Silikónové podložky na pečenie

Silikónová podložka na pečenie 40x50cm

Silikónová podložka na pečenie 40x50cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

6,99€

Skladom

Silikónová podložka na pečenie 45x64cm

Silikónová podložka na pečenie 45x64cmSilikónová podložka na pečenie. Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj vyššie teploty..

10,99€

Skladom

Silikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm

Silikónová podložka na vaľkanie FLEXI 24x33 cmSilikónová podložka na vaľkanie cesta FLEXI 24x33 cm je vyrobená z plastu, ktorý je možné rezať nožom bez rizika otupenia. Vďaka ergonomickému praktickému tvaru nezaberie veľa miesta. Pružn..

3,56€

Skladom

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cm

Silikónová podložka veľká XXL 50x70cmSilikónová podložka veľká XXL 50x70 cm - Kuchynská alebo cukrárska silikónová podložka na cesto / marcipán. Vďaka odolnému materiálu a vyhotoveniu na pracovnej strane sa na podložku nelepí cesto a vydrží aj v..

14,56€

Nie je skladom

Silikónová podložka na makrónky

Silikónová podložka na makrónky 22x29cmSilikónová podložka na makrónky je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov makroniek v rozmeroch 2,2cm a 3,5 cm. Forma je odolná voči vysokej tep..

6,99€

Skladom

Silikónová podložka na makrónky XXL

Silikónová podložka na makrónky XXL - 48ksSilikónová podložka na makrónky XXL - 48ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov makroniek v rozmeroch 2,3 cm a 4 cm. Forma je odolná voč..

11,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Silikónové podložky na pečenie

Silikónové podložky na pečenie

Silikónové podložky na cestu sú praktické a ľahko skladovateľné pomôcky k pečeniu. Vhodné na prácu z cestom, čokoládou či marcipánom. Prajeme Veľa zábavy pri pečení : - )