Zápich na tortu

Zápichy na tortu - Zapichovacie ozdoby na tortu

Zápich na tortu - Zapichovacie ozdoby na tortu sú elegantné dekorácie ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Vyberte si z našej širokej ponuky v ktorej súčasťou sú rôzne zapichovacie ozdoby. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Či už si vyberiete nápis happy birthday na tortu, Nápis na tortu MR&MRS, Minnie ozdobu na tortu alebo čísla na tortu  alebo akýkoľvek iný zápich do torty prajeme Vám veľa zábavy a príjemnú oslavu :-) (materiál: čierny / farebný akryl alebo drievko + papier).

V ponuke:

 Zápichy na tortu k narodeninám

 Zápichy na svadobnú tortu

 Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

 Zapichovacie čísla na tortu

Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy do tortyzápichy na tortu k narodeninám, detský zápich do torty prípadne čísla na tortu.

(materiál: čierny akryl alebo drievko + papier). Taktiež nezabudnite sviečky na tortu ktoré ju rozžiaria.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)

Zápich na tortu k narodeninám - NARVAL

Zápich na tortu k narodeninám - NARVALZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdob..

1,75€

Číslo na tortu - 0 zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 0 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Zápich na tortu 50

Zápich na tortu 50Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 50tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

3,99€

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 2

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto..

2,20€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - zlatý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ZlatýZápich do torty všetko najlepšie - Zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,99€

Zápich na tortu - 18 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu - 18 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 18 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého osláven..

1,87€

Macko na tortu - Zápich do torty

Macko na tortu - Zápich do tortyZápich do torty všetko najlepšie - Ružový macko na tortu je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Minnie ozdoba na tortu zápich

Minnie ozdoba na tortu - zápichZápichovacia ozdoba na tortu - Myška Minnie je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. B..

2,49€

Ozdoba na tortu IHS

Ozdoba na tortu IHSTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tortu prípadne ..

0,99€

Ozdoba na tortu Jednorožec 6ks

Ozdoba na tortu Jednorožec 6ksZápichovacia ozdoba na tortu - Jednorožec / Unicorn je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej..

1,70€

Zápich na svadobnú tortu - Anjel Akcia
15% zľava
15% zľava

Zápich na svadobnú tortu - Anjel

Zápich na svadobnú tortu - AnjelSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme ..

5,50€6,50€

Zápich na svadobnú tortu - BOZK

Zápich na svadobnú tortu - BozkSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme V..

6,50€

Zápich na svadobnú tortu - LOVE

Zápich na svadobnú tortu - LOVESilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

1,99€

Zápich na svadobnú tortu - LOVE červený

Zápich na svadobnú tortu - LOVE červenýSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE červeny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdob..

2,15€

Zápich na svadobnú tortu - LOVELY DAY

Zápich na svadobnú tortu - LOVELY DAYZápich na svadobnú tortu LOVELY DAY je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám..

2,45€

Zápich na svadobnú tortu - MARRY ME

Zápich na svadobnú tortu - MARRY MESilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu MARRY ME je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tor..

2,45€

Zápich na svadobnú tortu - MY LOVE

Zápich na svadobnú tortu - MY LOVESilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu MY LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na ..

2,45€

Zápich na svadobnú tortu - Obraz MR&MRS

Zápich na svadobnú tortu - Obraz MR&MRSSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu Obraz MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto..

5,50€

Zápich na svadobnú tortu - Obrúčky MR&MRS

Zápich na svadobnú tortu - Obrúčky MR&MRSSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu Obrúčky MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduch..

5,50€

Zápich na svadobnú tortu - Sľub Akcia
15% zľava
15% zľava

Zápich na svadobnú tortu - Sľub

Zápich na svadobnú tortu - SĽUBSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu SĽUB je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

5,50€6,50€

Zápich na svadobnú tortu - Tanec

Zápich na svadobnú tortu - TanecSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu TANEC je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Pr..

5,50€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - hviezdička

Zápich na tortu Všetko najlepšie - HviezdičkaZápich do torty všetko najlepšie - Hviezdička je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližší..

5,50€

Zápich na tortu - Kríž Holubica Kalich 1

Zápich na tortu - Kríž Holubica Kalich 1Tortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy n..

1,50€

Zápich na tortu - Kríž Holubica Krídla

Zápich na tortu - Kríž Holubica KrídlaTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na ..

1,40€

Zápich na tortu - Love čierny akryl Akcia
15% zľava
15% zľava

Zápich na tortu - Love čierny akryl

Zápich na tortu - "Love" čierny akrylSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (čierny akryl) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti.Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby..

5,50€6,50€

Zápich na tortu - LOVE čierny štvorec

Zápich na tortu - LOVE čierny štvorecSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu je  elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tort..

2,49€

Zápich na tortu - LOVE ružový veniec

Zápich na tortu - LOVE ružový veniecSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (ružový veniec) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ..

2,15€

Zápich na tortu - LOVE strieborný

Zápich na tortu - "LOVE" striebornýSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (strieborný) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdo..

1,99€

Zápich na tortu - LOVE zlatý

Zápich na tortu - "LOVE" zlatýSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (zlatý) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na..

