Zápich na tortu k narodeninám

Zápich na tortu 50

Zápich na tortu 50Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 50tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

2,49€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - NARVAL

Zápich na tortu k narodeninám - NARVALZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morského jednorožca. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdob..

1,75€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 2

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 2Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tejto..

2,20€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - hviezdičky a balóniky

Zápich na tortu k narodeninám - hviezdičky a balónikyZapich na tortu k narodeninám Hviezdičky a Balóniky - Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší. Balenie obsahuje mix hviezdičiek a balónikov. Rozmer Potešte Vašich najbližších a objavte jedno..

3,50€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Morský svet

Zápich na tortu k narodeninám - Morský svetZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare morskej víly, hviezdice a morského koníka. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduch..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - zlatý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ZlatýZápich do torty všetko najlepšie - Zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Zlatý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Pirát

Zápich na tortu k narodeninám - PirátZápichy do torty ktoré potešia. Zápich na tortu k narodeninám v tvare pirátskej plachty a krakena. Jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajne..

3,99€

Skladom

Happy Birthday na tortu - zlatý 1

Happy Birthday na tortu - zlatý 1Zápich Happy Birthday na tortu je ozdoba ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 22,5 cm Farba: Zlatá. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Zapichov..

3,33€

Skladom

Jednorožec na tortu - modrý

Jednorožec na tortu - modrýJednorožec na tortu - modrý je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte..

7,49€

Skladom

Jednorožec na tortu - ružový

Jednorožec na tortu - ružovýJednorožec na tortu - ružový je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objavte je..

7,49€

Skladom

Jednorožec na tortu - strieborný

Jednorožec na tortu - striebornýJednorožec na tortu - strieborný je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších..

7,49€

Skladom

Jednorožec na tortu - tmavoružový

Jednorožec na tortu - tmavoružovýJednorožec na tortu - tmavoružový je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a ..

7,49€

Skladom

Jednorožec na tortu - viacfarebný

Jednorožec na tortu - viacfarebnýJednorožec na tortu - viacfarebný je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbaľte a položte na tortu. Pre dokonalý vzhľad je potrebná úprava torty. Potešte Vašich najbližších a objav..

7,49€

Skladom

Macko na tortu - Zápich do torty

Macko na tortu - Zápich do tortyZápich do torty všetko najlepšie - Ružový macko na tortu je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 14,5 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Skladom

Minnie ozdoba na tortu zápich

Minnie ozdoba na tortu - zápichZápichovacia ozdoba na tortu - Myška Minnie je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. B..

2,49€

Skladom

Srdiečka na tortu - SWEET LOVE

Srdiečka na tortu - SWEET LOVESrdiečka na tortu vhodné ako ozdoba na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SWEET LOVE) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné..

1,19€

Skladom

Zápich na svadobnú tortu - LOVE

Zápich na svadobnú tortu - LOVESilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Praj..

1,99€

Nie je skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - hviezdička

Zápich na tortu Všetko najlepšie - HviezdičkaZápich do torty všetko najlepšie - Hviezdička je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližší..

5,50€

Skladom

Zápich na tortu - 18 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu - 18 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 18 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého osláven..

1,87€

Nie je skladom

Zápich na tortu - LOVE strieborný

Zápich na tortu - "LOVE" striebornýSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (strieborný) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdo..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu - LOVE zlatý

Zápich na tortu - "LOVE" zlatýSilueta na tortu - Zápich na svadobnú tortu LOVE (zlatý) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu - Penis 14,5 - 20,5 cm

Tortový zápich - Penis 14,5 - 20,5 cmVtipný zápich na tortu vhodný na erotické alebo odvážnejšie tortičky. Vhodný napríklad na rozlúčku so slobodou kde nápis "THE END" značí koniec slobody a záväzok manželstva alebo sa dá použiť zvlášť na iné príleži..

1,29€

Skladom

Zápich na tortu - SRDIEČKA 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - srdiečkaZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (srdiečka na tortu SRDIEČKA) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muf..

1,29€

Nie je skladom

Zápich na tortu - Všetko najlepšie čierny štvorec

Zápich na tortu - Všetko najlepšie čierny štvorecSilueta na tortu - Zápich na všetko najlepšie je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčaj..

