Hladítka na tortu

Hladítka na tortu - sada 4ks

Hladítka na tortu - sada 4ksPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov, uhladzovanie krému alebo roztieranie plnky. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímav..

3,29€

Skladom

Hladítko na marcipán

Hladítko na marcipán 10x6 cmPlastové hladítko na marcipán vhodné na uhladzovanie marcipánu alebo fondantu. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje a tým pomáha vytvoriť zaujímavé dezerty. Veľmi praktická sada 2v1. Odolné proti teplotám do 220°C..

4,49€

Skladom

Hladítko na tortu 11cm

Hladítko na tortu 11cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoj..

1,45€

Skladom

Hladítko na tortu 13.5cm

Hladítko na tortu 13,5 cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu až do 220°C. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite s..

2,19€

Nie je skladom

Hladítko na tortu 18cm

Hladítko na tortu 18cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou vlniek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju originálnu..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 18cm rovné

Hladítko na tortu 18cm rovnéPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladenie boku a vrchu torty presne do pravého uhla. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém alebo marcipán a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu ..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 18cm špičky

Hladítko na tortu 18cm špičkyPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svo..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 18cm vzorové

Hladítko na tortu 18cm vzorovéPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zaoblenia a špičiek. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a ..

2,99€

Skladom

Hladítko na tortu 19cm

Hladítko na tortu 19cmPlastové hladítko na tortu vhodné na uhladzovanie krému alebo plnky. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Veľmi praktické aj na roztieranie snehu do šablónky na výrobu lasko..

2,25€

Skladom

Hladítko na tortu 25cm

Hladítko na tortu 25cmPlastové hladítko na tortu vhodné na vytváranie rôznych vzorov na torte pomocou zúbkov. Vyrobené z odolného plastu. Krásne tvaruje krém a tým pomáha vytvoriť zaujímave dezerty. Zapojte svoju fantáziu a vykúzlite svoju origi..

2,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Hladítka na tortu

Hladítka na tortu 

V ponuke hladítko na tortu, cukrárska spachtla alebo stierka na tortu slúži ako pomôcka na zdobenie torty a dokončovacie práce.