Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

Ozdoba IHS na tortu

Ozdoba IHS na tortuTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tortu prípadne ..

0,99€

Nie je skladom

Ozdoby - Kríž Holubica Kalich

Zápichovátka - Kríž Holubica Kalich Tortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy ..

2,20€

Nie je skladom

Ozdoby - Kríž Holubica Krídla

Zapichovátka - Kríž Holubica KrídlaTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tor..

1,90€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

Zápich na tortu prvé sväté prijímanie. Jednoduché a elegantné dekorácie na tortu ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú taktiež svadobné zápichy do tortyzápichy na tortu k narodeninám, prípadne čísla na tortu.

Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu (materiál: čierny akryl alebo drievko + papier).
Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)