2,49€

Skladom

Zápich na tortu - Všetko najlepšie zlatý štvorec

Zápich na tortu - Všetko najlepšie zlatý štvorecSilueta na tortu - Zápich na všetko najlepšie je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajn..

2,49€

Nie je skladom

Zápich na tortu 18

Zápich na tortu 18Zápich na tortu 18 je zapichovachia ozdoba ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14 cm x 11 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu.✓ Zapichovacia ozdoba na ..

5,30€

Skladom

Zápich na tortu 30 rokov

p { font-size: 16px; } Zápich na tortu 30 rokovZápich na tortu 30 rokov je vyrobený z papierika a drievka a jeho krása spočíva práve v jeho jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie o..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu 60

Zápich na tortu 60Zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k oslave 60tky. jednoducho rozbaľte a zapichnite do torty. Zápich je zlatej lesklej farby. Rozmer písma je 14x15cm. Je možné ho použiť aj b..

2,49€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 40 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 40 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokov

Zápich na tortu k narodeninám - 50 rokovZapichovacia ozdoba na tortu 50 rokov je vyrobená z papierika a drievka a jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Výška spolu s paličkou je cca 9cm. Táto ozdoba poteší každého oslávenca. Balenie obsahuje 6..

1,87€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1

Zápich na tortu k narodeninám - dinosaury 1Zápich na tortu k narodeninám - Dinosaury 1 je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších dinosaurami na tortu a objavte krásu tej..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut

Zápich na tortu k narodeninám - KozmonautZápich na tortu k narodeninám - Kozmonaut a vesmír je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší každého správneho kozmonauta. Ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vaši..

2,85€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - LAMA

Zápich na tortu k narodeninám - LAMAZápich na tortu k narodeninám - LAMA je jednoduchá zapichovacia ozdoba na tortu ktorá poteší Vášho oslávenca. zapichovacia ozdoba ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších Lamo..

3,90€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - lietadielka a mráčiky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - Lietadielka a mráčiky 6ksZápichovacia ozdoba narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes (Liedadielka a mráčiky na tortu) je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ak..

1,45€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak čierny 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak čierny 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite ..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak modrý 2ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak modrý 2 ks poteší každého fanúšika plameniakov. jednoducho rozbaľte a zapichnite do..

1,99€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - plameniak ružový 6ksZapichovacia ozdoba na tortu ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Zápich na tortu k narodeniám plameniak ružový 6 kusov poteší každého fanúšika plameniakov. Jednoducho rozbaľte a zapichni..

3,15€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - strieborné hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Strieborné hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny..

2,60€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - Superman

Zápich na tortu k narodeninám - SupermanZapich na tortu k narodeninám Superman. Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika Supermana. Balenie obsahuje mix modrých a strieborných hviezdičiek. Rozmer od 12 cm do 22 cm. Potešte Vaši..

3,59€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté hviezdičky 6ksZápich na narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté hviezdičky na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffiny do candyb..

2,60€

Skladom

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté srdiečka 6ks

Zápich na tortu k narodeninám - zlaté srdiečka 6ksZápich na svadobnú tortu, narodeninovú tortu prípadne muffiny a cupcakes. Zlaté srdiečka na tortu sú elegantnou dekoráciou ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Vhodné aj ako ozdoba na muffi..

2,50€

Skladom

Zápich na tortu Mickey Mouse zlatý

Zápich na tortu Mickey mouse zlatýZápichovacia ozdoba na tortu - Mickey Mouse zlatý s nápisom HAPPY BIRTHDAY je ozdoba ktorá poteší každého fanúšika. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť te..

2,55€

Skladom

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čierny

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl čiernyZápich do torty všetko najlepšie - Akryl čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich najbliž..

3,29€

Skladom

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatý

Zápich na tortu všetko najlepšie - Akryl zlatýZápich do torty všetko najlepšie - Akryl zlatý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 13 cm x 13 cm. Farba: čierna. Potešte Vašich..

