Čísla na tortu

Číslo 0 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 0 na tortu zlatý akrylČíslo 0 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 0 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 0 na tortu - akrylČíslo 0 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 1 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 1 na tortu - akrylČíslo 1 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 2 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 2 na tortu - akrylČíslo 2 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 5 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 5 na tortu - akrylČíslo 5 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 6 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 6 na tortu - akrylČíslo 6 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 7 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 7 na tortu - akrylČíslo 7 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 8 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 8 na tortu - akrylČíslo 8 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 9 na tortu - akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 9 na tortu - akrylČíslo 9 na tortu - akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdo..

0,99€

Skladom

Číslo 1 na tortu - zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 1 na tortu zlatý akrylČíslo 1 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 2 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 2 na tortu zlatý akrylČíslo 2 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 3 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 3 na tortu zlatý akrylČíslo 3 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 4 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 4 na tortu zlatý akrylČíslo 4 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 5 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 5 na tortu zlatý akrylČíslo 5 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 6 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 6 na tortu zlatý akrylČíslo 6 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 7 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 7 na tortu zlatý akrylČíslo 7 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 8 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 8 na tortu zlatý akrylČíslo 8 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Číslo 9 na tortu zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo 9 na tortu zlatý akrylČíslo 9 na tortu zlatý akryl - zapichovacia ozdoba na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá..

0,99€

Skladom

Zobrazenie 1 až 18 z 18 (1 stránok)
Čísla na tortu

Napichovacie čísla na tortu

Napichovacie čísla na tortu k narodeninám. Lámete si hlavu s výberom správnej tortovej ozdoby ? Možno práve napichovacie číslo na tortu je práve to čo hľadáte. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Tradičná ozdoba na tortu  - odporúčame kombinácie: čísla na tortu + Fontána na tortu prípadne Sviečky na tortu

Momentálne v ponuke: zlaté čísla na tortu a čierne čísla na tortu ( materiál čierny a zlatý akryl vhodný za styk s potravinami )
Prajeme príjemnú oslavu :-)