Silikónové formičky

Forma na pralinky - Diamant

Forma na pralinky Diamant 20x10 cmForma na pralinky diamant je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu). Nie je po..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Dinosaury

Forma na pralinky - Dinosaury 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - dinosaury je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Hviezdičky

Forma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cmForma na pralinky - Hviezdičky 22x12 cm je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

5,56€

Skladom

Forma na pralinky - Štvorlístok

Forma na pralinky - Štvorlístok 22x12 cmSilikónová forma na pralinky - štvorlístok je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230. Jednoduché čistenie (vhodná do umý..

6,56€

Skladom

Forma na pralinky srdce 22x12 cm

Forma na pralinky srdce 20x10 cmSilikónová forma na pralinky srdce je vysoko kvalitná silikónová forma na výrobu praliniek, čokolád, sušienok, ľadu atď. Odolný voči teplotám od -60 do +230 Jednoduché čistenie (vhodná do umývačky riadu) Nie je po..

5,99€

Nie je skladom

Silikónová forma + vykrajovačka Azalka

Silikónová forma + vykrajovačka na marcipán - AzalkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeh..

5,50€

Nie je skladom

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestia

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestiaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho s..

5,50€

Skladom

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margarétka

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margaretkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho ..

5,50€

Skladom

Silikónová forma - Listy 13 MIX

Silikónová forma - Listy 13 MIXVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Form..

7,89€

Skladom

Silikónová forma na marcipán - Listy 5 MIX

Silikónová forma na marcipán - Listy 5 MIXVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma na marcipán vyrobená z vysoko kvalitného potravinár..

6,89€

Skladom

Silikónová forma na veľkonočné vajíčka

Silikónová forma na veľkonočné vajíčka 20x10 cmSilikónová forma na veľkonočné vajíčka je kvalitná forma vyrobená z potravinárskeho silikónu s nepriľnavou vrstvou. Vhodná na výrobu rôznych druhov čokoládových veľkonočných vajíčok. Forma je odolná..

4,99€

Skladom

Silikónová formička na listy - Ibištek

Silikónová formička na listy - IbištekVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu.For..

4,00€

Skladom

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ks

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ksVysoko kvalitná forma na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert.Vykrajovačka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Rozmery: 15, 15, 25, 40 mm. P..

3,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)

Silikónové formičky 

Vysoko kvalitné silikónové formičky na marcipán no taktiež vhodné na výrobu rôznych iných cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelovacou hlinkou atď. Prajeme Veľa zábavy :-)

 Materiál: 100% potravinársky silikón  
 Jednoduchá manipulácia
 
Silikonova formicka na marcipan

Určite sa vám zíde aj na podložka na vaľkanie poprípade vrecká na zdobenie. Prajeme veľa zábavy :)