Vykrajovačky

3D Dino Vykrajovačka

3D Dino VykrajovačkaVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7 centimetrov. B..

4,89€

Skladom

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Skladom

Košíčky 10 ks malé

Košíčky 10 ks 5cmVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelovacou h..

1,90€

Skladom

Silikónová forma + vykrajovačka Azalka

Silikónová forma + vykrajovačka na marcipán - AzalkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeh..

5,50€

Nie je skladom

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestia

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestiaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho s..

5,50€

Skladom

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margarétka

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margaretkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho ..

5,50€

Skladom

Vykrajovačka na kvet - margarétka

Sada troch vykrajovačiek na výrobu kvetín z cukrovej hmoty Vyrobené z odolného plastu  Rozmery: 18, 35, 60 mm..

3,49€

Skladom

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ks

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ksVysoko kvalitná forma na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert.Vykrajovačka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Rozmery: 15, 15, 25, 40 mm. P..

3,49€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Baránok

Vykrajovačka na medovníky - BaránokVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7..

1,45€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Jednorožec

Vykrajovačka na medovníky - JednorožecVykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare jednorožca, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu..

1,99€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Jednorožec 2

Vykrajovačka na medovníky - Jednorožec 2Vykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare jednorožca, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z odolného pla..

2,99€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Kométa

Vykrajovačka na medovníky - KométaVykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7 cent..

1,20€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Kôň

Vykrajovačka na medovníky - KôňVykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare jednorožca, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. ..

1,29€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Medvedík

Vykrajovačka na medovníky - MedvedíkVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer ..

1,50€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Netopier

Vykrajovačka na medovníky - NetopierVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer ..

1,20€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Rybka

Vykrajovačka na medovníky - RybkaVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7 c..

1,00€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Sob

Vykrajovačka na medovníky - SobVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7 cen..

1,00€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Stromček 1

Vykrajovačka na medovníky - Stromček 1Vykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozme..

1,00€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Stromček 2

Vykrajovačka na medovníky - Stromček 2Vykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozme..

1,25€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Zajačik

Vykrajovačka na medovníky - ZajačikVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7..

1,00€

Skladom

Vykrajovačka na medovníky - Zvonček

Vykrajovačka na medovníky - ZvončekVykrajovanie koláčikov z cesta patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer 7..

1,45€

Skladom

Vykrajovačka na pirohy 9 cm

Vykrajovačka na pirohy 9 cmVykrajovačka na pirohy 9 cm - Uľahčite si prácu za pomoci tejto praktickej vykrajovačky. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Priemer 9 centimetrov. Balenie obsahuje 1 kus. Prajeme veľa zábavy s vykrajo..

1,59€

Skladom

Vykrajovačky abeceda

Vykrajovačky abecedaVykrajovanie koláčikov z cesta či marcipánu patrí asi medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Uľahčite namáhavé ručné vykrajovanie písmen a čísel touto sadou vykrajovačiek. Sada obcahuje písmená abecedy, čísla a interpunkčné znamienka...

8,55€

Skladom

Vykrajovačky na medovníky - Hviezdičky

Vykrajovačky na medovníky - HviezdičkyVykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozm..

3,29€

Skladom

Vykrajovačky na medovníky - Srdiečka

Vykrajovačky na medovníky - SrdiečkaVykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu. Rozmer..

3,29€

Skladom

Vykrajovačky na veľké ruže s listami

okvetné lístky: 73 mm     list: 64 x 50 mm     pohárik: 61 x 39 mm     tŕne: 9 x 10 mm..

3,99€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 26 z 26 (1 stránok)
Vykrajovačky

Vykrajovačky

Vykrajovanie koláčikov z cesta patrí medzi asi najzábavnejšiu časť pečenia. Spestrite si váš stôl medovníkmi v tvare stromčeka, barančeka, zvončeka, medvedíka či kométy. Ponúkame vykrajovačky na pečenie vyrobené z pocínovaného plechu ale aj plastu. Vykrajovačky na cesto sú z materiálu vhodného na styk s potravinami. Prajeme veľa zábavy s vykrajovaním :-)

V ponuke:

 Vykrajovačky na medovníky
 Vianočné vykrajovačky
 Vykrajovačky na marcipán
✓ Veľkonočné vykrajovačky 
✓ Vykrajovačky písmená