Párty dekorácie

Zápich na tortu k narodeninám - NARVAL

Zápich na tortu k narodeninám - NARVALZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdob..

1,75€

Skladom

Magické sviečky na tortu 6ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 2

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto..

2,20€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - hviezdičky a balóniky

Zápich na tortu k narodeninám - hviezdičky a balónikyZapich na tortu k narodeninám Hviezdičky a Balóniky - Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší. Balenie obsahuje mix hviezdičiek a balónikov. Rozmer Potešte Vašich najbližších a objavte jedno..

3,50€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Morský svet

Zápich na tortu k narodeninám - Morský svetZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morskej víly, hviezdice a morského koníka. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduch..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - zlatý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ZlatýZápich do torty všetko najlepšie - Zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Pirát

Zápich na tortu k narodeninám - PirátZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare pirátskej plachty a krakena. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajne..

3,99€

Skladom

Fontána na tortu 12 cm

Fontána na tortu 12 cmOzdobná fontána na tortu k narodeninám - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána m..

0,50€

Skladom

Fontána na tortu 18 cm

Fontána na tortu 18 cmOzdobná fontána na tortu k narodeninám - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána m..

0,78€

Skladom

Párty dáždnik 10 cm - 10ks

Párty dáždnik 10 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie dáždniky ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Dáždniky sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atm..

0,37€

Skladom

Párty palmy 22 cm - 10ks

Párty palmy 22 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie palmy ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Palmy sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atmosféru n..

0,40€

Skladom

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Skladom

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Skladom

Špajdle 30 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 30 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  30 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

2,10€

Skladom

Srdiečka na tortu - SWEET LOVE

Srdiečka na tortu - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SWEET LOVE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné..

1,19€

Skladom

Trblietavý papier červený - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier červený - Glitrový papierTrblietavý papier červený - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicam..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier čierny - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier čierny - Glitrový papierTrblietavý papier čierny - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier ružový - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier ružový - Glitrový papierTrblietavý papier ružový - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier strieborný - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier strieborný - Glitrový papierTrblietavý papier strieborný - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papierTrblietavý papier tmavodmodrý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie n..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier zlatý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier zlatý - Glitrový papierTrblietavý papier zlatý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - hviezdička

Zápich na tortu Všetko najlepšie - HviezdičkaZápich do torty všetko najlepšie - Hviezdička je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližší..

5,50€

Skladom

Zápich na tortu - 18 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu - 18 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 18 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého osláven..

1,87€

Nie je skladom

Zápich na tortu - Penis 14,5 - 20,5 cm

Tortový zápich - Penis 14,5 - 20,5 cmVtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný napríklad na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstva alebo sa dá použiť zvlášť na iné príleži..

1,29€

Skladom

Zápich na tortu - SRDIEČKA 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - srdiečkaZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SRDIEČKA) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muf..

1,29€

Nie je skladom

Zápich na tortu 18

Zápich na tortu 18Zápich na tortu 18 je zapichovachia ozdoba ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14 cm x 11 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Zapichovacia ozdoba na ..

5,30€

Skladom

Zápich na tortu 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu 30 rokovZápich na tortu 30 rokov je vyrobený z papierika a drievka a jeho krása spočíva práve v jeho jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie o..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 40 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 50 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut

Zápich na tortu k narodeninám - KozmonautZápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut a vesmír je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší každého správneho kozmonauta. Ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vaši..

2,85€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - LAMA

Zápich na tortu k narodeninám - LAMAZápich na tortu k narodeninám - LAMA je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší Vášho oslávenca. zapichovacia ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších Lamo..

3,90€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - lietadielka a mráčiky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - Lietadielka a mráčiky 6ksZápichovacia ozdoba narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (Liedadielka a mráčiky na tortu) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ak..

1,45€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak čierny 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite ..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak modrý 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak ružový 6 kusov poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichni..

3,15€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Strieborné hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny..

2,60€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Superman

Zápich na tortu k narodeninám - SupermanZapich na tortu k narodeninám Superman. Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika Supermana. Balenie obsahuje mix modrých a strieborných hviezdičiek. Rozmer od 12 cm do 22 cm. Potešte Vaši..

3,59€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candyb..

2,60€

Skladom

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čierny

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čiernyZápich do torty všetko najlepšie - Akryl čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbliž..

3,29€

Skladom

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatý

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatýZápich do torty všetko najlepšie - Akryl zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich..

3,29€

Nie je skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červenýZápich do torty všetko najlepšie - červený je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Červený lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamantZápich do torty všetko najlepšie - Červený diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: červená. Potešte Vašich najbližšíc..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čiernyZápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny 1

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny 1Zápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 22,5 cm Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte je..

3,33€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - fialový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - FialovýZápich do torty všetko najlepšie - Fialový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Fialový lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielko

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielkoZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších ..

1,45€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Motýľ

Zápich na tortu Všetko najlepšie - MotýľZápich do torty všetko najlepšie - Motýľ je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

5,50€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružové srdce

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Ružové SrdceZápich do torty všetko najlepšie - Ružové srdce je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a obj..

2,15€

Nie je skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - RužovýZápich do torty všetko najlepšie - Ružový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Ružový lesklý brokát. Potešte Vašich najbliž..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamantZápich do torty všetko najlepšie - Ružový diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruh

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruhZápich do torty všetko najlepšie - Ružový kruh je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - strieborný 1

Zápich na tortu Všetko najlepšie - strieborný 1Zápich do torty všetko najlepšie - strieborný je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 22,5 cm Farba: Strieborná. Potešte Vaši..

3,33€

Skladom

Zobrazenie 1 až 53 z 53 (1 stránok)

Párty dekorácie