Formy na muffiny

Forma na muffiny 12ks

Forma na muffiny 12 ksForma na muffiny 12 ks je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou "Non Stick" ktorá uľahčuje vyberanie košíčkov. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne..

7,60€

Skladom

Forma na muffiny 12ks + košíčky

Forma na muffiny 12 ks + silikónové košíčkyForma na muffiny 12ks + silikónové košíčky - kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou "Non Stick" ktorá uľahčuje vyberanie košíčkov ktoré sú taktiež súčasťou balenia. Vhodná na výrobu ..

12,56€

Nie je skladom

Silikónová forma na mini muffiny 24ks

Silikónová forma na mini muffiny 24 ksSilikónová forma na mini muffiny 24 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa z..

7,99€

Skladom

Silikónová forma na muffiny 12ks

Silikónová forma na muffiny 12 ksSilikónová forma na muffiny 12 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

6,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Formy na muffiny

Formy na muffiny

Formy na muffiny sú nevyhnutnou pomôckou pri pečení rôznych druhov muffinov. Formy na mufiny sú odolné voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrievajú, aby bolo cesto správne upečené. Prajeme veľa zábavy pri pečení :- )