Ozdoby na tortu jednorožec

Ozdoby na tortu jednoržec - Unicorn na tortu

Cukrárenské ozdoby na tortu jednorožec - Sú dekorácie ktoré skrášlia každú Unicorn tortu a zaručene potešia každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty.

Figúrka na tortu jednorožec - UNICORN 8cm

Figúrka na tortu Jednorožec - Unicorn 8 cmFigúrka na tortu Jednorožec biely je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbl..

5,99€

Figúrka na tortu Jednorožec biely

Figúrka na tortu Jednorožec biely 7cmFigúrka na tortu Jednorožec biely je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližšíc..

3,59€

Jednorožec na tortu - ružový

Jednorožec na tortu - ružovýJednorožec na tortu - ružový je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte je..

7,49€

Jednorožec na tortu - viacfarebný

Jednorožec na tortu - viacfarebnýJednorožec na tortu - viacfarebný je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objav..

7,49€

Zapichovátka do torty - jednorožec 6ks

Zapichovátka do torty - Jednorožec 6ksZapichovátka do torty - Jednorožec 6ks sú ozdoby ktoré potešía každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej dek..

1,70€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)