Ozdoby na torty krst

Figúrka na tortu krst dievčatko 1

Figúrka na tortu krst dievčatko 1Dievča so zajačikom. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadných krsti..

3,70€

Skladom

Ozdoba na tortu Chlapček 1 rok

Ozdoba na tortu Chlapček 1 rokOzdoba na tortu Chlapček 1 rok. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na ž..

3,69€

Skladom

Ozdoba na tortu Dievčatko 1 rok

Ozdoba na tortu Dievčatko 1 rokOzdoba na tortu Dievčatko 1 rok Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na ..

3,69€

Skladom

Ozdoba na tortu krst chlapček 1

Ozdoba na tortu krst chlapček 1Ozdoba na tortu krst chlapček 1. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiad..

3,89€

Skladom

Ozdoba na tortu krst chlapček 3

Ozdoba na tortu krst chlapček 3Ozdoba na tortu krst chlapček 3. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na..

3,70€

Skladom

Ozdoba na tortu krst chlapček 4

Ozdoba na tortu krst chlapček 4Ozdoba na tortu krst chlapček 4. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiad..

3,92€

Skladom

Ozdoba na tortu krst dievčatko 2

Ozdoba na tortu krst dievčatko 2Ozdoba na tortu krst dievčatko 2. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na ži..

3,89€

Skladom

Ozdoba na tortu krst dievčatko 3

Ozdoba na tortu krst dievčatko 3Dievča so zajačikom. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadných krstin..

3,89€

Skladom

Ozdoba na tortu krst dievčatko 4

Ozdoba na tortu krst dievčatko 4Ozdoba na tortu krst dievčatko 4. Figúrka na krst je jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej krstinovej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na ži..

3,92€

Skladom

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Ozdoby na torty krst - Ozdoby na torty krstiny

Ozdoby na torty krst - Ozdoby na krstinové torty - jednoduchá a tradičná ozdoba ktorá ozdobí každú tortu. V ponuke rôzne postavičky dievčatka a chlapčeka na tortu.

 Tradičná ozdoba na tortu krst
 Vhodné na opakované použitie
 Postavičky rôznych rozmerov

- Balenie obsahuje 1x ozdoba na tortu krst
- Figúrky na tortu krst sú vhodné na opakované použiie
- Nevhodné pre deti do 3 rokov.