Párty dekorácie

Párty dekorácie

Zápich na tortu k narodeninám - NARVAL

Zápich na tortu k narodeninám - NARVALZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdob..

1,75€

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 2

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto..

2,20€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - zlatý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ZlatýZápich do torty všetko najlepšie - Zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,99€

Zápich na tortu - 18 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu - 18 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 18 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého osláven..

1,87€

Fontána na tortu 12 cm

Fontána na tortu 12 cmOzdobná fontána na tortu k narodeninám - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána m..

0,58€

Fontána na tortu 18 cm

Fontána na tortu 18 cmOzdobná fontána na tortu k narodeninám - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána m..

0,78€

Macko na tortu - Zápich do torty

Macko na tortu - Zápich do tortyZápich do torty všetko najlepšie - Ružový macko na tortu je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Ozdoba na tortu Jednorožec 6ks

Ozdoba na tortu Jednorožec 6ksZápichovacia ozdoba na tortu - Jednorožec / Unicorn je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej..

1,70€

Párty dáždnik 10 cm - 10ks

Párty dáždnik 10 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie dáždniky ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Dáždniky sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atm..

0,37€

Párty palmy 22 cm - 10ks

Párty palmy 22 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie palmy ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Palmy sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atmosféru n..

0,40€

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Sviečky na tortu pre deti MAGICKÉ

Sviečky na tortu pre deti MAGICKÉOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Po zapálení sviečky hor..

1,99€

Trblietavý papier červený - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier červený - Glitrový papierTrblietavý papier červený - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicam..

1,20€

Trblietavý papier čierny - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier čierny - Glitrový papierTrblietavý papier čierny - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Trblietavý papier ružový - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier ružový - Glitrový papierTrblietavý papier ružový - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Trblietavý papier strieborný - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier strieborný - Glitrový papierTrblietavý papier strieborný - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papierTrblietavý papier tmavodmodrý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie n..

1,20€

Trblietavý papier zlatý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier zlatý - Glitrový papierTrblietavý papier zlatý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - hviezdička

Zápich na tortu Všetko najlepšie - HviezdičkaZápich do torty všetko najlepšie - Hviezdička je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližší..

5,50€

Zápich na tortu - Penis 14,5 - 20,5 cm

Tortový zápich - Penis 14,5 - 20,5 cmVtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný napríklad na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstva alebo sa dá použiť zvlášť na iné príleži..

1,29€

Zápich na tortu - SRDIEČKA 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - srdiečkaZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SRDIEČKA) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muf..

1,29€

Zápich na tortu k narodeninám - 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu k narodeninám - 30 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 30 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší k..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 40 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 50 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,15€

Zápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut

Zápich na tortu k narodeninám - KozmonautZápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut a vesmír je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší každého správneho kozmonauta. Ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vaši..

2,85€

Zápich na tortu k narodeninám - LAMA

Zápich na tortu k narodeninám - LAMAZápich na tortu k narodeninám - LAMA je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší Vášho oslávenca. zapichovacia ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších Lamo..

3,90€

Zápich na tortu k narodeninám - lietadielka a mráčiky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - Lietadielka a mráčiky 6ksZápichovacia ozdoba narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (Liedadielka a mráčiky na tortu) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ak..

1,45€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak čierny 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite ..

1,99€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak modrý 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do..

1,99€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak ružový 6 kusov poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichni..

3,15€

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Strieborné hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny..

2,60€

Zápich na tortu k narodeninám - Superman

Zápich na tortu k narodeninám - SupermanZapich na tortu k narodeninám Superman. Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika Supermana. Balenie obsahuje mix modrých a strieborných hviezdičiek. Rozmer od 12 cm do 22 cm. Potešte Vaši..

3,59€

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candyb..

2,60€

Zápich na tortu k narodeninám 18

Zápich na tortu k narodeninám 18Zápich do torty všetko najlepšie - 18 je zapichovachia ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14 cm x 11 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdo..

5,30€

Zápich na tortu SWEET LOVE

Zápich na tortu - SWEET LOVEZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SWEET LOVE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do ca..

1,19€

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čierny

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čiernyZápich do torty všetko najlepšie - Akryl čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbliž..

3,29€

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatý

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatýZápich do torty všetko najlepšie - Akryl zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich..

3,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červenýZápich do torty všetko najlepšie - červený je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Červený lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamantZápich do torty všetko najlepšie - Červený diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: červená. Potešte Vašich najbližšíc..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čiernyZápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - fialový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - FialovýZápich do torty všetko najlepšie - Fialový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Fialový lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielko

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielkoZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších ..

1,45€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Motýľ

Zápich na tortu Všetko najlepšie - MotýľZápich do torty všetko najlepšie - Motýľ je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

5,50€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružové srdce

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Ružové SrdceZápich do torty všetko najlepšie - Ružové srdce je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a obj..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - RužovýZápich do torty všetko najlepšie - Ružový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Ružový lesklý brokát. Potešte Vašich najbliž..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamantZápich do torty všetko najlepšie - Ružový diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruh

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruhZápich do torty všetko najlepšie - Ružový kruh je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

2,15€

Zobrazenie 1 až 49 z 49 (1 stránok)