Formy na tortu

Formy na tortu - Tortové formy

Formy na tortu - Tortové formy sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení. V našej ponuke nájdete rôzne formy na pečenie torty. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )

V ponuke: 

 Formy na pečenie torty
 Formičky na tartaletky
 Formičky na pečenie zákuskov

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

7,89€

Forma na pečenie srdce 20 cm

Forma na pečenie srdce 20 cmForma na pečenie srdce 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným..

7,49€

Forma na tart 20 cm

Forma na tart 20 cmForma na tart 20 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartov a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonal..

8,99€

Forma na tart 24 cm

Forma na tart 24 cmForma na tart 24cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez poš..

7,49€

Forma na tart 26 cm

Forma na tart 26 cmForma na tart 26 cm je kvalitná forma vyrobená z uhlíkovej ocele. Vhodná na výrobu veľkých koláčov - tartov. Forma ma nepriľnavý povlak pre uľahčenie práce a čistenia. Odnímateľne dno uľahčuje vyberanie koláča bez po..

7,99€

Forma na tortu 20 cm

Forma na tortu 20 cmForma na tortu 20 cm je kvalitná forma vyrobená z kvalitnej uhlíkovej s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Forma na tortu je pokrytá kvalitným mramorovaným povlakom. ..

7,49€

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 14,5 - 26 cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 14,5 c..

6,49€

Forma na tortu srdce

Forma na tortu srdce 12x26cmForma na tortu srdce je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek v tvare srdca alebo iných pochúťok. Srdce si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť alebo zmenšiť v rozmere od 12 cm do 26..

5,99€

Formy na pečenie torty - 3ks

Formy na pečenie torty 3ksFormy na pečenie torty 3ks - sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare štvorca alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm , 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer: ..

10,99€

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30cm

Nastaviteľná forma na pečenie 16-30 cmNastaviteľná forma na pečenie 16-30 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Vhodná na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formu si jednoduchou úpravou môžete zväčšiť ..

8,99€

Okrúhla forma na pečenie - 3ks

Okrúhla forma na pečenie - 3ksOkrúhla forma na pečenie -3ks sú kvalitné formy vyrobené z nehrdzavejúcej oceli. Vhodné na výrobu tortičiek, korpusov v tvare kruhu alebo iných pochúťok. Formy na pečenie sú v rozmeroch 10 cm, 15 cm a 20 cm.✓ Rozmer..

10,99€

Silikónová forma na bábovku

Silikónová forma na bábovkuSilikónová forma na bábovku je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo ..

8,25€

Silikónová forma na tortu 27 cm

Silikónová forma tortu 27cmSilikónová forma na tortu 27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

9,89€

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)