Macko na tortu

Čierny macko - zapichovátko

Čierny macko - zapichovátkoČierny macko na tortu je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby n..

2,99€

Skladom

Macko s ružami

Macko s ružami 7cmPorcelánový macko je vhodný ako ozdoba valentínskej torty či dezertu. Výška: 7cm. Farba: hnedá a ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: hnedá a ružová✓ Výš..

2,99€

Skladom

Ružový medvedík - zapichovátko

Ružový medvedík - zapichovátkoZápich do torty všetko najlepšie - Ružový macko na tortu je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte j..

2,99€

Skladom

Sviečky - medvediky 5ks

Sviečky - medvedíky 5ksSviečky - medvediky 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sviečk..

3,39€

Skladom

Zlatý macko - zapichovátko

Zlatý macko - zapichovátkoZlatý macko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓&n..

2,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Macko na tortu

Medvedík a macko na tortu

Milí macko na tortu zaručene poteší každého : - ) Či už hľadáte figúrku alebo zápich, u nás si zaručene vyberiete. Medvedík na tortu je vyrobený z materiálu vhodného na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Mackovia na tortu sú vhodný na opakované použitie.