Párty dekorácie

Morský jednorožec na tortu

Morský jednorožec na tortuZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. ..

2,70€

Skladom

Magické sviečky na tortu 5ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Skladom

Morský koník na tortu

Morský koník na tortuZapichovátka na tortu v tvare morskej víly, hviezdice a morského koníka. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 3 kusy..

2,80€

Skladom

Zapichovátko na tortu - zlaté

Zapichovátko na tortu - zlatéZapichovátko na tortu - zlaté je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližších a objavte jedno..

2,99€

Nie je skladom

Zápichy - hviezdičky a balóniky

Zápichy - hviezdičky a balónikyZápichy - Hviezdičky a Balóniky. Balenie obsahuje mix hviezdičiek a balónikov. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: mix (biela a ružová)✓ Celková výška o..

3,50€

Skladom

Zapichovátka na tortu - Pirát

Zapichovátka na tortu - PirátZápich na tortu k narodeninám v tvare pirátskej plachty a krakena. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 5 ku..

4,20€

Skladom

Balón - HB hviezda čierna "40cm"

Balón - HB hviezda čiernaBalón - HB hviezda čierna je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Neutrálna čierna farba sa prisposobí každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ic..

2,10€

Skladom

Balón - HB hviezda mix "40cm"

Balón - HB hviezda mixBalón - HB hviezda mix je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Mix zaujímavych dúhovych farieb sa hodí na každú párty alebo narodeninovú oslavu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spä..

2,20€

Skladom

Balón - HB hviezda zlatá "40cm"

Balón - HB hviezda zlatáBalón - HB hviezda čierna je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Neutrálna zlatá farba sa prisposobí každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich ..

2,20€

Skladom

Balón - HB ružový "340x35cm"

Balón - HB ružovýBalón - HB ružový je jednoduchá zostava fóliových balónov. Mix ružových, tmavo ružových, orgovánovych a fialových farieb. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich prípadnému vypusteniu.✓ V bale..

7,10€

Skladom

Balón - HB zlatý "340x35cm"

Balón - HB zlatýBalón - HB zlatý je jednoduchá zostava fóliových balónov. Mix neutrálnych zlatých farieb ktoré sa hodia ku každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich prípadnému vypusteniu.✓ V bale..

7,10€

Skladom

Balón pre chlapca - 1 "100cm"

Balón pre chlapca - 1 "100cm"Balón pre chlapca - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón modrej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tých najmenších oslávencov. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný..

3,60€

Skladom

Balón pre dievča - 1 "100cm"

Balón pre dievča - 1 "100cm"Balón pre dievča - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón ružovej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný v..

3,60€

Skladom

Balóny - nápis ONE ružový

Balóny - nápis ONE ružovýBalóny - nápis ONE ružový je jednoduchý set folióvych balónov. Ružová farba balónov pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusteniu.✓&nb..

3,00€

Skladom

Balóny - nápis ONE zlatý

Balóny - nápis ONE zlatýBalóny pre chlapca - ONE zlatý je jednoduchý set folióvych balónov. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusten..

3,00€

Skladom

Balóny pre chlapca - ONE 6ks

Balóny pre chlapca - ONE 6ksBalóny pre chlapca - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix modrej, bielej a zlatej farby poteší každého malého oslávenca. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby s..

3,69€

Skladom

Balóny pre dievča - ONE 6ks

Balóny pre dievča - ONE 6ksBalóny pre dievča - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix ružovej, bielej a zlatej farby poteší každú malú oslávenkyňu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby sa p..

3,69€

Skladom

Fontána do torty 12 cm

Fontána do torty 12 cmFontána do torty 12 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,54€

Skladom

Fontána do torty 18 cm

Fontána do torty 18 cmFontána do torty 18 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,78€

Skladom

Fontána do torty 25 cm

Fontána do torty 25 cmFontána do torty 25 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

1,06€

Skladom

Frozen koruna - ozdoba

Frozen papierová korunaPapierová ozdoba s motívom Frozen 2 je možné použiť ako odzobu stola či torty. Priemer: cca 15 cm. Dokonale poslúži ako doplnok k postavičkám na tortu Frozen.✓ V balení: 1ks✓ Farba: biela a modrá✓ Priemer: 15 cmUrčite..

0,39€

Skladom

Lietadielka a mráčiky 6ks

Lietadielka a mráčiky 6ksZapichovátka na tortu prípadne muffiny a cupcakes. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 3x mráčik a 3x lietadielko na tortu / muffin. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto n..

1,45€

Nie je skladom

Lietadlo na tortu

Lietadlo na tortuZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto ..

1,45€

Nie je skladom

Párty dáždnik 10 cm - 10ks

Párty dáždnik 10 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie dáždniky ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Dáždniky sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atm..

0,37€

Skladom

Párty palmy 22 cm - 10ks

Párty palmy 22 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie palmy ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Palmy sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atmosféru n..

0,40€

Skladom

Pastelové balóny - mix 100ks

Pastelové balóny - mix 100ksPastelové balóny - mix 100ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix rôznych farieb ktoré si nájdu miesto na každej párty či narodeninovej oslave. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviaza..

5,69€

Skladom

Plameniak na tortu - ružový 6 ks

Plameniak na tortu - ružový 6 ksPlameniak na tortu - ružový 6 ks poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je ružovej farby. Balenie obsahuje 3x15 cm a 3x23 cm ružových plameniakov. Nie je vhodný na o..

3,60€

Nie je skladom

Plameniaky - čierne 2ks

Plameniaky - čierne 2ksPlameniaky - čierne 2ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je čiernej farby. Výška 17 centimetrov. Po umytí vhodný na opakované použitie. Potešte Vašich najbližších ..

1,99€

Skladom

Plameniaky - modré 2ks

Plameniaky - modré 2ksPlameniaky - modré  2ks poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je čiernej farby. Výška 12 centimetrov. Po umytí vhodný na opakované použitie. Potešte Vašich najbližš..

1,99€

Skladom

Ručná pumpa na balóny

Ručná pumpa na balóný 30 cmFúkanie balónov bude s touto pomôckou hračkou. Ušetrite si Váš čas a netrápte sa fúkaním balónov ústami. S touto jednoduchou pumpou na balóny sa premení zdĺhavé fúkanie balónov na rýchly a zábavný proces : - )  Vďaka d..

4,50€

Skladom

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Skladom

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 68 (3 stránok)

Párty dekorácie

Párty dekorácie sú neodmysliteľnou súčasťou každej párty alebo narodeninovej oslavy. Vyberte si z našej širokej ponuky rôzne dekorácie na aj na Vašu párty. Na výber mate z párty , čísiel, abecedy, svetielkujúcich balónov a mnoho iných doplnkov. Balóny ponúkame prevažne v neutrálnych zlatých farbách ale nájdete tu taktiež rôzne iné variácie. Prajeme príjemnú oslavu :-)