Zvieratká na tortu

Dino sada 4 ks

Dino sada 4 ksDino sada obsahuje 4 figúrky dinosaurov ktoré ozdobia každú DINO tortu a zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Figúrky sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu vhodného na styk s potravinami.✓ Rozmer: od 2 do 3,5 cm✓ Sad..

2,49€

Skladom

Labute na tortu - 2ks

Labute na tortu - 2ksLabute na tortu - 2ks sú vhodná na dozdobenie a vyšperkovanie všetkých detailov torty či dezertu. Výška 5x5 cm. Farba: biela. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: ..

1,20€

Skladom

Macko s ružami

Macko s ružami 7cmPorcelánový macko je vhodný ako ozdoba valentínskej torty či dezertu. Výška: 7cm. Farba: hnedá a ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: hnedá a ružová✓ Výš..

2,99€

Skladom

Sova na tortu - 4 ks

Sova na tortu - 4ksPolyresinová sova na tortu je vhodná na dozdobenie a vyšperkovanie všetkých detailov torty či dezertu. Výška 3,5 - 4 cm. Farba: hnedá alebo biela. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na t..

2,50€

Skladom

Stromček na tortu 6ks

Stromček na tortu 6ksStromček na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Ozdobu jednoducho zapichnite do torty. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Nepúšťa farbu..

1,49€

Nie je skladom

Zasnežený stromček na tortu 6ks

Zasnežený stromček na tortu 6ksZasnežený stromček na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z kvalitného PVC materiálu. Určená na styk s potravinami. Ozdobu jednoducho zapichnite do torty. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fan..

1,69€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Zvieratká na tortu

Zvieratká na tortu - Figúrky

Zvieratká na tortu milo ozdobia každú tortu zo zvieracou tematikou. V našej ponuke nájdete rôzne ozdoby a figúrky zvieratiek. Figúrky na tortu zvieratká sú vyrobené z PVC plastu alebo porcelánu vhodného na styk s potravinami.


Taktiež nezabudnite sviečky na tortu ktoré ju rozžiaria.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)