1,99€

Zápich na tortu - LOVE zlatý veniec

Zápich na tortu - LOVE zlatý veniecSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (zlatý veniec) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti.Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby n..

2,15€

Zápich na tortu - MR & MRS čierny Akcia
15% zľava
15% zľava

Zápich na tortu - MR & MRS čierny

Zápich na tortu - MR & MRS čiernySilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu (MR & MRS čierny) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvy..

5,50€6,50€

Zápich na tortu - MR & MRS čierny Akcia
15% zľava
15% zľava

Zápich na tortu - MR & MRS čierny

Zápich na tortu - MR & MRS čiernySilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu (MR & MRS čierny akryl) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť ..

5,50€6,50€

Zápich na tortu - Penis 14,5 - 20,5 cm

Tortový zápich - Penis 14,5 - 20,5 cmVtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný napríklad na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstva alebo sa dá použiť zvlášť na iné príleži..

1,29€

Zápich na tortu - SRDIEČKA 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - srdiečkaZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SRDIEČKA) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muf..

1,29€

Zápich na tortu - Všetko najlepšie zlatý štvorec

Zápich na tortu - Všetko najlepšie zlatý štvorecSilueta na tortu - Zápich na všetko najlepšie je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajn..

2,49€

Zápich na tortu 60

Zápich na tortu 60Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 60tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

3,49€

Zápich na tortu k narodeninám - 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu k narodeninám - 30 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 30 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší k..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 40 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 50 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,15€

Zápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut

Zápich na tortu k narodeninám - KozmonautZápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut a vesmír je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší každého správneho kozmonauta. Ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vaši..

2,85€

Zápich na tortu k narodeninám - LAMA

Zápich na tortu k narodeninám - LAMAZápich na tortu k narodeninám - LAMA je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší Vášho oslávenca. zapichovacia ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších Lamo..

3,90€

Zápich na tortu k narodeninám - lietadielka a mráčiky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - Lietadielka a mráčiky 6ksZápichovacia ozdoba narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (Liedadielka a mráčiky na tortu) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ak..

1,45€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak čierny 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite ..

1,99€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak modrý 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do..

1,99€

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak ružový 6 kusov poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichni..

3,15€

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Strieborné hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny..

2,60€

Zápich na tortu k narodeninám - Superman

Zápich na tortu k narodeninám - SupermanZapich na tortu k narodeninám Superman. Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika Supermana. Balenie obsahuje mix modrých a strieborných hviezdičiek. Rozmer od 12 cm do 22 cm. Potešte Vaši..

3,59€

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candyb..

2,60€

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté srdiečka 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté srdiečka 6ksZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté srdiečka na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffi..

2,50€

Zápich na tortu k narodeninám 18

Zápich na tortu k narodeninám 18Zápich do torty všetko najlepšie - 18 je zapichovachia ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14 cm x 11 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdo..

5,30€

Zápich na tortu Mickey Mouse zlatý

Zápich na tortu Mickey mouse zlatýZápichovacia ozdoba na tortu - Mickey Mouse zlatý s nápisom HAPPY BIRTHDAY je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť te..

2,55€

Zápich na tortu SWEET LOVE

Zápich na tortu - SWEET LOVEZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SWEET LOVE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do ca..

1,19€

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čierny

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čiernyZápich do torty všetko najlepšie - Akryl čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbliž..

3,29€

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatý

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatýZápich do torty všetko najlepšie - Akryl zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich..

3,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červenýZápich do torty všetko najlepšie - červený je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Červený lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamantZápich do torty všetko najlepšie - Červený diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: červená. Potešte Vašich najbližšíc..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čiernyZápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - fialový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - FialovýZápich do torty všetko najlepšie - Fialový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Fialový lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielko

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielkoZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších ..

1,45€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - modrý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ModrýZápich do torty všetko najlepšie - Modrý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Modrý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Motýľ

Zápich na tortu Všetko najlepšie - MotýľZápich do torty všetko najlepšie - Motýľ je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

5,50€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružové srdce

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Ružové SrdceZápich do torty všetko najlepšie - Ružové srdce je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a obj..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - RužovýZápich do torty všetko najlepšie - Ružový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Ružový lesklý brokát. Potešte Vašich najbliž..

2,29€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamantZápich do torty všetko najlepšie - Ružový diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a..

2,15€

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruh

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruhZápich do torty všetko najlepšie - Ružový kruh je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

2,15€

Zápich na tortu VYZNANIE 8ks

Zápich na tortu VYZNANIE 8ksSiluety na tortu / muffin - Zápich na svadobnú tortu (VYZNANIE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodný na muffin do candy baru či svadobnú tortu. Balenie obsahuje 8 kus..

5,50€

Číslo na tortu - 0 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 0 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 1 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 1 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 2 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 2 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 5 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 5 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 6 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 6 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 7 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 7 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 8 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 8 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 9 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 9 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 1 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 1 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 2 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 2 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 3 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 3 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 4 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 4 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 5 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 5 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 6 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 6 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 7 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 7 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 8 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 8 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 9 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 9 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Zobrazenie 1 až 84 z 84 (1 stránok)