Trblietavý papier

Trblietavý papier červený - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier červený - Glitrový papierTrblietavý papier červený - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicam..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier čierny - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier čierny - Glitrový papierTrblietavý papier čierny - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier ružový - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier ružový - Glitrový papierTrblietavý papier ružový - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami...

1,20€

Skladom

Trblietavý papier strieborný - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier strieborný - Glitrový papierTrblietavý papier strieborný - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier tmavomodrý - Glitrový papierTrblietavý papier tmavodmodrý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie n..

1,20€

Skladom

Trblietavý papier zlatý - Glitrový papier

p { font-size: 16px; } Trblietavý papier zlatý - Glitrový papierTrblietavý papier zlatý - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie no..

1,20€

Skladom

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Trblietavý papier

Trblietavý papier farebný - Glitrový papier

Trblietavý papier Farebný - Glitrový papier vhodný na výrobu zápichov na tortu a iných kreatívnych projektov. Trblietavý papier neopadáva a je vhodný na strihanie nožnicami. Balenie obsahuje 1 ks.

 Trblietavá farba neopadáva
 Rozmer: A4 | 30 cm x 21 cm
 Materiál: papier
 Balenie obsahuje 1 kus

V prípade že sa rozhodnete vyrobiť si vlastný zápich na tortu nezabudnite na Špilky - bambusové špajdle ostrené