skladom

Mriežka na chladenie 25x36 cm

Mriežka na chladenie 25x36 cmMriežka na chladenie. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili al..

6,99€

Skladom

Mriežka na chladenie chleba 32cm

Mriežka na chladenie chleba 32cmMriežka na chladenie chleba 32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste..

6,99€

Skladom

Mriežka na koláče 32 cm

Mriežka na koláče 32cmMriežka na koláče  32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili ..

6,99€

Skladom

Mriežka na zákusky 25x25cm

Mriežka na zákusky 25x25 cmMriežka na zákusky 25x25cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbil..

5,99€

Skladom

Sada na zdobenie torty 9ks

Sada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárs..

10,99€

Skladom

Zdobiaca sada na torty 36ks

Zdobiaca sada na torty + špičky 36ks + silikónové vreckoZdobiaca sada na torty - špičky 36ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty.&..

13,29€

Skladom

Cukrárska pinzeta 11,5 cm

p { font-size: 16px; } Cukrárska pinzeta 11,5 cmCukrárska pinzeta - nedoceniteľná pomôcka na zdobenie torty, zákuskov alebo iných sladkých aj nesladkých dezertov. Pomôže ozdobiť tie najdokonalejšie dezerty kde je potrebná precíznosť.&nbs..

3,69€

Skladom

Cukrárska spachtla - nerezový krájač 15cm

Cukrárska špachtľa - nerezový krájač 15cmCukrárska špachtľa - nerezový krájač. Univerzálna cukrárska pomôcka. Vyrobená z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Vhodná do umývačky riadu. Praktická a ľahko skladovateľná špachtľa nesmie chýbať v ž..

4,50€

Skladom

Cukrárska stierka

Cukrárska stierkaCukrárska stierka vyrobená z odolného plastu. Vhodná na miešanie a nanášanie krému alebo plnky do dezertov. Praktická, ľahká a jednoducho skladovateľná. Veľmi odolná na dlhodobé používanie.✓ Odolná voči teplotám od -40..

1,55€

Nie je skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 30 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

6,99€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 35cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorazové 35cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 35 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

7,99€

Skladom

Cukrársky nôž rovný 25cm

Cukrársky nôž rovný 25cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 25 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruko..

7,99€

Skladom

Cukrársky nôž zahnutý 25cm

Cukrársky nôž zahnutý 25cmKvalitný Cukrársky nôž zahnutý o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvaro..

6,99€

Skladom

Cukrársky teplomer

Cukrársky teplomerCukrársky teplomer je praktický doplnok pre každého cukrára. Univerzálny LCD teplomer s teplotou na meranie teploty mäsa, tekutín, oleja, vzduchu atď.. Všestranne využitie ako v cukrárskej dielni tak aj v kuchyni. Dlhá živ..

9,99€

Nie je skladom

Dezertový nôž 25 cm

Dezertový nôž 25 cmKvalitný cukrársky nôž rovný o dĺžke 25 centimetrov. S Dezertovým nožom môžete vždy nakrájať rovnomerný kúsok koláča a zároveň ho jednoducho preniesť na tanier. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do..

5,99€

Skladom

Drevený nôž na maslo

Drevený nôž na masloDrevený nôž na maslo - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu alebo masla. ✓ ..

1,49€

Skladom

Flambovacia pištoľ

Flambovacia pištoľFlambovacia pištoľ je praktický doplnok pre každého cukrára. Vysoko účinný a efektívny horák Vám pomôže pripraviť karamel alebo karamelovú kôrku bez zdĺhavej prípravy. Všestranne využitie ako v cukrárskej dielni ..

11,56€

Skladom

Hladítka na tortu - sada 4ks

Hladítka na tortu - sada 4ksPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov, uhladzovanie krému alebo roztieranie plnky. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímav..

3,29€

Skladom

Hladítko na marcipán

Hladítko na marcipán 10x6 cmPlastové hladítko na marcipán vhodné na uhladzovanie marcipánu alebo fondantu. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje a tým pomáha vytvoriť zaujímavé dezerty. Veľmi praktická sada 2v1. Odolné proti teplotám do 220°C..

4,49€

Skladom

Hladítko na tortu 11cm

Hladítko na tortu 11cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoj..

1,45€

Skladom

Hladítko na tortu 13.5cm

Hladítko na tortu 13,5cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite sv..

2,19€

Nie je skladom

Hladítko na tortu 18cm

Hladítko na tortu 18cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou vlniek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju originálnu..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 18cm rovné

Hladítko na tortu 18cm rovnéPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladenie boku a vrchu torty presne do pravého uhla. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém alebo marcipán a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu ..

