Stuhy

Strieborná stuha 5mm

Strieborná stuha 5mmStrieborná stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a..

2,49€

Skladom

Stuha na tortu 12mm fialová

Stuha na tortu 12mm fialováSaténové stuhy sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec h..

1,25€

Skladom

Stuha na tortu 12mm fuksiová

Stuha na tortu 12mm fuksiováStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na ko..

1,25€

Skladom

Stuha na tortu 12mm modrá

Stuha na tortu 12mm modráStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na konie..

1,25€

Skladom

Stuha na tortu 25 mm bledomodrá

Stuha na tortu 25 mm bledomodráStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na..

1,99€

Skladom

Stuha na tortu 25mm červená

Stuha na tortu 25mm červenáStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na kon..

1,99€

Skladom

Stuha na tortu 25mm modrá

Stuha na tortu 25mm modráStuha na tortu sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na konie..

1,99€

Skladom

Stuha na tortu 25mm ružová

Stuha na tortu 25mm ružováStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koni..

1,99€

Skladom

Stuha na tortu 25mm zelená

Stuha na tortu 25mm zelenáStuhy na torty sú univerzálne stuhy ktorá majú využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koni..

1,99€

Skladom

Zlatá stužka 5mm

Zlatá stužka 5mmZlatá stuha je univerzálna stuha ktorá má využitie vo viacerých priemysloch. Stužky môžete použiť napríklad na výrobu bytových a odevných doplnkov, taktiež na dekoráciu, aranžovanie a na koniec hlavne na naše obľúbené torty a svadobné..

2,49€

Skladom

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)

Stuhy a stužky

Stuhy a stužky patria medzi príjemné párty dekorácie ktoré oživia výzdobu každej oslavy. V našej ponuke nájdete saténové stuhy rôznych farieb a veľkostí. Taktiež ponúkame zlatú a striebornú stužku na balóny. Prajeme Vám príjemnú oslavu a veľa zábavy :-)

 Saténová stuha

 Stužka na balóny