Papierové zápichy na tortu

Zápich na tortu 18 "20,5cm"

Zápich na tortu 18Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 18tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby.  Je možné ho použiť aj bez paličky položení..

3,49€

Nie je skladom

Zápich na tortu 50

Zápich na tortu 50Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 50tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

2,49€

Nie je skladom

Morský jednorožec na tortu

Morský jednorožec na tortuZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. ..

2,70€

Skladom

Zapichovátka - Unicorn 5ks

Zapichovátka - Unicorn 5 ksZápichovátka na tortu k narodeninám s tematikou jednorožca. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby Balenie obsahuje 5 kusov.✓ Rozmer: ..

4,15€

Skladom

Morský koník na tortu

Morský koník na tortuZapichovátka na tortu v tvare morskej víly, hviezdice a morského koníka. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 3 kusy..

2,80€

Skladom

Zapichovátka - Dinosaury 2

Zapichovátka - Dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto nezvyčajnej ozdo..

2,90€

Skladom

Zapichovátko na tortu - zlaté

Zapichovátko na tortu - zlatéZapichovátko na tortu - zlaté je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližších a objavte jedno..

2,99€

Nie je skladom

Zápich na tortu 30 "20,5cm"

Zápich na tortu 30Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 30tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby.  Je možné ho použiť aj bez paličky položení..

3,49€

Skladom

Zápich na tortu 40 "20,5cm"

Zápich na tortu 40Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 40tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby.  Je možné ho použiť aj bez paličky položení..

3,49€

Skladom

Zápich na tortu 50 "20,5cm"

Zápich na tortu 50Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 50tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby.  Je možné ho použiť aj bez paličky položení..

3,49€

Skladom

Zápich na tortu 60 "20,5cm"

Zápich na tortu 60Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 60tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby.  Je možné ho použiť aj bez paličky položení..

3,49€

Skladom

Zapichovátka na tortu - Pirát

Zapichovátka na tortu - PirátZápich na tortu k narodeninám v tvare pirátskej plachty a krakena. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 5 ku..

4,20€

Skladom

Lietadielka a mráčiky 6ks

Lietadielka a mráčiky 6ksZapichovátka na tortu prípadne muffiny a cupcakes. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 3x mráčik a 3x lietadielko na tortu / muffin. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto n..

1,45€

Nie je skladom

Lietadlo na tortu

Lietadlo na tortuZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto ..

1,45€

Nie je skladom

Ozdoba IHS na tortu

Ozdoba IHS na tortuTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tortu prípadne ..

0,99€

Nie je skladom

Ozdoby - Kríž Holubica Kalich

Zápichovátka - Kríž Holubica Kalich Tortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy ..

2,20€

Nie je skladom

Ozdoby - Kríž Holubica Krídla

Zapichovátka - Kríž Holubica KrídlaTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tor..

1,90€

Nie je skladom

Srdiečka - SWEET LOVE

Srdiečka - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Srdiečka sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba do candybaru...

1,19€

Nie je skladom

Svadobný zápich - LOVE

Svadobný zápich - LOVESvadobný zápich - LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ C..

2,20€

Nie je skladom

Svadobný zápich - LOVE strieborný

Svadobný zápich - LOVE striebornýSvadobný zápich - LOVE strieborný je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám ..

2,20€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE zlatý

Svadobný zápich - LOVE zlatýSvadobný zápich - LOVE zlatý je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú o..

2,30€

Skladom

Svadobný zápich - LOVELY DAY

Svadobný zápich - LOVELY DAYSvadobný zápich LOVELY DAY je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :..

1,99€

Skladom

Svadobný zápich - MARRY ME

Svadobný zápich - MARRY MESvadobný zápich - MARRY ME je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)..

2,29€

Skladom

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

3,38€

Skladom

Svadobný zápich - MY LOVE

Svadobný zápich - MY LOVESvadobný zápich - MY LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓&..

1,49€

Skladom

Zápich - 1st birth "21cm"

Zápich - 1st birth "21cm"Zápich - 1st birth "21cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Vhodná na oslavu prvého rôčku. Prajeme Vám príjemnú oslavu..

2,45€

Skladom

Zápich - One zlatý "19cm"

Zápich - One zlatý "19cm"Zápich - One zlatý "19cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Neutrálna zlatá farba ktorá sa hodí ku každej výzdobe. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ Lesklý papier + drievko✓&..

3,49€

Skladom

Zápich na rozlúčku so slobodou - THE END

Zápich na rozlučku so slobodou - THE ENDZápich na rozlučku so slobodou - THE END - Vtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný najmä na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstv..

2,00€

Skladom

Zápich na tortu 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu 30 rokovZápich na tortu 30 rokov je vyrobený z papierika a drievka a jeho krása spočíva práve v jeho jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie o..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu 60

Zápich na tortu 60Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 60tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

2,49€

Skladom

Zápich na tortu Minnie

Zápich na tortu - MinnieZápich na tortu Myška Minnie je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Balenie obsahuje 1 kus...

2,49€

Skladom

Zapichovátka - 18 rokov 6ks

p { font-size: 16px; } Zapichovátka - 18 rokov 6ksZapichovátka - 18 rokov 6ks je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. ..

1,87€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 32 z 50 (2 stránok)
Papierové zápichy na tortu

Papierové zápichy na tortu

Papierové zápichy na tortu. Jednoduché a elegantné dekorácie na tortu ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú taktiež svadobné zápichy do tortyzápichy na tortu k narodeninám, prípadne čísla na tortu.

Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu (materiál: drievko + papier).
Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)