Zápich na svadobnú tortu

Nápis MR MRS na tortu čierny

Nápis MR MRS na tortu - čiernyNápis MR & MRS na tortu čierny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

6,50€

Nie je skladom

Obrúčky na tortu MR&MRS

Obrúčky na tortu MR&MRSObrúčky na tortu MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

5,50€

Skladom

Srdiečka - SWEET LOVE

Srdiečka - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Srdiečka sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba do candybaru...

1,19€

Nie je skladom

Svadobný zápich - ANJEL

Svadobný zápich - ANJELSvadobný zápich - ANJEL je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ ..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - BOZK

Svadobný zápich - BOZKSvadobný zápich - BOZK je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ V..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE

Svadobný zápich - LOVESvadobný zápich - LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ C..

2,20€

Nie je skladom

Svadobný zápich - LOVE červený

Svadobný zápich - LOVE červenýSvadobný zápich - LOVE červený je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú os..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE strieborný

Svadobný zápich - LOVE striebornýSvadobný zápich - LOVE strieborný je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám ..

2,20€

Skladom

Svadobný zápich - LOVE zlatý

Svadobný zápich - LOVE zlatýSvadobný zápich - LOVE zlatý je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú o..

2,30€

Skladom

Svadobný zápich - LOVELY DAY

Svadobný zápich - LOVELY DAYSvadobný zápich LOVELY DAY je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :..

1,99€

Skladom

Svadobný zápich - MARRY ME

Svadobný zápich - MARRY MESvadobný zápich - MARRY ME je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)..

2,29€

Skladom

Svadobný zápich - MR & MRS čierny

Svadobný zápich - MR & MRS čiernySvadobný zápich - MR & MRS čierny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"

Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm"Svadobný zápich - Mr&Mrs "25,5cm" je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

3,38€

Skladom

Svadobný zápich - MY LOVE

Svadobný zápich - MY LOVESvadobný zápich - MY LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓&..

1,49€

Skladom

Svadobný zápich - Obraz MR&MRS

Svadobný zápich - Obraz MR&MRSSvadobný zápich - Obraz MR&MRs je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praje..

5,50€

Skladom

Svadobný zápich - SĽUB

Svadobný zápich - SĽUBSvadobný zápich - SĽUB je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ V..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - Srdce červené

Svadobný zápich - Srdce červenéSvadobný zápich - Srdce červené je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajem..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - Srdce zlaté

Svadobný zápich - Srdce zlatéSvadobný zápich - Srdce zlaté je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám prí..

2,15€

Skladom

Svadobný zápich - TANEC

Svadobný zápich - TANECSvadobný zápich - TANEC je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ ..

6,50€

Skladom

Svadobný zápich - VYZNANIE 8ks

Svadobný zápich - VYZNANIE 8ksSiluety na tortu / muffin - Zápich na svadobnú tortu (VYZNANIE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodný na muffin do candy baru či svadobnú tortu. Balenie obsahuje 8 kusov...

5,50€

Skladom

Zapichovátka - ružové srdiečka 6ks

Zapichovátka na tortu - ružové srdiečka 6ksZapichovátka - ružové srdiečka 6ks sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 6x ružové srdiečka na tortu alebo muffiny.&..

2,10€

Skladom

Zapichovátka - SRDIEČKA 6ks

Zapichovátka - SRDIEČKA 6ksZapichovátka - SRDIEČKA 6ks je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candybaru. V Baleni: 6x  červené srdiečka na tortu / muffin. Pot..

2,20€

Skladom

Zapichovátka - zlaté srdiečka 6ks

Zapichovátka na tortu - zlaté srdiečka 6ksZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté srdiečka na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do ca..

2,99€

Skladom

Zapichovátko - Love čierny akryl

Zapichovátko - Love čierny akrylZapichovátko - Love čierny akryl je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

6,50€

Skladom

Zapichovátko - LOVE čierny štvorec

Zapichovátko - LOVE čierny štvorecZapichovátko - LOVE čierny štvorec je  elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

2,49€

Skladom

Zapichovátko - LOVE ružový veniec

Zapichovátko - LOVE ružový veniecZapichovátko - LOVE ružový veniec je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám ..

2,15€

Skladom

Zapichovátko - LOVE YOU

Zapichovátko - LOVE YOUZapichovátko - LOVE YOU je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Rozmery: 13,5x10 cm. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príj..

3,49€

Skladom

Zapichovátko - LOVE zlatý veniec

Zapichovátko - LOVE zlatý veniecZapichovátko - LOVE zlatý veniec je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám pr..

2,15€

Nie je skladom

Zobrazenie 1 až 28 z 28 (1 stránok)
Zápich na svadobnú tortu

Zápichy na svadobnú tortu

Zapich na svadobnú tortu sú elegantné ozdoby ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné siluety na tortu, zapichovacie ozdoby LOVE, Zápichy na tortu MR&MRs prípadne srdiečka na tortuPotešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby. Zapichy na svadobnu tortu sú vyrobené z kvalitného materiálu. Svadobné zápichy na tortu sú vhodné na opakované použitie.

Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)

V ponuke taktiež: svadobny zapich na tortuzápichy na tortu k narodeninám, prípadne čísla na tortu.