Sviečky na tortu pre deti

Magické sviečky na tortu 5ks

Magické sviečky na tortu s farebným plameňomMagické sviečky na tortu s farebným plameňom. Po zapálení sviečky horia farebným plameňom a vytvárajú tak čarovnú atmosféru. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si za..

1,99€

Skladom

2D Dino sviečky 15 ks

Dino sviečky 15 ksDino sviečky sada obsahuje 3x sviečku dinosaurov a 12x farebnú sviečku. DINO sviečky na tortu zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodné na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová, oranžová, zelená✓ S..

4,00€

Skladom

2D Dino T-rex - Sviečka

Dino T-rex - SviečkaT-rex sviečka ktorá poteší každého nadšenca dinosaurov. Sviečka je vhodná na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko.✓ Výška sviečky: 7,5 cm✓ Balenie..

4,20€

Skladom

2D Elsa a Anna na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa a Anna na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 k..

3,99€

Skladom

2D Elsa na tortu - Sviečka

Elsa na tortu - SviečkaElsa na tortu je sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej Frozen torte.  Určená na styk s potravinami. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty✓ Výška : 7,5 cm bez podstavca✓ Balenie obsahuje: 1 kusTorto..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Darth Vader

2D Sviečka - DARTH VADER Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika STAR-WARS. Balenie obsahuje 1 kus.✓..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Hulk

2D Sviečka - Hulk Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Hulka. Balenie obsahuje 1 kus.✓ Materiál: ..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Jednorožec

Sviečka jednorožecSviečka jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka ma na konci praktické zapichovátko do torty...

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Minnie

2D Sviečka - Minnie Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Disney rozprávok. Balenie obsahuje 1 kus..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Peppa Pig

2D Sviečka - Peppa Pig Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika Peppa Pig. Balenie obsahuje 1 kus.✓ M..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Skye

2D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

3,99€

Skladom

2D Sviečka - Spiderman

2D Sviečka na tortu - SPIDERMAN Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika SPIDERMANA. Baleni..

3,99€

Skladom

2D Sviečka paw patrol

Sviečka na tortu paw patrol Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sv..

3,99€

Skladom

2D sviečky - Unicorn 15ks

2D sviečky do torty - UnicornSviečky do torty - jednorožec. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené z kval..

3,79€

Skladom

3D Dino sviečky 5 ks

Dino sviečky 5 ksDino sviečky sada obsahuje 5x sviečku dinosaurov ktoré ozdobia každú DINO tortu a zaručene potešia každého fanúšika dinosaurov. Dino sviečky sú vhodného na styk s potravinami.✓ Farba: Fialová✓ Sada obsahuje 5 ks✓ Mater..

3,45€

Skladom

3D Sviečka - Chase

3D Sviečka - Chase Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a s..

5,55€

Skladom

3D Sviečka - Skye

3D Sviečka - Skye Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie obsahuje jeden kus a sviečka je v..

5,55€

Skladom

3D Sviečka - Spiderman

3D Sviečka na tortu - SPIDERMAN Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu materiálu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoduche zapichnite do torty a zapálte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika SPIDERMANA. Baleni..

5,15€

Skladom

Frozen sviečky na tortu

Frozen sviečky na tortu 8ksOzdobné sviečky na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na narodeninovej torte s motívom ľadového kráľovstva. Podstavčeky sú vyrobené z kvalitného plastu ktorý je upravený na styk s potravinami.✓ Vý..

4,49€

Skladom

Lopta a kopačky na tortu

Lopta a kopačky na tortuLopta a kopačky na tortu - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika. Balenie ..

2,79€

Skladom

Sviečky - lopty 5ks

Sviečky - lopty 5ksSviečky - lopty 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sviečky.✓ ..

3,89€

Skladom

Sviečky - medvediky 5ks

Sviečky - medvedíky 5ksSviečky - medvediky 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sviečk..

3,39€

Skladom

Sviečky - piráti 5ks

Sviečky - piráti 5ksSviečky - piráti 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sviečky.✓&nb..

3,10€

Skladom

Sviečky - sedmokrásky 5ks

Sviečky - sedmokrásky 5ksSviečky - sedmokrásky 5ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá skrášli každú tortičku. Balenie obsahuje 5 sv..

3,24€

Skladom

Sviečky - vesmír 4ks

Sviečky - vesmír 4ksSviečky - vesmír 4ks - Nejedlá dekorácia vyrobená z parafínu. Určená na styk s potravinami. Sviečku jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Veľmi atraktívna dekorácia ktorá rozžiari oči každého pravého fanúšika kozmonautov. Doko..

2,79€

Skladom

Sviečky do torty - HELIKOPTÉRY

Sviečky do torty - HELIKOPTÉRYOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrob..

1,39€

Nie je skladom

Sviečky do torty - MACKOVIA

Sviečky do torty - MACKOVIAOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené..

1,39€

Skladom

Sviečky do torty - NEÓNKY

Sviečky do torty - NEÓNKYOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti pra..

0,80€

Skladom

Sviečky do torty - SMAJLÍK

Sviečky do torty - SMAJLÍKOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti pr..

1,53€

Skladom

Sviečky do torty - SRDIEČKA

Sviečky do torty - SRDIEČKAOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnych ba až magických sviečok na tortu ktoré si zamilujete. Sviečka má na spodnej časti p..

1,38€

Skladom

Sviečky do torty - VLÁČIK

Sviečky do torty - VLÁČIKOzdobná sviečka na tortu k narodeninám. Tortová sviečka ktorá nesmie chýbať na žiadnej detskej narodeninovej torte. Charakteristické farby krásnej ba až magickej sviečky na tortu ktoré si zamilujete. Podstavčeky sú vyrobené z..

1,92€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 31 z 31 (1 stránok)
Sviečky na tortu pre deti

Sviečky na tortu pre deti

Sviečky na tortu pre deti - Detské sviečky na tortu. Na žiadnej narodeninovej oslave nesmie chýbať sviečka na tortu. Nič nedokáže rozžiariť narodeninovú oslavu tak, ako správny výber sviečky na tortu. V našej širokej ponuke nájdete tortové sviečky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Jednoducho zapichnite do torty a zapáľte. Odporúčaná kombinácie : čísla na tortuZápich na tortu k narodeninám + Fontána na tortu prípadne Sviečky na tortu
Prajeme príjemnú oslavu :-)