Paw Patrol na tortu

2D Sviečka - Skye

2D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

3,99€

Skladom

2D Sviečka paw patrol

Sviečka na tortu paw patrol Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sv..

3,99€

Skladom

3D Sviečka - Chase

3D Sviečka - Chase Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a s..

5,55€

Skladom

3D Sviečka - Skye

3D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

5,55€

Skladom

Sada paw patrol 6ks

Sada paw patrol 6ks Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrky odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atraktívna dekoráci..

5,99€

Nie je skladom

Chase a Marshal sada

Chase a Marshal sada Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrky odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atraktívna dekorác..

9,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Paw Patrol na tortu

Figúrky a ozdoby Paw Patrol na tortu 

Tlapková patrola je najnovším fenoménom, ktorý neunikol oku takmer žiadnej mladej tváre. Hlavnými hrdinami sú štvornohí haukovia, ktorí zachraňujú svet nezvyčajne, svojimi labkami. Ozdoby Paw Patrol na tortu sa tešia obľube po celom svete. Paw Patrol figúrky na tortu potešia najmä najmladších maškrtníkov, ktorých upútajú sladké maškrty hlavne svojim vzhľadom. Dodajte svojim cukrárenským dielam dokonalý vzhľad jednoducho a prakticky. Postavičky tlapková patrola sú hravé a mimoriadne kombinovateľné. Psíky dodajú Vašej torte nádych dobrodružstva, ktorému žiaden malý fanúšik nepovie nie. Ak premýšľate nad vzhľadom sladkej odmeny pre Vašich najmenších, figúrky na tortu tlapková patrola sú pre Vás to pravé!

Taktiež nezabudnite sviečky na tortu ktoré ju rozžiaria.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)