Cupcakes

Farebné košíčky 45x25 mm 200ks

Farebné košíčky 45x25 mm 200ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Biele neutrálne podanie je vhodné na akékoľvek p..

2,99€

Skladom

Košíčky Frozen 25ks

Košíčky na pečenie FROZEN 25ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Sú vyrobené zo špeciálneho papiera na pečenie a ..

1,99€

Skladom

Košíčky na cupcakes MIX1 6ks

Košíčky na cupcakes MIX1 6ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Bielo-modré podanie je vhodné takmer na akékoľvek ..

1,18€

Nie je skladom

Košíčky na cupcakes MIX2 6ks

Košíčky na cupcakes MIX2 6ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Bielo-modré podanie je vhodné takmer na akékoľvek ..

1,18€

Nie je skladom

Košíčky na pečenie 35x20 mm 100ks

Košíčky na pečenie 35x20 mm 100ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Biele neutrálne podanie je vhodné na akékoľve..

0,99€

Skladom

Košíčky na pečenie 50x32 mm 100ks

Košíčky na pečenie 50x32 mm 100ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Biele neutrálne podanie je vhodné na akékoľve..

1,39€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)

Cupcakes

V ponuke dekoračné papierové krajky na cupcakes, papierové košíčky na cupcakes a košíčky na pečenie.

 Košíčky na cupcakes
 Papierové Košíčky na pečenie
 Papierové krajky na cupcakes
 Materiál: papier