Sviečky na tortu

Magické sviečky na tortu 5ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Skladom

2D Dino sviečky 15 ks

Dino sviečky 15 ksDino sviečky sada obsahuje 3x sviečku dinosaurov a 12x farebnú sviečku. DINO sviečky na tortu zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodné na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová, oranžová, zelená✓ S..

4,00€

Skladom

2D Dino T-rex - Sviečka

Dino T-rex - SviečkaT-rex sviečka ktorá poteší každého nadšenca dinosaurov. Sviečka je vhodná na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko.✓ Výška sviečky: 7,5 cm✓ Balenie..

4,20€

Skladom

2D Elsa a Anna na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa a Anna na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 k..

3,99€

Skladom

2D Elsa na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 kusTorto..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Darth Vader

2D Sviečka - DARTH VADER Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika STAR-WARS. Balenie obsahuje 1 kus.✓..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Hulk

2D Sviečka - Hulk Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Hulka. Balenie obsahuje 1 kus.✓ Materiál: ..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Jednorožec

Sviečka jednorožecSviečka jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko do torty...

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Minnie

2D Sviečka - Minnie Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Disney rozprávok. Balenie obsahuje 1 kus..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Peppa Pig

2D Sviečka - Peppa Pig Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Peppa Pig. Balenie obsahuje 1 kus.✓ M..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Skye

2D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Spiderman

2D Sviečka na tortu - SPIDERMAN Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika SPIDERMANA. Baleni..

3,99€

Skladom

2D Sviečka paw patrol

Sviečka na tortu paw patrol Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sv..

3,99€

Skladom

2D sviečky - Unicorn 15ks

2D sviečky do torty - UnicornSviečky do torty - jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené z kval..

3,79€

Skladom

3D Dino sviečky 5 ks

Dino sviečky 5 ksDino sviečky sada obsahuje 5x sviečku dinosaurov ktoré ozdobia každú DINO tortu a zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodného na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová✓ Sada obsahuje 5 ks✓ Mater..

3,45€

Skladom

3D Sviečka - Chase

3D Sviečka - Chase Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a s..

5,55€

Skladom

3D Sviečka - Skye

3D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

5,55€

Skladom

3D Sviečka - Spiderman

3D Sviečka na tortu - SPIDERMAN Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika SPIDERMANA. Baleni..

5,15€

Skladom

Dúhová sviečka 18

Dúhová sviečka 18Ozdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Charakteristická dúhová trblietavá farba krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktorú si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti prak..

1,49€

Skladom

Fontána do torty 12 cm

Fontána do torty 12 cmFontána do torty 12 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,54€

Skladom

Fontána do torty 18 cm

Fontána do torty 18 cmFontána do torty 18 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

0,78€

Skladom

Fontána do torty 25 cm

Fontána do torty 25 cmFontána do torty 25 cm - Ohňostroj na tortu. Tortová fontána ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická zlatá farba krásnej ba až magickej fontány na tortu ktorú si zamilujete. Fontána má na spodne..

1,06€

Skladom

Frozen sviečky na tortu

Frozen sviečky na tortu 8ksOzdobné sviečky na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na narodeninovej torte s motívom ľadového kráľovstva. Podstavčeky sú vyrobené z kvalitného plastu ktorý je upravený na styk s potravinami.✓ Vý..

4,49€

Skladom

Hrajúca sviečka - Červená Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Červená

Hrajúca sviečka - ČervenáHrajúca sviečka - Červená s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred s..

3,69€4,10€

Nie je skladom

Hrajúca sviečka - Fialová Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Fialová

Hrajúca sviečka - FialováHrajúca sviečka - Fialová s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred s..

3,69€4,10€

Skladom

Hrajúca sviečka - Modrá Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Modrá

Hrajúca sviečka - ModráHrajúca sviečka - Modrá s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred svieč..

3,69€4,10€

Nie je skladom

Hrajúca sviečka - Ružová Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Ružová

Hrajúca sviečka - RužováHrajúca sviečka - Ružová s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred svi..

3,69€4,10€

Nie je skladom

Hrajúca sviečka - Zelená Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Zelená

Hrajúca sviečka - ZelenáHrajúca sviečka - Zelená s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred svi..

3,69€4,10€

Skladom

Hrajúca sviečka - Žltá Akcia
10% zľava
10% zľava

Hrajúca sviečka - Žltá

Hrajúca sviečka - ŽltáHrajúca sviečka - Žltá s melódiou a ohňostrojom patrí medzi spievajúce sviečky. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Po zapálení prehrá známu melódiu HAPPY BIRTHDAY. Zapáľte stred sviečky..

3,69€4,10€

Skladom

Lopta a kopačky na tortu

Lopta a kopačky na tortuLopta a kopačky na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie ..

2,79€

Skladom

Sviečka 9 strieborná

Sviečka  9 striebornáSviečka  9 strieborná - tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická strieborná farba krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktorú si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti..

0,90€

Skladom

Sviečka 0 modrá

Sviečka 0 modráSviečka 0 modrá - Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristická modrá farba krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktorú si zamilujú hlavne deti. Sviečka má na spodnej časti praktické zapich..

0,89€

Skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 100 (4 stránok)

Sviečky na tortu - Tortové sviečky

Sviečky na torty - Na žiadnej narodeninovej oslave nesmie chýbať sviečka na tortu. Nič nedokáže rozžiariť narodeninovú oslavu tak, ako správny výber sviečky na tortu. V našej širokej ponuke nájdete tortové sviečky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Teraz v ponuke aj hrajúca narodeninová sviečka Lotos ktorá po zapálení prehrá známu melódiu Happy Birthday. 

Pre všetkých ktorý si obľúbili zapichovacie odzoby do torty taktiež ponúkame: Čísla na tortu + Zápich na tortu k narodeninám

Prajeme príjemnú oslavu :-)