Stuhy

Stuhy a stužky

Stuhy a stužky patria medzi príjemné párty dekorácie ktoré oživia výzdobu každej oslavy. V našej ponuke nájdete saténové stuhy rôznych farieb a veľkostí. Taktiež ponúkame zlatú a striebornú stužku na balóny. Prajeme Vám príjemnú oslavu a veľa zábavy :-)

 Saténová stuha

 Stužka na balóny


Saténová stuha 12mm fialová

Saténová stuha 12mm fialováSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec h..

1,25€

Saténová stuha 12mm fuksiová

Saténová stuha 12mm fuksiováSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec ..

1,25€

Saténová stuha 12mm modrá

Saténová stuha 12mm modráSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hla..

1,25€

Saténová stuha 25 mm bledomodrá

Saténová stuha 25 mm bledomodráSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koni..

1,99€

Saténová stuha 25mm červená

Saténová stuha 25mm červenáSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec h..

1,99€

Saténová stuha 25mm modrá

Saténová stuha 25mm modráSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hla..

1,99€

Saténová stuha 25mm ružová

Saténová stuha 25mm ružováSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hl..

1,99€

Saténová stuha 25mm zelená

Saténová stuha 25mm zelenáSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hl..

1,99€

Strieborná stuha 5mm

Strieborná stuha 5mmStrieborná stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a..

2,49€

Zlatá stužka 5mm

Zlatá stužka 5mmZlatá stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a svadobné..

2,49€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)