Balóny na 1 rok

Balón pre chlapca - 1 "100cm"

Balón pre chlapca - 1 "100cm"Balón pre chlapca - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón modrej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tých najmenších oslávencov. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný..

3,60€

Skladom

Balón pre dievča - 1 "100cm"

Balón pre dievča - 1 "100cm"Balón pre dievča - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón ružovej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný v..

3,60€

Skladom

Balóny - nápis ONE ružový

Balóny - nápis ONE ružovýBalóny - nápis ONE ružový je jednoduchý set folióvych balónov. Ružová farba balónov pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusteniu.✓&nb..

3,00€

Skladom

Balóny - nápis ONE zlatý

Balóny - nápis ONE zlatýBalóny pre chlapca - ONE zlatý je jednoduchý set folióvych balónov. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusten..

3,00€

Skladom

Balóny pre chlapca - ONE 6ks

Balóny pre chlapca - ONE 6ksBalóny pre chlapca - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix modrej, bielej a zlatej farby poteší každého malého oslávenca. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby s..

3,69€

Skladom

Balóny pre dievča - ONE 6ks

Balóny pre dievča - ONE 6ksBalóny pre dievča - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix ružovej, bielej a zlatej farby poteší každú malú oslávenkyňu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby sa p..

3,69€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Balóny na 1 rok

Balóny na 1 rok

Balóny na 1 rok sú tradičnou súčasťou oslavy 1 roka. Vyberte si z našej širokej ponuky fóliových alebo latexových balónov. Balóny na oslavu 1 roka ponúkame v rúžovej, modrej a zlatej farbe. Prajeme príjemnú oslavu : -)