Perforované formy na tartaletky

Forma na mini tartaletky 8 cm

Forma na mini tartaletky 8 cmForma na mini tartaletky 8 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mik..

4,79€

Nie je skladom

Forma na tart 20 cm

Forma na tart 20 cmForma na tart 20 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartov a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonal..

8,99€

Nie je skladom

Formička na tartaletky 10 cm

Formička na tartaletky 10 cmFormička na tartaletky 10 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletok, mini tartaletok a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory pod..

4,99€

Skladom

Perforovaná formička ovál 12,5x3 cm

Perforovaná formička ovál 12,5x3 cmPerforovaná formička ovál 12,5x3 cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na výrobu tartaletiek, mini tartaletiek a iných chutných cukroviniek. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele,..

4,79€

Skladom

Perforovaná formička srdce 7,5x2cm

Perforovaná formička srdce 7,5x2cmPerforovaná formička srdce 7,5x2cm je kvalitná forma vyrobená z nehrdzavejúcej oceli. Perforovaný okraj z nehrdzavejúcej ocele, mikrootvory podopierajú okraj cesta a zaručujú dokonalé pečenie a zhnednutie.✓ ..

3,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)

Perforované formy na tartaletky

Perforované formy na tartaletky sú nevyhnutnými pomocníkmi pri pečení tých pravých tartaletiek. V našej ponuke nájdete formy rôznych tvarov a veľkostí. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )