Frozen ozdoby

2D Elsa a Anna na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa a Anna na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 k..

3,99€

Skladom

2D Elsa na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 kusTorto..

3,99€

Skladom

Anna na tortu

 Figúrka Anna na tortuAnna na tortu je nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. V..

6,99€

Skladom

Elza na tortu

 Figúrka Elza na tortuFigúrka Elza na tortu je nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stab..

6,99€

Skladom

Frozen koruna - ozdoba

Frozen papierová korunaPapierová ozdoba s motívom Frozen 2 je možné použiť ako odzobu stola či torty. Priemer: cca 15 cm. Dokonale poslúži ako doplnok k postavičkám na tortu Frozen.✓ V balení: 1ks✓ Farba: biela a modrá✓ Priemer: 15 cmUrčite..

0,39€

Skladom

Frozen sviečky na tortu

Frozen sviečky na tortu 8ksOzdobné sviečky na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na narodeninovej torte s motívom ľadového kráľovstva. Podstavčeky sú vyrobené z kvalitného plastu ktorý je upravený na styk s potravinami.✓ Vý..

4,49€

Skladom

Olaf na tortu

Olaf na tortuFigúrka Olafa na tortu je nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Figúrku odporúčame postaviť na kúsok marcipánu alebo fondánu pred tým ako sa položí na tortu pre lepšiu stabilitu. Veľmi ..

5,99€

Skladom

Stromček na tortu 6ks

Stromček na tortu 6ksStromček na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Ozdobu jednoducho zapichnite do torty. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Nepúšťa farbu..

1,49€

Nie je skladom

Zasnežený stromček na tortu 6ks

Zasnežený stromček na tortu 6ksZasnežený stromček na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Ozdobu jednoducho zapichnite do torty. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fan..

1,69€

Skladom

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Frozen ozdoby

Ozdoby a postavičky na tortu Frozen

Ozdoby a postavičky na tortu Frozen skrášlia každú tortu s tematikou ľadového kráľovstva a zaručene potešia každého fanúšika Anny a Olafa. Či už hľadáte Frozen figúrku alebo zasnežený stromček, u nás si určite vyberiete. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Figúrky na tortu ľadové kráľovstvo sú vyrobené z PVC plastu a sú vhodné na opakované použitie. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. 


Taktiež nezabudnite sviečky na tortu ktoré ju rozžiaria.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)