Formy na tortu

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30cm

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30 cmNastaviteľná forma na pečenie 16-30 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť ..

8,99€

Skladom

Forma na cheesecake 18 cm

Forma na cheesecake 18 cmForma na cheesecake 18 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

6,99€

Skladom

Forma na pečenie srdce 20 cm

Forma na pečenie srdce 20 cmForma na pečenie srdce 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

7,49€

Skladom

Forma na srnčí chrbát 31x10 cm

Forma na srnčí chrbát 31x10 cmForma na srnčí chrbát 31x10 cm je kvalitná forma vyrobená z hrubej ocele odolnej proti deformácii, pokryté nepriľnavým povrchom, ktorý uľahčuje vyberanie cesta a čistenie formy. Forma je odolná voči vysokej tep..

11,99€

Skladom

Forma na tart 24 cm

Forma na tart 24 cmForma na tart 24cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez poš..

7,49€

Nie je skladom

Forma na tart 26 cm

Forma na tart 26 cmForma na tart 26 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez po..

7,99€

Nie je skladom

Forma na tortu 20 cm

Forma na tortu 20 cmForma na tortu 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným povlakom. ..

7,49€

Skladom

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 14,5 - 26 cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 14,5 c..

6,49€

Skladom

Forma na tortu srdce 12x26cm

Forma na tortu srdce 12x26cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 12 cm do 26..

5,99€

Skladom

Forma na tortu štvorec - 3ks

Forma na tortu štvorec - 3ksForma na tortu štvorec - 3ks sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare štvorca alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm , 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer..

10,99€

Skladom

Okrúhla forma na pečenie 24 cm

Okrúhla forma na pečenie 24 cmOkrúhla forma na pečenie 24 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorov..

8,99€

Skladom

Okrúhla forma na tortu 22 cm

Okrúhla forma na tortu 22 cmOkrúhla forma na tortu 22 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramor..

7,99€

Skladom

Okrúhle formy na pečenie - 3ks

Okrúhle formy na pečenie - 3ksOkrúhle formy na pečenie -3ks sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm, 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer..

10,99€

Skladom

Perforovaná forma na tart 20 cm

Perforovaná forma na tart 20 cmPerforovaná forma na tart 20 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartov a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj ..

8,99€

Skladom

Silikónová forma na tortu 27 cm

Silikónová forma na tortu 27cmSilikónová forma na tortu 27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva..

9,20€

Skladom

Silikónová forma na tortu štvorec 27x27cm

Silikónová forma na tortu štvorec 27x27 cmSilikónová forma na tortu štvorec 27x27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote,..

8,19€

Skladom

Silikónová forma srdce 25x22,8cm

Silikónová forma srdce 25x22,8 cmSilikónová forma srdce je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby ..

6,20€

Skladom

Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)
Formy na tortu

Formy na tortu - Tortové formy

Formy na tortu - Tortové formy sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. V našej ponuke nájdete rôzne formy na pečenie torty. Forma na tortu je vyrobená z kvalitných materiálov. Forma na torty má dlhú životnosť a je vyrobená na dlhodobé používanie. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení :-)