Futbalové ozdoby na tortu

Figurky na tortu - futbalisti + bránky

Figurky na tortu - futbalisti + bránkyNejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi a..

5,00€

Nie je skladom

Figurky na tortu - futbalisti + bránky 2

Figurky na tortu - futbalisti + bránky 2Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi..

5,00€

Nie je skladom

Futbalové zapichovátka

Futbalové zapichovátkaFutbalové zapichovátka - Balenie obsahuje mix hviezdičiek,kopačiek,dresu a lopty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: mix (biela a modrá)✓ Celková výšk..

4,49€

Skladom

Kopačky na tortu

Kopačky na tortuKopačky na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atra..

2,90€

Skladom

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Futbalové ozdoby na tortu

Futbalové ozdoby na tortu

Futbalové ozdoby na tortu - Dekorácie ktoré skrášlia každú futbalovú tortu a zaručene potešia každého športovca. Či už hľadáte dekoráciu kopačiek na tortu alebo futbalistov a bránky u nás si určite vyberiete. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Dekorácie sú vyrobené z materiálov vhodných pre styk s potravinami. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty.