Podnos na tortu

Podnos na tortu - Podložka pod tortu

Zlatý tortový podnos slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Podnosy na torty sú vhodné na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku každej torte či cheesecaku. :-) Tacka pod tortu je vyrobená z lisovaného kartónu. Zlatý povrch podložky pod tortu je odolný voči nasiaknutiu tukov a vlhkosti. Podnos na tortu je vyrobený z papiera. Množstevná zľava už pri odbere 10 kusov.

 Materiál: papier 
 Odolný voči nasiaknutiu tukov
 Bezpečná manipulácia
 Zľava pri už pri odbere 10ks!

Potešte Vašich najbližších a vyberte si z našej širokej ponuke taktiež zápich do torty. Ponúkame: Svadobné zápichy na tortu, Zápichy na tortu k narodeninám prípadne Čísla na tortu. Prajeme príjemnú oslavu : -)

Podnos na tortu 24 cm

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 24 cmZlatý tortový podnos 24 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku kaž..

0,20€

Podnos na tortu 30 cm

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 30 cmZlatý tortový podnos 30 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku kaž..

0,70€

Podnos na tortu 30x40 cm

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 30x40 cmZlatý tortový podnos 30x40 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ..

0,85€

Podnos na tortu 35,5 cm

p { font-size: 16px; } Podnos pod tortu 35,5 cmZlatý tortový podnos 35,5 cm slúži ako podložka pod tortu a taktiež je súčasťou dekorácie. Je vhodný na cheesecake a jednoposchodové torty či zákusky. Zlatá lesklá farba sa hodí takmer ku..

0,85€

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)