Sviečky na tortu pre deti

Magické sviečky na tortu 6ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Nie je skladom

Sviečky do torty - FORMULKY

Sviečky do torty - FORMULKYOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené..

1,39€

Skladom

Sviečky do torty - HELIKOPTÉRY

Sviečky do torty - HELIKOPTÉRYOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrob..

1,39€

Skladom

Sviečky do torty - MACKOVIA

Sviečky do torty - MACKOVIAOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené..

1,39€

Skladom

Sviečky do torty - NEÓNKY

Sviečky do torty - NEÓNKYOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti pra..

0,80€

Skladom

Sviečky do torty - SMAJLÍK

Sviečky do torty - SMAJLÍKOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti pr..

1,53€

Skladom

Sviečky do torty - SRDIEČKA

Sviečky do torty - SRDIEČKAOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti p..

1,38€

Skladom

Sviečky do torty - VLÁČIK

Sviečky do torty - VLÁČIKOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené z..

1,92€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)
Sviečky na tortu pre deti

Sviečky na tortu pre deti

Sviečky na tortu pre deti - Detské sviečky na tortu. Na žiadnej narodeninovej oslave nesmie chýbať sviečka na tortu. Nič nedokáže rozžiariť narodeninovú oslavu tak, ako správny výber sviečky na tortu. V našej širokej ponuke nájdete tortové sviečky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Odporúčaná kombinácie : čísla na tortuZápich na tortu k narodeninám + Fontána na tortu prípadne Sviečky na tortu
Prajeme príjemnú oslavu :-)