Akciový tovar


Hrajúca narodeninová sviečka - Červená Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Červená

Hrajúca narodeninová sviečka - Červená Hrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zap..

3,56€3,95€

Hrajúca narodeninová sviečka - Fialová Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Fialová

Hrajúca narodeninová sviečka - FialováHrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapá..

3,56€3,95€

Hrajúca narodeninová sviečka - Modrá Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Modrá

Hrajúca narodeninová sviečka - ModráHrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľt..

3,56€3,95€

Hrajúca narodeninová sviečka - Ružová Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Ružová

Hrajúca narodeninová sviečka - RužováHrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľ..

3,56€3,95€

Hrajúca narodeninová sviečka - Zelená Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Zelená

Hrajúca narodeninová sviečka - ZelenáHrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľ..

3,56€3,95€

Hrajúca narodeninová sviečka - Žltá Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca narodeninová sviečka - Žltá

Hrajúca narodeninová sviečka - ŽltáHrajúca narodeninová sviečka s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte..

3,56€3,95€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)