Párty dekorácie

Morský jednorožec na tortu

Morský jednorožec na tortuZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. ..

1,75€

Skladom

Magické sviečky na tortu 6ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Nie je skladom

Morský koník na tortu

Morský koník na tortuZapichovátka na tortu v tvare morskej víly, hviezdice a morského koníka. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 3 kusy..

1,99€

Skladom

Zapichovátka - Dinosaury 2

Zapichovátka - Dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto nezvyčajnej ozdo..

2,20€

Skladom

Zapichovátko na tortu - zlaté

Zapichovátko na tortu - zlatéZapichovátko na tortu - zlaté je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližších a objavte jedno..

2,99€

Nie je skladom

Zápichy - hviezdičky a balóniky

Zápichy - hviezdičky a balónikyZápichy - Hviezdičky a Balóniky. Balenie obsahuje mix hviezdičiek a balónikov. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: mix (biela a ružová)✓ Celková výška o..

3,50€

Skladom

Zapichovátka na tortu - Pirát

Zapichovátka na tortu - PirátZápich na tortu k narodeninám v tvare pirátskej plachty a krakena. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 5 ku..

3,99€

Skladom

Fontána do torty 12 cm

Fontána do torty 12 cmFontána do torty 12 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,50€

Skladom

Fontána do torty 18 cm

Fontána do torty 18 cmFontána do torty 18 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,78€

Skladom

Fontána do torty 25 cm

Fontána do torty 25 cmFontána do torty 25 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

1,06€

Skladom

Lietadielka a mráčiky 6ks

Lietadielka a mráčiky 6ksZapichovátka na tortu prípadne muffiny a cupcakes. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 3x mráčik a 3x lietadielko na tortu / muffin. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto n..

1,45€

Nie je skladom

Lietadlo na tortu

Lietadlo na tortuZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto ..

1,45€

Nie je skladom

Párty dáždnik 10 cm - 10ks

Párty dáždnik 10 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie dáždniky ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Dáždniky sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atm..

0,37€

Skladom

Párty palmy 22 cm - 10ks

Párty palmy 22 cm - 10ksPapierové ozdobné zapichovacie palmy ktoré nesmú chýbať na žiadnej párty. Vhodné do zmrzlinových pohárov, drinkov alebo iných nápojov. Palmy sú v rôzných farbách. V balení 10 kusov. Tieto malé ozdobky naladia letnú atmosféru n..

0,40€

Skladom

Plameniak na tortu - ružový 6 ks

Plameniak na tortu - ružový 6 ksPlameniak na tortu - ružový 6 ks poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je ružovej farby. Balenie obsahuje 3x15 cm a 3x23 cm ružových plameniakov. Nie je vhodný na o..

3,15€

Skladom

Plameniaky - čierne 2ks

Plameniaky - čierne 2ksPlameniaky - čierne 2ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je čiernej farby. Výška 17 centimetrov. Po umytí vhodný na opakované použitie. Potešte Vašich najbližších ..

1,99€

Skladom

Plameniaky - modré 2ks

Plameniaky - modré 2ksPlameniaky - modré  2ks poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je čiernej farby. Výška 12 centimetrov. Po umytí vhodný na opakované použitie. Potešte Vašich najbližš..

1,99€

Skladom

Ručná pumpa na balóny

Ručná pumpa na balóný 30 cmFúkanie balónov bude s touto pomôckou hračkou. Ušetrite si Váš čas a netrápte sa fúkaním balónov ústami. S touto jednoduchou pumpou na balóny sa premení zdĺhavé fúkanie balónov na rýchly a zábavný proces : - )  Vďaka d..

4,50€

Skladom

Špajdle 20 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 20 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky) 20 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambusové špajdle ostre ( ..

1,30€

Skladom

Špajdle 25 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 25 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  25 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

1,90€

Skladom

Špajdle 30 cm - 200 kusov

Špajdle Špilky 30 cm - 200 kusovŠpajdle (Špilky)  30 cm - 200 kusov. Ekologické drevené bambusové špajdle ( špilky ) so zaostreným koncom. Zaostrený koniec sa perfektné hodí k príprave špízu a rôznych kulinárskych špecialít. Bambu..

2,10€

Skladom

Srdiečka - SWEET LOVE

Srdiečka - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Srdiečka sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba do candybaru...

1,19€

Nie je skladom

Trblietavý papier červený - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier červený - Glitrový papierTrblietavý papier červený - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicam..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier čierny - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier čierny - Glitrový papierTrblietavý papier čierny - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier ružový - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier ružový - Glitrový papierTrblietavý papier ružový - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier strieborný - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier strieborný - Glitrový papierTrblietavý papier strieborný - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papierTrblietavý papier tmavodmodrý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie n..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier zlatý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier zlatý - Glitrový papierTrblietavý papier zlatý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Zápich na rozlúčku so slobodou - THE END

Zápich na rozlučku so slobodou - THE ENDZápich na rozlučku so slobodou - THE END - Vtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný najmä na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstv..

1,29€

Skladom

Zápich na tortu 18

Zápich na tortu 18Zápich na tortu 18 je zapichovachia ozdoba ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14 cm x 11 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Farba: čierna✓ Výš..

5,30€

Skladom

Zápich na tortu 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu 30 rokovZápich na tortu 30 rokov je vyrobený z papierika a drievka a jeho krása spočíva práve v jeho jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie o..

1,87€

Skladom

Zapichovátka - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,15€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 55 (2 stránok)

Párty dekorácie