2,99€

Nie je skladom

Hladítko na tortu 18cm špičky

Hladítko na tortu 18cm špičkyPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svo..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 18cm vzorové

Hladítko na tortu 18cm vzorovéPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zaoblenia a špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a ..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 19cm

Hladítko na tortu 19cmPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladzovanie krému alebo plnky. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Veľmi praktické aj na roztieranie snehu do šablónky na výrobu lasko..

2,25€

Skladom

Hladítko na tortu 25cm

Hladítko na tortu 25cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju origi..

2,99€

Skladom

Krájač na tortu 31 cm

Krájač na tortu 31 cmStrunový krajač na tortu 31 cm vhodný na rezanie korpusov. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Umývateľný aj v umývačke riadu. Ľahko vymeniteľná náhradná struna..

4,49€

Skladom

Lopatka na tortu 26 cm

Lopatka na tortu 26 cmServírovacia lopatka na tortu - Vhodná na rezanie, krájanie a servírovanie. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele vhodná na dlhodobé používanie. Ľahká a jednoduchá manipulácia. Vhodná na prenášanie múčnikov ale aj iných menších dezert..

4,29€

Skladom

Metlička na šľahanie

p { font-size: 16px; } Metlička na šľahanieMetlička na šľahanie. Šľahacia metlička vhodná na rýchle ľahké šľahanie a miešanie rôznych pokrmov, šľahačiek či krémov. Odolná voči vysokým teplotám a nevadí jej ani umývačka riadu. Má prakt..

3,20€

Skladom

Metlička na šľahanie 26 cm

p { font-size: 16px; } Metlička na šľahanie s guličkou 26 cmMetlička na šľahanie s guličkou 26 cm je  vhodná na rýchle ľahké šľahanie a miešanie rôznych pokrmov, šľahačiek či krémov. Odolná voči vysokým teplotám a nevadí jej ani umýva..

3,99€

Skladom

Nôž na krájanie zákuskov 40 cm

Nôž na krájanie zákuskov 40cmKvalitný nôž na krájanie zákuskov o dĺžke 40 centimetrov. Vhodný na krájanie zákuskov alebo korpusov. Vyrobený v českej republike z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipulá..

14,99€

Skladom

Nôž na zákusky 37 cm

Nôž na zákusky 37cmKvalitný cukrársky nôž na zákusky s dĺžkou 37 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruk..

6,29€

Skladom

Palička na med

Palička na medŠikovná palička / lyžica na med vyrobená z odolného plastu je určená hlavne na naberanie, miešanie a dávkovanie tekutého medu. Naberačku jednoducho ponorte do medu a pár krát s ňou otočte kým sa nenabalí dostatok medu. Následne naneste ..

1,30€

Skladom

Silikónová mašlovačka 24 cm

Silikónová mašlovačka 24 cmSilikónová mašlovačka 24 cm - jednoduchá cukrársky štetec ktorý ocení každá cukrár. Vhodný na marinády, potieranie mäsa alebo žĺtok na naše milované koláčiky. Vďaka dômyselnému prevedeniu sa môžete štetec zavesiť a tak..

3,49€

Skladom

Silikónový nôž 20cm

Silikónový nôž 20cmSilikónový nôž - jednoduchá pomôcka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Nožom môžete krájať na väčšine povrchoch bez ich poškodenia. Vhodný na oddeľovanie a krájanie cesta, marcipánu, fondantu a iných potravín. Ideálne spojenie s ..

3,19€

Skladom

Silikónový štetec - mašlovačka 18 cm

Silikónový štetec - mašlovačka 18 cmSilikónový štetec - jednoduchá a nenápadná mašlovačka ktorú ocení každá cukrárka/kuchárka. Vhodný na marinády, potieranie mäsa alebo žĺtok na naše milované koláčiky. Vďaka dômyselnému prevedeniu sa môžete štetec za..

1,50€

Skladom

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Skladom

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Skladom

Špajdle 30 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 30 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  30 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

2,10€

Skladom

Vykrajovačka na pirohy 9 cm

Vykrajovačka na pirohy 9 cmVykrajovačka na pirohy 9 cm - Uľahčite si prácu za pomoci tejto praktickej vykrajovačky. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Priemer 9 centimetrov. Balenie obsahuje 1 kus. Prajeme veľa zábavy s vykrajo..

1,59€

Skladom

Zobrazenie 1 až 50 z 50 (1 stránok)

Cukrárske potreby a cukrárske pomôcky

Cukrárske potreby / Cukrárske pomôcky na tortu či výrobu zákuskov. Pomôcky na zdobenie torty a dokončovacie práce. Pomôcky na pečenie torty.