Silikónové formy na pečenie

Forma na banánový chlieb 20,5x11cm

Forma na banánový chlieb 20x11cmForma na banánový chlieb 20,5x11cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, r..

6,99€

Skladom

Forma na donuty silikón 12 ks

Forma na donuty silikón 12 ksForma na donuty silikón 12 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov donutov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bo..

11,56€

Skladom

Forma na pralinky - Diamant

Forma na pralinky Diamant 20x10 cmForma na pralinky diamant je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu). Nie je po..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Dinosaury

Forma na pralinky - Dinosaury 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - dinosaury je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Hviezdičky

Forma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cmForma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cm je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Štvorlístok

Forma na pralinky - Štvorlístok 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - štvorlístok je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

6,56€

Skladom

Forma na pralinky srdce 22x12 cm

Forma na pralinky srdce 20x10 cmSilikónová forma na pralinky srdce je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu) Nie je po..

5,99€

Nie je skladom

Silikónová forma na bábovku

Silikónová forma na bábovkuSilikónová forma na bábovku je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby bolo ..

8,25€

Skladom

Silikónová forma na chlieb 23x10cm

Silikónová forma na chlieb 23x10,5cmSilikónová forma na chlieb 23x10,5 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovno..

6,99€

Skladom

Silikónová forma na donuty 6 ks

Silikónová forma na donuty 6 ksSilikónová forma na donuty 6 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov donutov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, ab..

13,99€

Skladom

Silikónová forma na mini bábovky 16,5x24 cm

Silikónová forma na mini bábovky 16,5 x 24 cmSilikónová forma na mini bábovky 16,5x24 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov mini báboviek. Forma je odolná voči vysokej teplote,..

6,50€

Skladom

Silikónová forma na mini chlebík

Silikónová forma na mini chlebík 14x6,8 cmSilikónová forma na mini chlebík 14x6,8 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na pečenie banánového chleba a rôznych druhov koláčov. Forma je odolná voči vysok..

3,28€

Skladom

Silikónová forma na mini muffiny 24ks

Silikónová forma na mini muffiny 24 ksSilikónová forma na mini muffiny 24 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa z..

7,99€

Skladom

Silikónová forma na muffiny 12ks

Silikónová forma na muffiny 12 ksSilikónová forma na muffiny 12 ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov muffiniek. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, a..

6,49€

Skladom

Silikónová forma na tortu 27 cm

Silikónová forma na tortu 27cmSilikónová forma na tortu 27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva..

9,20€

Skladom

Silikónová forma na tortu štvorec 27x27cm

Silikónová forma na tortu štvorec 27x27 cmSilikónová forma na tortu štvorec 27x27 cm je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote,..

8,19€

Skladom

Silikónová forma na veľkonočné vajíčka

Silikónová forma na veľkonočné vajíčka 20x10 cmSilikónová forma na veľkonočné vajíčka je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov čokoládových veľkonočných vajíčok. Forma je odolná..

4,99€

Skladom

Silikónová forma srdce 25x22,8cm

Silikónová forma srdce 25x22,8 cmSilikónová forma srdce je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov toriet či koláčov. Forma je odolná voči vysokej teplote, rovnomerne sa zahrieva, aby ..

6,20€

Skladom

Silikónová podložka na makrónky

Silikónová podložka na makrónky 22x29cmSilikónová podložka na makrónky je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov makroniek v rozmeroch 2,2cm a 3,5 cm. Forma je odolná voči vysokej tep..

6,99€

Skladom

Silikónová podložka na makrónky XXL

Silikónová podložka na makrónky XXL - 48ksSilikónová podložka na makrónky XXL - 48ks je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov makroniek v rozmeroch 2,3 cm a 4 cm. Forma je odolná voč..

11,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 20 z 20 (1 stránok)
Silikónové formy na pečenie

Silikónové formy na pečenie

Silikónové formy na pečenie sú známe svojimi nepriľnavými vlastnosťami - upečený obsah netreba orezávať, stačí ho jednoducho vyklopiť. Silikónové formy sú prakticky uskladniteľné a ľahko umývateľné vďaka čomu sú vhodné do každej kuchyne či cukrárenskej dielne. Prajeme Vám veľa zábavy pri pečení : - )