Formy na cheesecake

Forma na cheesecake 18 cm

Forma na cheesecake 18 cmForma na cheesecake 18 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

6,99€

Skladom

Forma na mini cheesecake 10 cm

Forma na mini cheesecake 10 cmForma na mini cheesecake 10 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Odnímateľné dno uľahčuje vyberanie cesta. Dokonale rovná hrana zaručuje výrobu dokonale tvarovaných koláčov. Kolá..

4,99€

Skladom

Forma na mini cheesecake 5 cm

Forma na mini cheesecake 5 cmForma na mini cheesecake 5 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Odnímateľné dno uľahčuje vyberanie cesta. Dokonale rovná hrana zaručuje výrobu dokonale tvarovaných koláčov. Koláč ..

3,56€

Skladom

Forma na tortu 20 cm

Forma na tortu 20 cmForma na tortu 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným povlakom. ..

7,49€

Skladom

Okrúhla forma na pečenie 24 cm

Okrúhla forma na pečenie 24 cmOkrúhla forma na pečenie 24 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorov..

8,99€

Skladom

Okrúhla forma na tortu 22 cm

Okrúhla forma na tortu 22 cmOkrúhla forma na tortu 22 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramor..

7,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Formy na cheesecake

Formy na cheesecake

Formy na cheesecake - Formy sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. V našej ponuke nájdete rôzne formy na pečenie cheesecakov či menších tortových korpusov. Forma na cheesecake je vyrobená z kvalitných materiálov. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení :-)