Mriežky na chladenie

Mriežka na chladenie 25x36 cm

Mriežka na chladenie 25x36 cmMriežka na chladenie. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet a pod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili a..

6,99€

Nie je skladom

Mriežka na chladenie chleba 32cm

Mriežka na chladenie chleba 32cmMriežka na chladenie chleba 32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste..

6,99€

Skladom

Mriežka na koláče 32 cm

Mriežka na koláče 32cmMriežka na koláče  32 cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbili ..

6,99€

Skladom

Mriežka na zákusky 25x25cm

Mriežka na zákusky 25x25 cmMriežka na zákusky 25x25cm. Kuchynská alebo cukrárska mriežka na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok, toriet apod.. Táto chrómová chladiaca mriežka je dokonalým spôsobom, ako chladiť bez toho, aby ste sa zafarbil..

5,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Mriežky na chladenie

Mriežky na chladenie

 V tejto kategórii nájdete rôzne kuchynské a cukrárske mriežky na chladenie chleba, zákuskov, košíčkov, sušienok. Vďaka ľahko umývateľnému matriálu sa pletivo ľahko čistí.