Mickey mouse na tortu

2D Sviečka - Minnie

2D Sviečka - Minnie Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Disney rozprávok. Balenie obsahuje 1 kus..

3,99€

Skladom

Mickey mouse figurka

Mickey mouse figurkaNejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atraktívna dekoráci..

5,99€

Nie je skladom

Mickey mouse figurka 2

Mickey mouse figurka 2Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi atraktívna dekorá..

6,49€

Skladom

Minnie ozdoba na tortu

Minnie ozdoba na tortu 9 cmMinnie ozdoba na tortu 9 cm - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu..

5,99€

Skladom

Minnie ozdoba na tortu

Minnie ozdoba na tortuMinnie ozdoba na tortu - Figúrka na tortu. Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pr..

5,99€

Nie je skladom

Zápich na tortu Minnie

Zápich na tortu - MinnieZápich na tortu Myška Minnie je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 1 kus...

2,49€

Skladom

Zlatý zápich mickey mouse

Zlatý zápich mickey mouseZlatý zápich mickey mouse s nápisom HAPPY BIRTHDAY je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na to..

2,55€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Mickey mouse na tortu

Mickey mouse na tortu - Dekorácie

Dekorácie Mickey mouse na tortu zaručene potešia každého fanúšika mickey mouse alebo minnie na tortu. Či už hľadáte figúrku alebo zápich, u nás si zaručene vyberiete. Ozdoby na tortu minnie sú vyrobené z materiálu vhodného na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Každá postavička minnie na tortu je z kvalitného PVC materiálu. Figúrky na tortu mickey mouse a figurka minnie na tortu nie sú jedlé a neodporúčajú sa deťom do 3 rokov.