1 rok

Ozdoba na tortu 1 rok - chlapček

Ozdoba na tortu 1 rok - chlapčekOzdoba na tortu 1 rok - chlapček. Táto figúrka je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie ..

3,69€

Skladom

Ozdoba na tortu 1 rok - dievčatko

Ozdoba na tortu 1 rok - dievčatkoOzdoba na tortu 1 rok - dievčatko je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadných krs..

3,69€

Nie je skladom

Zápich - 1st birth "21cm"

Zápich - 1st birth "21cm"Zápich - 1st birth "21cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Vhodná na oslavu prvého rôčku. Prajeme Vám príjemnú oslavu..

2,45€

Skladom

Zápich - One zlatý "19cm"

Zápich - One zlatý "19cm"Zápich - One zlatý "19cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ Lesklý papier + drievko✓&..

3,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
1 rok

Ozdoby na tortu 1 rok

Ozdoby na 1 rok sú jednoduché a tradičné dekorácie ktoré skrášlia každú tortu na oslavu 1 roka. Ozdoby sú vyrobené z materiálu vhodného na styk s potravinami. V ponuke rôzne postavičky dievčatka a chlapčeka na tortu.

 Tradičné ozdoby 1 rok
 Vhodné na opakované použitie

- Balenie obsahuje 1 kus 
- Nevhodné pre deti do 3 rokov
- Plastový obal nie je hračka