3,29€

Nie je skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červenýZápich do torty všetko najlepšie - červený je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Červený lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - červený diamantZápich do torty všetko najlepšie - Červený diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: červená. Potešte Vašich najbližšíc..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čiernyZápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte..

2,99€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny 1

Zápich na tortu Všetko najlepšie - čierny 1Zápich do torty všetko najlepšie - čierny je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 22,5 cm Farba: Čierna. Potešte Vašich najbližších a objavte je..

3,33€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - fialový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - FialovýZápich do torty všetko najlepšie - Fialový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Fialový lesklý brokát. Potešte Vašich najb..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielko

Zápich na tortu Všetko najlepšie - lietadielkoZápich do torty všetko najlepšie - Lietadielko je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 18cm x 19cm. Farba: Modrá. Potešte Vašich najbližších ..

1,45€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - modrý

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ModrýZápich do torty všetko najlepšie - Modrý je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Modrý lesklý brokát. Potešte Vašich najbližšíc..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Motýľ

Zápich na tortu Všetko najlepšie - MotýľZápich do torty všetko najlepšie - Motýľ je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 14,5 cm x 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

5,50€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružové srdce

Zápich na tortu Všetko najlepšie - Ružové SrdceZápich do torty všetko najlepšie - Ružové srdce je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška 15 cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a obj..

2,15€

Nie je skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový

Zápich na tortu Všetko najlepšie - RužovýZápich do torty všetko najlepšie - Ružový je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 21cm x 14cm. Farba: Ružový lesklý brokát. Potešte Vašich najbliž..

2,29€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamant

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový diamantZápich do torty všetko najlepšie - Ružový diamant je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruh

Zápich na tortu Všetko najlepšie - ružový kruhZápich do torty všetko najlepšie - Ružový kruh je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Výška: 16cm. Farba: ružová. Potešte Vašich najbližších a objav..

2,15€

Skladom

Zápich na tortu Všetko najlepšie - strieborný 1

Zápich na tortu Všetko najlepšie - strieborný 1Zápich do torty všetko najlepšie - strieborný je zapichovachia ozdoba na tortu s nápisom HAPPY BIRTHDAY ktorá poteší každého oslávenca. Rozmer: 22,5 cm Farba: Strieborná. Potešte Vaši..

3,33€

Skladom

Zápich silueta slečny

Zápich silueta slečnyZápich silueta slečny je elegantná dekorácia ktorej krása spočíva práve v jej jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)✓ Vys..

2,99€

Nie je skladom

Zápichovátka do torty - Batman

Zápichovátka do torty - BatmanZápichovátka do torty - Batman. Zapichovacia ozdoba do torty ktorá poteší káždého fanúšika Batmana. Balenie obsahuje mix žltých a strieborných hviezdičiek. Rozmer od 12 cm do 22 cm. Potešte Vašich najbližších a..

3,99€

Skladom

Zapichovátka do torty - jednorožec 6ks

Zapichovátka do torty - Jednorožec 6ksZapichovátka do torty - Jednorožec 6ks sú ozdoby ktoré potešía každého fanúšika jednorožcov. Jednoducho rozbalte a zapichnite do torty. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej dek..

1,70€

Skladom

Zobrazenie 1 až 60 z 60 (1 stránok)

Zápichy na tortu k narodeninám

Zápich na tortu k narodeninám - Zapichovacie ozdoby na tortu ktorých krása spočíva práve v ich jednoduchosti. Potešte Vašich najbližších a objavte jednoduchosť tejto nezvyčajnej ozdoby na tortu. Či už si vyberiete nápis happy birthday na tortu, Nápis na tortu MR&MRS, Minnie ozdobu na tortu alebo čísla na tortu prajeme Vám veľa zábavy a príjemnú oslavu :-) (materiál: čierny / farebný akryl alebo drievko + papier).

V ponuke :

 Nápisy na tortu k narodeninám
 Zápich happy birthday na tortu
 Akrylové zápichy sú vhodné na opak. použitie

Vyberte si z našej širokej ponuky ktorej súčasťou sú svadobné zápichy na tortuzápichy na tortu k narodeninám, detské zápichy na tortu prípadne čísla na tortu.
Prajeme Vám príjemnú oslavu :-)