Ozdoby na tortu jednorožec

Morský jednorožec na tortu

Morský jednorožec na tortuZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. ..

2,70€

Skladom

Zapichovátka - Unicorn 5ks

Zapichovátka - Unicorn 5 ksZápichovátka na tortu k narodeninám s tematikou jednorožca. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby Balenie obsahuje 5 kusov.✓ Rozmer: ..

4,15€

Skladom

2D Sviečka - Jednorožec

Sviečka jednorožecSviečka jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko do torty...

3,99€

Skladom

2D sviečky - Unicorn 15ks

2D sviečky do torty - UnicornSviečky do torty - jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené z kval..

3,79€

Skladom

Dúha na tortu 4 ks

Dúha na tortu 4 ksBalenie štvorice prestrých farebných prevedení dúhy rozžiari Vašu Unicorn tortu. Dúhy pôsobia veselým dojmom a sú dokonalou ozdobou pre sladké maškrty dekorované v jednoduchom štýle.✓ Rozmer: od 3 do 3,5 cm✓ Sada obsahuje ..

1,99€

Skladom

Dúhová sviečka 18

Dúhová sviečka 18Ozdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Charakteristická dúhová trblietavá farba krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktorú si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti prak..

1,49€

Skladom

Dúhový jednorožec

Rainbow UnicornRainbow unicorn je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej oz..

7,49€

Skladom

Figúrka na tortu jednorožec - UNICORN 8cm

Figúrka na tortu Jednorožec - Unicorn 8 cmFigúrka na tortu Jednorožec biely je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbl..

5,99€

Skladom

Figúrka na tortu Jednorožec biely

Figúrka na tortu Jednorožec biely 7cmFigúrka na tortu Jednorožec biely je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližšíc..

3,59€

Nie je skladom

Figúrka na tortu Jednorožec ružový

Figúrka na tortu Jednorožec ružový 7cmFigúrka na tortu Jednorožec ružový je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte vašich najbližš..

3,59€

Skladom

Modrý jednorožec

Modrý jednorožecJednorožec na tortu - modrý je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť te..

7,49€

Skladom

Ružový jednorožec

Ružový jednorožecRužový jednorožec je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajne..

7,49€

Skladom

Strieborný jednorožec

Strieborný jednorožec - zapichovátkoStrieborný jednorožec je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednod..

7,49€

Skladom

Sviečky - sedmokrásky 5ks

Sviečky - sedmokrásky 5ksSviečky - sedmokrásky 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sv..

3,24€

Skladom

Tmavo ružový jednorožec

Tmavo ružový jednorožecTmavoružový jednorožec je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto..

7,49€

Skladom

Zapichovátka do torty - jednorožec 6ks

Zapichovátka do torty - Jednorožec 6ksZapichovátka do torty - Jednorožec 6ks sú ozdoby ktoré potešía každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej dek..

1,70€

Skladom

Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)
Ozdoby na tortu jednorožec

Ozdoby na tortu jednorožec - Unicorn na tortu

Cukrárenské ozdoby na tortu jednorožec - Dekorácie ktoré skrášlia každú Unicorn tortu a zaručene potešia každého fanúšika jednorožcov. Či už hľadáte figúrku alebo roh jednorožca na tortu, u nás si určite vyberiete. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Jednorožec na tortu je vyrobený z materiálov vhodných pre styk s potravinami. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty.