Happy Birthday balóny

Balón - HB hviezda čierna "40cm"

Balón - HB hviezda čiernaBalón - HB hviezda čierna je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Neutrálna čierna farba sa prisposobí každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ic..

2,10€

Skladom

Balón - HB hviezda mix "40cm"

Balón - HB hviezda mixBalón - HB hviezda mix je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Mix zaujímavych dúhovych farieb sa hodí na každú párty alebo narodeninovú oslavu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spä..

2,20€

Skladom

Balón - HB hviezda zlatá "40cm"

Balón - HB hviezda zlatáBalón - HB hviezda čierna je jednoduchý ale zároveň zaujímavy balón leskej farby v tvare hviezdy. Neutrálna zlatá farba sa prisposobí každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich ..

2,20€

Skladom

Balón - HB ružový "340x35cm"

Balón - HB ružovýBalón - HB ružový je jednoduchá zostava fóliových balónov. Mix ružových, tmavo ružových, orgovánovych a fialových farieb. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich prípadnému vypusteniu.✓ V bale..

7,10€

Skladom

Balón - HB zlatý "340x35cm"

Balón - HB zlatýBalón - HB zlatý je jednoduchá zostava fóliových balónov. Mix neutrálnych zlatých farieb ktoré sa hodia ku každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabrańuje ich prípadnému vypusteniu.✓ V bale..

7,10€

Skladom

Balón 30 Zlatý "40cm"

Balón 30 ZlatýBalón 30 je jednoduchý ale zároveň zaujímavý balón lesklej farby guľatého tvaru. Zlatá farba sa hodí na každú párty alebo narodeninovú oslavu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabraňuje ich prípadnému v..

0,95€

Skladom

Balón 40 Zlatý "40cm"

Balón 40 ZlatýBalón 40 je jednoduchý ale zároveň zaujímavý balón lesklej farby guľatého tvaru. Zlatá farba sa hodí na každú párty alebo narodeninovú oslavu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabraňuje ich prípadnému v..

0,95€

Skladom

Balón 50 Zlatý "40cm"

Balón 50 ZlatýBalón 50 je jednoduchý ale zároveň zaujímavý balón lesklej farby guľatého tvaru. Zlatá farba sa hodí na každú párty alebo narodeninovú oslavu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Spätný ventil zabraňuje ich prípadnému v..

0,95€

Skladom

Balón pre chlapca - 1 "100cm"

Balón pre chlapca - 1 "100cm"Balón pre chlapca - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón modrej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tých najmenších oslávencov. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný..

3,60€

Skladom

Balón pre dievča - 1 "100cm"

Balón pre dievča - 1 "100cm"Balón pre dievča - 1 "100cm" je jednoduchý foliový balón. Balón ružovej farby v tvare jednotky je navrhovaný hlavne pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Maju taktiež bezpečnostný v..

3,60€

Skladom

Balóny - nápis ONE ružový

Balóny - nápis ONE ružovýBalóny - nápis ONE ružový je jednoduchý set folióvych balónov. Ružová farba balónov pre tie najmenšie oslávenkyne. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusteniu.✓&nb..

3,00€

Skladom

Balóny - nápis ONE zlatý

Balóny - nápis ONE zlatýBalóny pre chlapca - ONE zlatý je jednoduchý set folióvych balónov. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Majú taktiež spätný ventil aby sa predošlo ich vypusten..

3,00€

Skladom

Balóny pre chlapca - ONE 6ks

Balóny pre chlapca - ONE 6ksBalóny pre chlapca - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix modrej, bielej a zlatej farby poteší každého malého oslávenca. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby s..

3,69€

Skladom

Balóny pre dievča - ONE 6ks

Balóny pre dievča - ONE 6ksBalóny pre dievča - ONE 6ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix ružovej, bielej a zlatej farby poteší každú malú oslávenkyňu. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviazať stužkou aby sa p..

3,69€

Skladom

Pastelové balóny - mix 100ks

Pastelové balóny - mix 100ksPastelové balóny - mix 100ks je jednoduchý set pastelových balónov. Mix rôznych farieb ktoré si nájdu miesto na každej párty či narodeninovej oslave. Balóny je možne naplniť héliom ale aj vzduchom. Balóny odporúčame uviaza..

5,69€

Skladom

Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)
Happy Birthday balóny

Happy Birthday balóny

HAPPY BIRTHDAY balóny sú klasickou súčasťou každej párty alebo narodeninovej oslavy. Vyberte si z našej širokej ponuky fóliových alebo latexových balónov. Na výber mate z párty , čísiel, abecedy, svetielkujúcich balónov a mnoho ďalšieho. Balóny ponúkame prevažne v neutrálnych zlatých farbách ale nájdete tu taktiež rôzne iné variácie.