Pomôcky na krájanie zákuskov

Dezertový nôž 25 cm

Dezertový nôž 25 cmKvalitný cukrársky nôž o dĺžke 25 centimetrov. S Dezertovým nožom môžete vždy nakrájať rovnomerný kúsok koláča a zároveň ho jednoducho preniesť na tanier. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky ..

5,99€

Skladom

Krájač na tortu 31 cm

Krájač na tortu 31 cmStrunový krajač na tortu 31 cm vhodný na rezanie korpusov. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Umývateľný aj v umývačke riadu. Ľahko vymeniteľná náhradná struna..

4,49€

Skladom

Lopatka na tortu 26 cm

Lopatka na tortu 26 cmServírovacia lopatka na tortu - Vhodná na rezanie, krájanie a servírovanie. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele vhodná na dlhodobé používanie. Ľahká a jednoduchá manipulácia. Vhodná na prenášanie múčnikov ale aj iných menších dezert..

4,29€

Skladom

Nôž na krájanie zákuskov 40 cm

Nôž na krájanie zákuskov 40cmKvalitný nôž na krájanie zákuskov o dĺžke 40 centimetrov. Vhodný na krájanie zákuskov alebo korpusov. Vyrobený v českej republike z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipulá..

14,99€

Nie je skladom

Nôž na zákusky 37 cm

Nôž na zákusky 37cmKvalitný cukrársky nôž na zákusky s dĺžkou 37 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvarovaná ruk..

6,29€

Skladom

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Pomôcky na krájanie zákuskov

Pomôcky na krájanie zákuskov

 V tejto kategórii nájdete jednoduché a užitočné pomôcky na krájanie zákuskov, toriet a korpusov. V ponuke kvalitné cukrárske nože a strunové krájače. Prajeme veľa zábavy pri pečení : - )