Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

Ozdoba na tortu IHS

Ozdoba na tortu IHSTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tortu prípadne ..

0,99€

Skladom

Zápich na tortu - Kríž Holubica Kalich 1

Zápich na tortu - Kríž Holubica Kalich 1Tortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy n..

1,50€

Skladom

Zápich na tortu - Kríž Holubica Krídla

Zápich na tortu - Kríž Holubica KrídlaTortový zápich ktorý patrí medzi ozdoby na prvé sväté prijímanie.  Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortu, zápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na ..

1,40€

Skladom

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Zápich na tortu prvé sväté prijímanie

Zápich na tortu prvé sväté prijímanie - Ozdoby na tortu 1 sväté prijímanie. Jednoduché a elegantné dekorácie na tortu ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú taktiež svadobné zápichy do tortyzápichy na tortu k narodeninám, prípadne čísla na tortu.

Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu (materiál: čierny akryl alebo drievko + papier).
Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)