Formy na bábovku

Forma na bábovku 22,5cm

Forma na bábovku 22,5 cmForma na bábovku 22,5 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej oceľe s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo cesto správne upečen..

8,49€

Skladom

Silikónová forma na bábovku

Silikónová forma na bábovkuSilikónová forma na bábovku je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo ..

8,25€

Skladom

Silikónová forma na mini bábovky 16,5x24 cm

Silikónová forma na mini bábovky 16,5 x 24 cmSilikónová forma na mini bábovky 16,5x24 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov mini báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote,..

6,50€

Skladom

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Formy na bábovku

Formy na bábovku

Formy na babovku sú nevyhnutnou pomôckou pri pečení rôznych druhov báboviek. Formy sú odolné voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrievajú, aby bolo cesto správne upečené. Forma na babovku je vyrobená z kvalitných materiálov. Prajeme veľa zábavy pri pečení :-)