Dinosaury na tortu

Zapichovátka - Dinosaury 2

Zapichovátka - Dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto nezvyčajnej ozdo..

2,90€

Skladom

2D Dino sviečky 15 ks

Dino sviečky 15 ksDino sviečky sada obsahuje 3x sviečku dinosaurov a 12x farebnú sviečku. DINO sviečky na tortu zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodné na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová, oranžová, zelená✓ S..

4,00€

Skladom

2D Dino T-rex - Sviečka

Dino T-rex - SviečkaT-rex sviečka ktorá poteší každého nadšenca dinosaurov. Sviečka je vhodná na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko.✓ Výška sviečky: 7,5 cm✓ Balenie..

4,20€

Skladom

3D Dino sviečky 5 ks

Dino sviečky 5 ksDino sviečky sada obsahuje 5x sviečku dinosaurov ktoré ozdobia každú DINO tortu a zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodného na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová✓ Sada obsahuje 5 ks✓ Mater..

3,45€

Skladom

Dino sada 4 ks

Dino sada 4 ksDino sada obsahuje 4 figúrky dinosaurov ktoré ozdobia každú DINO tortu a zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Figúrky sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu vhodného na styk s potravinami.✓ Rozmer: od 2 do 3,5 cm✓ Sad..

2,49€

Skladom

Zapichovátka - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,50€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Dinosaury na tortu

Figúrky na tortu dinosaury

Dinosaurus na tortu príjemné skrášli Vašu tortu s DINO tematikou. V našej ponuke nájdete rôzne DINO zapichovacie ozdoby, sviečky a figúrky vhodné na opakované použitie. Figúrky na tortu dinosaury sú vyrobené z PVC plastu vhodného na styk s potravinami.


Taktiež nezabudnite sviečky na tortu ktoré ju rozžiaria.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)