Silikónové formy na pečenie

Silikónové formy na pečenie

Silikónové formy na pečenie sú známe svojimi nepriľnavými vlastnosťami - upečený obsah netreba orezávať, stačí ho jednoducho vyklopiť. Silikónové formy sú prakticky uskladniteľné a ľahko umývateľné vďaka čomu sú vhodné do každej kuchyne či cukrárenskej dielne. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

7,89€

Silikónová forma na bábovku

Silikónová forma na bábovkuSilikónová forma na bábovku je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo ..

8,25€

Silikónová forma na muffiny 12 ks

Silikónová forma na muffiny 12 ksSilikónová forma na muffiny 12 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

6,49€

Silikónová forma na tortu 27 cm

Silikónová forma tortu 27cmSilikónová forma na tortu 27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

9,89€

Silikónová podložka na makrónky

Silikónová podložka na makrónky 22x29cmSilikónová podložka na makrónky je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov makroniek v rozmeroch 2,2cm a 3,5 cm. Forma je odolná voči vysokej tep..

6,99€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)