Podnos na tortu

Otočný podnos na tortu 28cm

p { font-size: 16px; } Otočný podnos na tortu 28 cmOtočný podnos na tortu 28 cm slúži na zdobenie a jednoduchšiu manipuláciu s korpusom. Taktiež vhodná aj na podávanie pizze, údenín a mnohých iných jedál.✓ Materiál: plast✓ B..

15,50€

Nie je skladom

Otočný stojan na tortu 35 cm

p { font-size: 16px; } Otočný stojan na tortu 35cmOtočný stojan na tortu 35 cm slúži na zdobenie a jednoduchšiu manipuláciu s korpusom. Taktiež vhodná aj na podávanie pizze, údenín a mnohých iných jedál.✓ Hrúbka 3,5 cm✓ Mate..

13,89€

Nie je skladom

Podnos 24 cm - tenký

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 24 cm - tenkýZlatý tortový podnos 24 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný pod cheesecake prípadne ako podložka na medziposchodie torty. Zlatá lesklá farba s..

0,20€

Nie je skladom

Podnos 30x40 cm - tenký

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 30x40 cm - tenkýZlatý tortový podnos 30x40 cm - vhodný na ľahké jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku každej torte či dezertu. :-) Tacka pod tortu je vyrobená z ..

0,65€

Skladom

Podnos 35,5 cm - tenký

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 35,5 cm - tenkýZlatý tortový podnos 35,5 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na ľahké jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer k..

0,65€

Skladom

Podnos na tortu 30 cm

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 30 cmZlatý tortový podnos 30 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku kaž..

0,62€

Skladom

Zlatá podložka 10 cm

p { font-size: 16px; } Zlatá podložka 10 cmZlatá podložka 10 cm tenká  slúži ako podklad pod mini dezerty a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na mini cheesecake, mini pavlovky a menšie dezerty. Zlatá lesklá farba sa hodí t..

0,10€

Skladom

Zlatá podložka 10x10 cm

p { font-size: 16px; } Zlatá podložka 10x10 cmZlatá podložka 10x10 cm tenká  slúži ako podklad pod mini dezerty a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na mini cheesecake, mini pavlovky a menšie dezerty. Zlatá lesklá farba sa ..

0,10€

Nie je skladom

Zlatá podložka 12 cm

p { font-size: 16px; } Zlatá podložka 12 cmZlatá podložka 12 cm tenká  slúži ako podklad pod mini dezerty a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na mini cheesecake, mini pavlovky a menšie dezerty. Zlatá lesklá farba sa hodí t..

0,10€

Skladom

Zlatá podložka 16 cm

p { font-size: 16px; } Zlatá podložka 16 cmZlatá podložka 16 cm tenká  slúži ako podklad pod mini dezerty a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na mini cheesecake, mini pavlovky a menšie dezerty. Zlatá lesklá farba sa hodí t..

0,14€

Skladom

Zlatá podložka 8 cm

p { font-size: 16px; } Zlatá podložka 8 cmZlatá podložka 8 cm tenká  slúži ako podklad pod mini dezerty a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na mini cheesecake, mini pavlovky a menšie dezerty. Zlatá lesklá farba sa hodí tak..

0,08€

Skladom

Zlatý podnos 24 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 24 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 24 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá f..

0,54€

Skladom

Zlatý podnos 26 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 26 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 26 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá f..

0,62€

Skladom

Zlatý podnos 28 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 28 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 28 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá fa..

0,74€

Nie je skladom

Zlatý podnos 30 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 30 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 30 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá fa..

0,86€

Nie je skladom

Zlatý podnos 30x40 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 30x40 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 30x40 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá les..

1,46€

Skladom

Zlatý podnos 32 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 32 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 24 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá fa..

0,96€

Skladom

Zlatý podnos 34 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 34 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 34 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá fa..

1,10€

Skladom

Zlatý podnos 36 cm - hrubý

p { font-size: 16px; } Zlatý podnos 36 cm - hrubýPevný zlato-čierny podnos 36 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake, jednoposchodové a viacposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá fa..

1,24€

Skladom

Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)

Podnos na tortu - Podložka pod tortu

Zlaté podnosy pod tortu slúžia ako podložka pod tortu a taktiež sú súčasťou dekorácie. Podnosy na torty sú vhodné na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku každej torte či cheesecaku. :-) Tacky pod tortu sú vyrobené z lisovaného kartónu. Zlatý povrch podložky pod tortu je odolný voči nasiaknutiu tukov a vlhkosti. Podnos na tortu je vyrobený z papiera. Tortove podnosy su vhodné na akýkoľvek styk s potravinami. Množstevná zľava už pri odbere 10 kusov.

 Materiál: papier 
 Odolný voči nasiaknutiu tukov
 Bezpečná manipulácia
 Zľava pri už pri odbere 10ks!

Potešte Vašich najbližších a vyberte si z našej širokej ponuke taktiež zápich do torty. Ponúkame: Svadobné zápichy na tortu, Zápichy na tortu k narodeninám prípadne Čísla na tortu. Prajeme príjemnú oslavu : -)