Formičky na pečenie

Formičky na pečenie

Formičky na pečenie sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení chutných koláčikov. V našej ponuke nájdete rôzne formičky na pečenie. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )

V ponuke: 

 Formičky na trubičky
 Formičky na tartaletky
 Formičky na pečenie zákuskov

Formičky na trubičky 3ks

Formičky na trubičky veľké 3ksFormičky na trubičky veľké 3ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravin..

2,49€

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Formy na košíčky 6 ks

Formy na košíčky 6 ksFormy na košíčky sú vysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom,..

1,49€

Formy na kremrole 10ks

Formy na kremrole 10ksFormy na kremrole 10ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinami.✓ Dĺžka: 9 c..

2,99€

Formy na trubičky 30ks

Kovové formy na trubičky 30ksKovové formy na trubičky 30ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinam..

6,66€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)