Cupcakes

Cupcakes

V ponuke dekoračné papierové krajky na cupcakes, papierové košíčky na cupcakes a košíčky na pečenie
 Košíčky na cupcakes
 Papierové Košíčky na pečenie
 Papierové krajky na cupcakes
 Materiál: papier

Košíčky na cupcakes MIX1 5ks

Košíčky na cupcakes MIX1 5ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Bielo-modré podanie je vhodné takmer na akékoľvek ..

1,18€

Košíčky na cupcakes MIX2 5ks

Košíčky na cupcakes MIX2 5ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Bielo-modré podanie je vhodné takmer na akékoľvek ..

1,18€

Košíčky na pečenie 35x20 mm 100ks

Košíčky na pečenie 35x20 mm 100ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Biele neutrálne podanie je vhodné na akékoľve..

1,20€

Košíčky na pečenie 50x32 mm 100ks

Košíčky na pečenie 50x32 mm 100ksPapierové košíčky na pečenie alebo podávanie malých cukroviniek nesmú chýbať v žiadnej cukrárskej dielni. Pripravte si dokonalé muffiny aj doma a osladte si svoj deň. Biele neutrálne podanie je vhodné na akékoľve..

2,00€

Zápich na tortu SWEET LOVE

Zápich na tortu - SWEET LOVEZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SWEET LOVE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do ca..

1,19€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)