Silikónové formičky

Silikónové formičky 

Vysoko kvalitné silikónové formičky na marcipán no taktiež vhodné na výrobu rôznych iných cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Formy sa dajú použiť s cukrovou hmotou, sadrou, voskom, živicou, modelovacou hlinkou atď. Prajeme Veľa zábavy :-)

 Materiál: 100% potravinársky silikón  
 Jednoduchá manipulácia
 Silikónová formička na marcipán

Určite sa vám zíde aj na podložka na vaľkanie poprípade vrecká na zdobenie. Prajeme veľa zábavy :)

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet azalka

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet azalkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho sili..

5,50€

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestia

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet hornestiaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho s..

5,50€

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margarétka

Silikónová forma + vykrajovačka na kvet margaretkaVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho ..

5,50€

Silikónová forma - Listy 13 MIX

Silikónová forma - Listy 13 MIXVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Form..

7,99€

Silikónová forma - Listy 5 MIX

Silikónová forma - Listy 5 MIXVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Formy..

7,75€

Silikónová formička na listy - Ibištek

Silikónová formička na listy - IbištekVysoko kvalitné silikónové formičky na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert. Silikónová forma je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu.For..

4,00€

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ks

Vykrajovačka na lístky brečtanu 4ksVysoko kvalitná forma na výrobu cukroviniek, vďaka ktorým môžete ľahko a rýchlo ozdobiť tortu, zákusok alebo iný dezert.Vykrajovačka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Rozmery: 15, 15, 25, 40 mm. P..

3,49€

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)