Čísla na tortu

Napichovacie čísla na tortu - Zapichovacie ozdoby na tortu

Napichovacie čísla na tortu k narodeninám. Lámete si hlavu s výberom správnej tortovej ozdoby ? Možno práve napichovacie číslo na tortu je práve to čo hľadáte. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Tradičná ozdoba na tortu  - odporúčame kombinácie: čísla na tortu + Zápich na tortu k narodeninám + Fontána na tortu prípadne Sviečky na tortu

Momentálne v ponuke: zlaté čísla na tortu a čierne čísla na tortu ( materiál čierny a zlatý akryl vhodný za styk s potravinami )
Prajeme príjemnú oslavu :-)


Číslo na tortu - 0 zlatý akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 0 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 0 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 0 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 1 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 1 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 2 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 2 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 5 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 5 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 6 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 6 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 7 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 7 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 8 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 8 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 9 akryl

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 9 akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z čierneho akrylu. Jednoducho odlepte ochrannú fóliu a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslá..

0,99€

Číslo na tortu - 1 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 1 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 2 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 2 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 3 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 3 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 4 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 4 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 5 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 5 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 6 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 6 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 7 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 7 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 8 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 8 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Číslo na tortu - 9 akryl zlatý

p { font-size: 16px; } Číslo na tortu - 9 zlatý akrylZapichovacie ozdoby na tortu k narodeninám v tvare číslice. Vyrobené z akrylu. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Ozdoba na tortu ktorá poteší každého oslávenca.✓ Jedn..

0,99€

Zobrazenie 1 až 18 z 18 (1 stránok)