Formy na pečenie chleba

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

6,99€

Skladom

Forma na pečenie chleba

Forma na pečenie chlebaForma na pečenie chleba je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na pečenie chleba, korpusov, tortičiek alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 27 cm do..

8,49€

Nie je skladom

Nádoba na pečenie chleba 28x15,4 cm

Nádoba na pečenie chleba 28x15,4 cmNádoba na pečenie chleba 28x15,4 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie pravého domáceho chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej tepl..

6,00€

Skladom

Silikónová forma na chlieb 23x10cm

Silikónová forma na chlieb 23x10,5cmSilikónová forma na chlieb 23x10,5 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovno..

6,99€

Skladom

Silikónová forma na mini chlebík

Silikónová forma na mini chlebík 14x6,8 cmSilikónová forma na mini chlebík 14x6,8 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysok..

3,28€

Skladom

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Formy na pečenie chleba

Formy na pečenie chleba

Formy na pečenie chleba sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. V tejto sekcii nájdete rôzne typy foriem ktoré Vám ľahko pomôžu vytvoriť ten pravý domáci chlebík. Prajeme Veľa zábavy pri pečení : - )