Formy na pečenie

Formy na pečenie

Formy na pečenie sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. Vyberte si z našej ponuky formy na pečenie torty alebo formičky na výrobu sladkých či slaných koláčikov. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )

V ponuke: 

 Formy na pečenie torty
 Formičky na tartaletky
 Formičky na pečenie zákuskov

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

7,89€

Forma na mini tartaletky 8 cm

Forma na mini tartaletky 8 cmForma na mini tartaletky 8 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mik..

4,79€

Forma na pečenie chleba

Forma na pečenie chlebaForma na pečenie chleba je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na pečenie chleba, korpusov, tortičiek alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 27 cm do..

8,49€

Forma na pečenie srdce 20 cm

Forma na pečenie srdce 20 cmForma na pečenie srdce 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

7,49€

Forma na tart 20 cm

Forma na tart 20 cmForma na tart 20 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartov a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonal..

8,99€

Forma na tart 24 cm

Forma na tart 24 cmForma na tart 24cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez poš..

7,49€

Forma na tart 26 cm

Forma na tart 26 cmForma na tart 26 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez po..

7,99€

Forma na tartaletky 7cm

Forma na tartaletky 7cmForma na tartaletky 7cm je kvalitná forma vyrobená z plechov s najvyššou akosťou. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Balenie obsahuje 6 kusov✓ Priemer dole: 7 cm✓ Priemer h..

2,50€

Forma na tortu 20 cm

Forma na tortu 20 cmForma na tortu 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným povlakom. ..

7,49€

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 14,5 - 26 cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 14,5 c..

6,49€

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 12x26cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 12 cm do 26..

5,99€

Formička na tartaletky 10 cm

Formička na tartaletky 10 cmFormička na tartaletky 10 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory pod..

4,99€

Formičky na trubičky 3ks

Formičky na trubičky veľké 3ksFormičky na trubičky veľké 3ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravin..

2,49€

Formy na košíčky 6 ks

Formy na košíčky 6 ksFormy na košíčky sú vysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom,..

1,49€

Formy na kremrole 10ks

Formy na kremrole 10ksFormy na kremrole 10ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinami.✓ Dĺžka: 9 c..

2,99€

Formy na pečenie torty - 3ks

Formy na pečenie torty 3ksFormy na pečenie torty 3ks - sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare štvorca alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm , 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer: ..

10,99€

Formy na trubičky 30ks

Kovové formy na trubičky 30ksKovové formy na trubičky 30ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinam..

6,66€

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30cm

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30 cmNastaviteľná forma na pečenie 16-30 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť ..

8,99€

Okrúhla forma na pečenie - 3ks

Okrúhla forma na pečenie - 3ksOkrúhla forma na pečenie -3ks sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm, 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer..

10,99€

Silikónová forma na bábovku

Silikónová forma na bábovkuSilikónová forma na bábovku je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo ..

8,25€

Silikónová forma na tortu 27 cm

Silikónová forma tortu 27cmSilikónová forma na tortu 27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

9,89€

Zobrazenie 1 až 21 z 21 (1 stránok)