Formičky na pečenie

Formička na včelie úliky 2 ks

Formička na včelie úliky 2ksFormička na včelie úliky 2ks je kvalitná plastová forma na výrobu sušienok v tvare úľa. Manipulácia s formou je veľmi jednoduchá. Súčasťou je úľ a forma na vianočný stromček. Vyrobené z odolného plastu vhodného pre st..

2,56€

Skladom

Formičky na trubičky 3ks

Formičky na trubičky veľké 3ksFormičky na trubičky veľké 3ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravin..

3,29€

Skladom

Formy na košíčky 10 ks

Formy na košíčky 10 ksVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelova..

2,99€

Skladom

Formy na košíčky 6 ks

Formy na košíčky 6 ksFormy na košíčky sú vysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom,..

1,79€

Nie je skladom

Formy na kremrole 10ks

Formy na kremrole 10ksFormy na kremrole 10ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinami.✓ Dĺžka: 9 c..

2,99€

Skladom

Formy na trubičky 30ks

Kovové formy na trubičky 30ksKovové formy na trubičky 30ks sú vysoko kvalitné formičky na výrobu trubičiek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Vhodné na styk s potravinam..

6,66€

Skladom

Košíčky 10 ks malé

Košíčky 10 ks 5cmVysoko kvalitné formičky na výrobu košíčkov, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo pripraviť výborný dezert. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného matierálu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelovacou h..

1,90€

Skladom

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Formičky na pečenie

Formičky na pečenie

Plechové formičky na pečenie sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení chutných koláčikov. V našej ponuke nájdete rôzne formičky na pečenie. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )

V ponuke: 

 Formičky na trubičky
 Formičky na pečenie zákuskov