Pomôcky na zdobenie torty

Otočný podnos na tortu 28cm

p { font-size: 16px; } Otočný podnos na tortu 28 cmOtočný podnos na tortu 28 cm slúži na zdobenie a jednoduchšiu manipuláciu s korpusom. Taktiež vhodná aj na podávanie pizze, údenín a mnohých iných jedál.✓ Materiál: plast✓ B..

15,50€

Nie je skladom

Cukrárske vrecko na zdobenie 40 cm

Cukrárske vrecko na zdobenie 40cmCukrárske vrecko na zdobenie 40 cm. Látovke zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje k..

3,99€

Nie je skladom

Ruské špičky 12ks

Ruské špičky 12ksRuské špičky 12ks - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárskej dieln..

11,49€

Skladom

Ruské špičky 8ks + adapter

Ruské špičky 8ks + adapterRuské špičky 12ks - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne poriadnej cukrárs..

9,29€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 30cm

Silikónové cukrárske vrecko 30cmCukrárske vrecko - silikónové 30cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

3,49€

Skladom

Silikónové cukrárske vrecko 40cm

Silikónové cukrárske vrecko 40cmCukrárske vrecko - silikónové 40cm. Silikonové zdobiace vrecko vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite svoje krás..

4,19€

Skladom

Špičky 12ks + vrecko

Špičky 12ks + vreckoZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne ..

4,99€

Skladom

Špičky 9ks + vrecko

Špičky 9ks + vreckoZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadne p..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 11ks

Špičky na zdobenie 11ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

3,99€

Skladom

Špičky na zdobenie 23ks

Špičky na zdobenie 23ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty su univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najuníkatnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiad..

7,60€

Skladom

Špičky na zdobenie 6ks

Špičky na zdobenie 6ksZdobiace špičky alebo sada na zdobenie torty sú univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárske špičky na zdobenie torty nesmú chýbať v žiadn..

3,59€

Skladom

Zdobiaca sada na tortu 12ks

Sada na zdobenie torty - špičky 12ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrár..

12,99€

Skladom

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vrecko

Cukrárska sada na zdobenie 6ks + silikónové vreckoCukrárska sada na zdobenie - špičky 6ks + silikónové vrecko + adaptér. Univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. ..

5,56€

Skladom

Sada na zdobenie torty 9ks

Sada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vreckoSada na zdobenie torty - špičky 9ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty. Cukrárs..

10,99€

Nie je skladom

Zdobiaca sada na torty 36ks

Zdobiaca sada na torty + špičky 36ks + silikónové vreckoZdobiaca sada na torty - špičky 36ks + silikónové vrecko - univerzálne špičky s ktorými je možno ozdobiť všetky druhy dezertov od cupcakes, makróniek až po najunikátnejšie torty.&..

13,29€

Skladom

Cukrárska pinzeta 11,5 cm

p { font-size: 16px; } Cukrárska pinzeta 11,5 cmCukrárska pinzeta - nedoceniteľná pomôcka na zdobenie torty, zákuskov alebo iných sladkých aj nesladkých dezertov. Pomôže ozdobiť tie najdokonalejšie dezerty kde je potrebná precíznosť.&nbs..

3,69€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 10ks + 3x špičky

Vrecká jednorázové 40cm - 10ks + 3x zdobiaca špičkaCukrárske vrecká jednorazové 40 cm 10ks + 3x zdobiaca špička . Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek..

2,89€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorázové 30cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 30 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

6,99€

Nie je skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 35cm 100ks

Cukrárske vrecko jednorazové 35cm 100ksCukrárske vrecko jednorazové 35 cm. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášlite s..

7,99€

Skladom

Cukrárske vrecko jednorázové 72ks pevné

Cukrárske vrecko jednorázové 72ks pevnéCukrárske vrecko jednorázové 72ks pevné. Cukrárske vrecko na zdobenie vyrobené z kvalitného materiálu. Vhodné na zdobenie všetkých druhov zákuskov, plnenie veterníkov, trubičiek, zdobenie torty a podobne. Skrášl..

10,89€

Nie je skladom

Cukrársky nôž zahnutý 32cm

Cukrársky nôž zahnutý 32cmKvalitný Cukrársky nôž zahnutý o dĺžke 32 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvaro..

4,99€

Skladom

Cukrársky nôž zahnutý 37cm

Cukrársky nôž zahnutý 37cmKvalitný Cukrársky nôž zahnutý o dĺžke 30 centimetrov. Vhodný na roztieranie polevy alebo krému. Vyrobený z kvalitného materiálu na dlhodobé používanie. Veľmi ľahký do ruky a jednoduchý na manipuláciu. Ergonomický tvaro..

5,99€

Skladom

Hladítko na marcipán

Hladítko na marcipán 10x6 cmPlastové hladítko na marcipán vhodné na uhladzovanie marcipánu alebo fondantu. Vyrobené z odolného plastu. Krásne vyhladzuje a tým pomáha vytvoriť zaujímavé dezerty. Veľmi praktická sada 2v1. Odolné proti teplotám do 220°C..

4,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 23 z 23 (1 stránok)
Pomôcky na zdobenie torty

Pomôcky na zdobenie torty

V tejto kategórii nájdete užitočné pomôcky na zdobenie toriet, zákuskov a koláčov. V ponuke rôzne sady a vrecká. Prajeme veľa zábavy pri zdobení : - )