Svadobné ozdoby na tortu

Labute na tortu - 2ks

Labute na tortu - 2ksLabute na tortu - 2ks sú vhodná na dozdobenie a vyšperkovanie všetkých detailov torty či dezertu. Výška 5x5 cm. Farba: biela. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: ..

1,20€

Skladom

Nápis MR MRS na tortu čierny

Nápis MR MRS na tortu - čiernyNápis MR & MRS na tortu čierny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

6,50€

Nie je skladom

Obrúčky na tortu MR&MRS

Obrúčky na tortu MR&MRSObrúčky na tortu MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

5,50€

Skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 1

Ozdoba na svadobnú tortu 1Ozdoba na svadobnú tortu 1 - Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svadobnej torte. Krásne prepracovan..

4,80€

Skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 2

Ozdoba na svadobnú tortu 2Ozdoba na svadobnú tortu 2 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

2,99€

Nie je skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 3

Ozdoba na svadobnú tortu 3Ozdoba na svadobnú tortu 3 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

4,80€

Nie je skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 4

Ozdoba na svadobnú tortu 4Ozdoba na svadobnú tortu 4 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

5,60€

Skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 5

Ozdoba na svadobnú tortu 5Ozdoba na svadobnú tortu 5 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

15,90€

Skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 6

Ozdoba na svadobnú tortu 6Ozdoba na svadobnú tortu 6 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

15,90€

Skladom

Ozdoba na svadobnú tortu 7

Ozdoba na svadobnú tortu 7Ozdoba na svadobnú tortu 7 - Svadobné postavičky na tortu. Jednoduchá tradičná ozdoba ktorá spraví z každej torty výnimočnú. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vhodné aj na viacero použití. Nesmie chýbať na žiadnej svado..

5,69€

Skladom

Srdiečka - SWEET LOVE

Srdiečka - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Srdiečka sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba do candybaru...

1,19€

Nie je skladom

Svadobný zápich - ANJEL

Svadobný zápich - ANJELSvadobný zápich - ANJEL je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ ..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - BOZK

Svadobný zápich - BOZKSvadobný zápich - BOZK je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ V..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE

Svadobný zápich - LOVESvadobný zápich - LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ C..

2,20€

Nie je skladom

Svadobný zápich - LOVE červený

Svadobný zápich - LOVE červenýSvadobný zápich - LOVE červený je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú os..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE strieborný

Svadobný zápich - LOVE striebornýSvadobný zápich - LOVE strieborný je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám ..

2,20€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE zlatý

Svadobný zápich - LOVE zlatýSvadobný zápich - LOVE zlatý je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú o..

2,30€

Skladom

Svadobný zápich - LOVELY DAY

Svadobný zápich - LOVELY DAYSvadobný zápich LOVELY DAY je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :..

1,99€

Skladom

Svadobný zápich - MARRY ME

Svadobný zápich - MARRY MESvadobný zápich - MARRY ME je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)..

2,29€

Skladom

Svadobný zápich - MR & MRS čierny

Svadobný zápich - MR & MRS čiernySvadobný zápich - MR & MRS čierny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

3,38€

Skladom

Svadobný zápich - MY LOVE

Svadobný zápich - MY LOVESvadobný zápich - MY LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓&..

1,49€

Skladom

Svadobný zápich - Obraz MR&MRS

Svadobný zápich - Obraz MR&MRSSvadobný zápich - Obraz MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praje..

5,50€

Skladom

Svadobný zápich - SĽUB

Svadobný zápich - SĽUBSvadobný zápich - SĽUB je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ V..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - Srdce červené

Svadobný zápich - Srdce červenéSvadobný zápich - Srdce červené je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajem..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - Srdce zlaté

Svadobný zápich - Srdce zlatéSvadobný zápich - Srdce zlaté je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám prí..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - TANEC

Svadobný zápich - TANECSvadobný zápich - TANEC je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ ..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - VYZNANIE 8ks

Svadobný zápich - VYZNANIE 8ksSiluety na tortu / muffin - Zápich na svadobnú tortu (VYZNANIE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodný na muffin do candy baru či svadobnú tortu. Balenie obsahuje 8 kusov...

5,50€

Skladom

Zapichovátka - ružové srdiečka 6ks

Zapichovátka na tortu - ružové srdiečka 6ksZapichovátka - ružové srdiečka 6ks sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 6x ružové srdiečka na tortu alebo muffiny.&..

2,10€

Skladom

Zapichovátka - SRDIEČKA 6ks

Zapichovátka - SRDIEČKA 6ksZapichovátka - SRDIEČKA 6ks je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 6x  červené srdiečka na tortu / muffin. Pot..

2,20€

Skladom

Zapichovátka - zlaté srdiečka 6ks

Zapichovátka na tortu - zlaté srdiečka 6ksZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté srdiečka na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do ca..

2,99€

Skladom

Zapichovátko - Love čierny akryl

Zapichovátko - Love čierny akrylZapichovátko - Love čierny akryl je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

6,50€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 36 (2 stránok)
Svadobné ozdoby na tortu

SVADOBNÉ ozdoby na tortu - ozdoby na svadobné torty

Svadobné ozdoby na tortu - ozdoby na svadobné torty sú dekorácie ktoré skrášlia každú svadobnú tortu. V našej ponuke nájdete tradičné svadobné ozdoby na torty, no taktiež ponúkame aj akrylové zapichovacie ozdoby, prípadne papierové varianty. Ozdoba na svadobnú tortu je vyrobená z materiálu vhodného na styk s potravinami. Svadobné postavičky na tortu - nevesta a ženích sú vhodné na opakované použitie. Prajeme príjemnú oslavu :)


Nevhodné pre deti do 3 rokov.