Stuhy na torty

Červená stužka 25mm

Červená stužka 25mm Stuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na konie..

1,99€

Nie je skladom

Fialová stuha 12mm

Fialová stuha 12mmSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na ..

1,25€

Skladom

Modrá stuha 25mm

Modrá stuha 25mmStuha na tortu sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne ..

1,99€

Skladom

Modrá stužka 12mm

Modrá stužka 12mmStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne..

1,25€

Skladom

Ružová stužka 25mm

Ružová stužka 25mmStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavn..

1,99€

Nie je skladom

Strieborná stuha 5mm

Strieborná stuha 5mmStrieborná stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a..

2,49€

Skladom

Stuha na tortu 12mm fuksiová

Stuha na tortu 12mm fuksiováStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na ko..

1,25€

Nie je skladom

Stuha na tortu 25 mm bledomodrá

Stuha na tortu 25 mm bledomodráStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na..

1,99€

Skladom

Zelená stužka 25mm

Zelená stužka 25mmStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavn..

1,99€

Skladom

Zlatá stuha 5mm

Zlatá stuha 5mmZlatá stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a svadobné ..

2,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)

Stuhy na torty - Satenove stuhy

Stuhy na torty patria medzi príjemné párty dekorácie ktoré oživia výzdobu každej oslavy. V našej ponuke nájdete satenove stuhy rôznych farieb a veľkostí. Taktiež ponúkame plastové stuhy na balóny a podobne. Satenova stuha je vyrobená z kvalitného saténu. Ozdobná stužka je taktiež vhodná na zdobenie torty alebo iných dezertov. Prajeme Vám príjemnú oslavu a veľa zábavy :-)