Futbalové ozdoby na tortu

Figurky na tortu - futbalisti + bránky

Figurky na tortu - futbalisti + bránkyNejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi a..

5,00€

Nie je skladom

Figurky na tortu - futbalisti + bránky 2

Figurky na tortu - futbalisti + bránky 2Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi..

4,99€

Skladom

Futbalové zapichovátka

Futbalové zapichovátkaFutbalové zapichovátka - Balenie obsahuje mix hviezdičiek,kopačiek,dresu a lopty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: mix (biela a modrá)✓ Celková výšk..

4,49€

Skladom

Kopačky na tortu

Kopačky na tortuKopačky na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atra..

2,90€

Nie je skladom

Lopta a kopačky na tortu

Lopta a kopačky na tortuLopta a kopačky na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie ..

2,79€

Skladom

Lopta na tortu 6ks

Lopta na tortuLopta na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Nepúšťa farbu, je plne umývateľná a preto je možné ju použiť o..

1,29€

Skladom

Sviečky - lopty 5ks

Sviečky - lopty 5ksSviečky - lopty 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sviečky.✓ ..

3,89€

Skladom

Sviečky - vesmír 4ks

Sviečky - vesmír 4ksSviečky - vesmír 4ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika kozmonautov. Doko..

2,79€

Skladom

Zápichovátko - futbalový pohár

Zápichovátko - futbalový pohárZápichovátko - futbalový pohár - zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika futbalu. Balenie obsahuje pohár a víťazný gól. Rozmer od 15,5 cm do 20 cm. Potešte Vašich najbližších a objavte jednod..

4,90€

Skladom

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Futbalové ozdoby na tortu

Futbalové ozdoby na tortu

Futbalové ozdoby na tortu - Dekorácie ktoré skrášlia každú futbalovú tortu a zaručene potešia každého športovca. Či už hľadáte dekoráciu kopačiek na tortu alebo futbalistov a bránky u nás si určite vyberiete. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Dekorácie sú vyrobené z materiálov vhodných pre styk s potravinami. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty.