Formy na tartaletky

Forma na mini tartaletky 8 cm

Forma na mini tartaletky 8 cmForma na mini tartaletky 8 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mik..

4,79€

Nie je skladom

Forma na tart 24 cm

Forma na tart 24 cmForma na tart 24cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez poš..

7,49€

Nie je skladom

Forma na tart 26 cm

Forma na tart 26 cmForma na tart 26 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez po..

7,99€

Nie je skladom

Forma na tartaletky 9cm 6ks

Forma na tartaletky 9cmForma na tartaletky 7cm je kvalitná forma vyrobená z plechov s najvyššou akosťou. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Balenie obsahuje 6 kusov✓ Priemer dole: 7 cm✓ Priemer h..

3,49€

Skladom

Formička na tartaletky 10cm

Formička na tartaletky 10 cmFormička na tartaletky 10 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory pod..

4,99€

Nie je skladom

Perforovaná forma na tart 20 cm

Perforovaná forma na tart 20 cmPerforovaná forma na tart 20 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartov a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj ..

8,99€

Skladom

Perforovaná formička ovál 12,5x3 cm

Perforovaná formička ovál 12,5x3 cmPerforovaná formička ovál 12,5x3 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletiek, mini tartaletiek a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele,..

4,79€

Skladom

Perforovaná formička srdce 7,5x2cm

Perforovaná formička srdce 7,5x2cmPerforovaná formička srdce 7,5x2cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonalé pečenie a zhnednutie.✓ ..

3,99€

Skladom

Perforovaná formička štvorec

Perforovaná formička štvorecPerforovaná formička štvorec je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory pod..

4,79€

Nie je skladom

Perforovaná formička trojuholník

Perforovaná formička trojuholníkPerforovaná formička trojuholník je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonalé pečenie a zhnednutie.✓&nbs..

4,79€

Skladom

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Formy na tartaletky

Formy a formičky na tartaletky

Formy a formičky na tartaletky sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení tartaletiek. V našej ponuke nájdete rôzne formy na pečenie veľkých tartov a klasických tartaletiek. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení. Forma na tart je vyrobená z kvalitnej uhlikovej ocele. Tartaletka forma je vhodná na opakované použitie.

V ponuke: 

 Forma na tart
 Formička na tartaletky
✓ Tartaletky formy