Formy na pečenie

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30cm

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30 cmNastaviteľná forma na pečenie 16-30 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť ..

8,99€

Skladom

Forma na bábovku 22,5cm

Forma na bábovku 22,5 cmForma na bábovku 22,5 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej oceľe s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo cesto správne upečen..

8,49€

Skladom

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

6,99€

Skladom

Forma na cheesecake 18 cm

Forma na cheesecake 18 cmForma na cheesecake 18 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

6,99€

Skladom

Forma na donuty silikón 12 ks

Forma na donuty silikón 12 ksForma na donuty silikón 12 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov donutov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bo..

11,56€

Skladom

Forma na mini cheesecake 10 cm

Forma na mini cheesecake 10 cmForma na mini cheesecake 10 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Odnímateľné dno uľahčuje vyberanie cesta. Dokonale rovná hrana zaručuje výrobu dokonale tvarovaných koláčov. Kolá..

4,99€

Skladom

Forma na mini cheesecake 5 cm

Forma na mini cheesecake 5 cmForma na mini cheesecake 5 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Odnímateľné dno uľahčuje vyberanie cesta. Dokonale rovná hrana zaručuje výrobu dokonale tvarovaných koláčov. Koláč ..

3,56€

Skladom

Forma na mini tartaletky 8 cm

Forma na mini tartaletky 8 cmForma na mini tartaletky 8 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mik..

4,79€

Nie je skladom

Forma na muffiny 12ks

Forma na muffiny 12 ksForma na muffiny 12 ks je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou "Non Stick" ktorá uľahčuje vyberanie košíčkov. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne..

7,60€

Skladom

Forma na muffiny 12ks + košíčky

Forma na muffiny 12 ks + silikónové košíčkyForma na muffiny 12ks + silikónové košíčky - kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou "Non Stick" ktorá uľahčuje vyberanie košíčkov ktoré sú taktiež súčasťou balenia. Vhodná na výrobu ..

12,56€

Nie je skladom

Forma na pečenie chleba

Forma na pečenie chlebaForma na pečenie chleba je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na pečenie chleba, korpusov, tortičiek alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 27 cm do..

8,49€

Skladom

Forma na pečenie srdce 20 cm

Forma na pečenie srdce 20 cmForma na pečenie srdce 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

7,49€

Skladom

Forma na pralinky - Diamant

Forma na pralinky Diamant 20x10 cmForma na pralinky diamant je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu). Nie je po..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Dinosaury

Forma na pralinky - Dinosaury 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - dinosaury je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Hviezdičky

Forma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cmForma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cm je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Štvorlístok

Forma na pralinky - Štvorlístok 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - štvorlístok je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

6,56€

Skladom

Forma na pralinky srdce 22x12 cm

Forma na pralinky srdce 20x10 cmSilikónová forma na pralinky srdce je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu) Nie je po..

5,99€

Nie je skladom

Forma na srnčí chrbát 31x10 cm

Forma na srnčí chrbát 31x10 cmForma na srnčí chrbát 31x10 cm je kvalitná forma vyrobená z hrubej ocele odolnej proti deformácii, pokryté nepriľnavým povrchom, ktorý uľahčuje vyberanie cesta a čistenie formy. Forma je odolná voči vysokej tep..

11,99€

Skladom

Forma na tart 24 cm

Forma na tart 24 cmForma na tart 24cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez poš..

7,49€

Nie je skladom

Forma na tart 26 cm

Forma na tart 26 cmForma na tart 26 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez po..

7,99€

Nie je skladom

Forma na tartaletky 9cm 6ks

Forma na tartaletky 9cmForma na tartaletky 7cm je kvalitná forma vyrobená z plechov s najvyššou akosťou. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Balenie obsahuje 6 kusov✓ Priemer dole: 7 cm✓ Priemer h..

3,49€

Skladom

Forma na tortu 20 cm

Forma na tortu 20 cmForma na tortu 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným povlakom. ..

7,49€

Skladom

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 14,5 - 26 cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 14,5 c..

6,49€

Skladom

Forma na tortu srdce 12x26cm

Forma na tortu srdce 12x26cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 12 cm do 26..

5,99€

Skladom

Forma na tortu štvorec - 3ks

Forma na tortu štvorec - 3ksForma na tortu štvorec - 3ks sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare štvorca alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm , 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer..

10,99€

Skladom

Formička na tartaletky 10cm

Formička na tartaletky 10 cmFormička na tartaletky 10 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory pod..

4,99€

Nie je skladom

Formička na včelie úliky 2 ks

Formička na včelie úliky 2ksFormička na včelie úliky 2ks je kvalitná plastová forma na výrobu sušienok v tvare úľa. Manipulácia s formou je veľmi jednoduchá. Súčasťou je úľ a forma na vianočný stromček. Vyrobené z odolného plastu vhodného pre st..

2,56€

Skladom

Formičky na trubičky 3ks

Formičky na trubičky veľké 3ksFormičky na trubičky veľké 3ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravin..

3,29€

Skladom

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Skladom

Formy na košíčky 6 ks

Formy na košíčky 6 ksFormy na košíčky sú vysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom,..

1,79€

Nie je skladom

Formy na kremrole 10ks

Formy na kremrole 10ksFormy na kremrole 10ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinami.✓ Dĺžka: 9 c..

2,99€

Skladom

Formy na trubičky 30ks

Kovové formy na trubičky 30ksKovové formy na trubičky 30ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinam..

6,66€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 55 (2 stránok)

Formy na pečenie

Formy na pečenie sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. Vyberte si z našej ponuky foriem na výrobu sladkých či slaných koláčikov. Forma na pečenie je vyrobená zväčša z uhlikovej ocele a iných kvalitných materiálov. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )